Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia


Pieseczkowo

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Foxi też jak ze mną śpi to się rozwala, ja nie mogę się ruszyć i nogi mi drętwieją ;) Bo on zazwyczaj w nogach śpi. A czasem jak się przekręcam to burczy na mnie. Ale wtedy to ma wyjazd z łóżka. Albo jak w dzień to sam wchodzi do łóżka i śpi, a w nocy drapie i czeka na zaproszenie. I ja muszę się budzić i go zapraszać. Masakra :D Więc jeśli Cię nie przerażają przerywane noce to śpij z Icem, a jak przerażają to czym prędzej go odzwyczaj :D

Link to comment
Share on other sites

Jejku jak tak można w transporterku... :D Dla mnie spanie z pieskiem to sama przyjemność, a jak już się go nie chce w łóżku to w legowisku, a nie w jakiś transporterkach... Mnie Lena nigdy w życiu nie zsikała się w łóżku i ja traktuję ją jak córkę i nie wyobrażam sobie, żeby spała na ziemi czy w jakiejś dziwnej klatce :D

Link to comment
Share on other sites

ojejeku jakie cudeńko rozkoszne :loveu: domagam się większej ilości zdjęć!!
spanie psa w łóżku jest kwestią indywidualną..spaju woli spać w dzień-wtedy mnie nie ma mozna się rozwalać do woli :evil_lol: w nocy przychodzi sporadycznie..i muszę wstawać żeby dziadka wtaszczyć na łóżko :mad: przy szczeniakach ściągnęłam dywan a jeszcze nie zebrałam się żeby ponownie go rozłożyć to mam za swoje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...