Jump to content
Dogomania

Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia


Pieseczkowo

Recommended Posts

Wiesz w tym wieku większośc psów wariuje. Lena też była taka, a teraz to grzeczna i ułożona dama :) Niech maluch rośnie na pięknego białasa, pewnie się suczki będą o niego biły :P Jak będę kiedyś w Wawie, to musimy się umówić na jakiś spacer z białasami. Jadę w ten weekend, ale bez Leny, bo z tą chorobą nie chcę jej męczyć...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maja jak była mała to też spała w kojcu..gdyby nie on to całą noc by przedreptała z jednego łóżka do drugiego i niejedną niespodziankę rano byśmy po mieszkaniu szukali ;D potem trochę podrosła i kojec zniknął, i do pewnego momentu pies był nauczony spać w swoim łóżku..do pewnego bo jednej nocy się ugięłam i od tamtej pory śpi albo ze mną albo z mama..już chyba nawet nie pamięta jak jej łóżko wygląda ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='king91']Hehe wiem na swoim doświadczeniu, że lepiej żeby się za szczeniaka pies wyszalał i nabroił ;D moja Maja jak była malutka to był aniołek..a teraz urosły jej różki ;D co oczywiście nie zmienia faktu, że i tak ją kocham najbardziej na świecie;)[/QUOTE]

Czyli jest szansa, że moja Lena się jeszcze rozbryka :D

Link to comment
Share on other sites

Lena też śpi praktycznie tylko na swojej poduszce w łóżku :) Dla mnie ludzie, którzy nie śpią ze swoimi pociechami w łóżku są podejrzani :crazyeye: hahahah. No chyba że mają bernardyna, albo całe stado piesów, które się nie zmieści w jednym łóżku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...