Jump to content
Dogomania

Zagłodzona Mela I Jej Dzieci Szukają Domów


Recommended Posts

  • Replies 488
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malagos']To z 9 tylko jeden ma zaklepany domek?
Jak z mamusią, przyda sie sterylizacja chyba...
Dziś załozę bazarek dla tej rodzinki (taki chojrak jestem, bo to mój drugi w zyciu bazarek bedzie :p).[/quote]
Malagos, dziękujemy za bazarek. Prawdę mówiąc, gdy jechałyśmy z psią rodziną, miałąm chęć zboczyć z drogi za Ostrołęką, i odwiedzić Cię. No może nie do końca odwiedzić – przyjechać, stanąć na chwilę pod Twoją furteczką a potem z ppiskeim opon odjeeeeeeechać :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Felu, dobra kobieto, nie zastałabyś mnie w owym czasie, bo raczyłam przebywać na wywczasach, 100 km dalej, pod Olsztynkiem. Przeciez miałyśmy zlot dogomanii na Mazurach, nie wiedziałaś o tym?? Zleciałysmy sie z Ania i Kropka, we dwie. Poważnie. i dwoje młodych wolontariuszy. Super było.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106784&page=20[/URL]
A o suni wiedziałam, bo dzwoniła do mnie jedna z dogomaniaczek, sama będac w Gdańsku na wczasach, mi wmawiała, ze ode mnie to rzut beretem, zwlaszcza z Mazur.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Zapraszam na bazarek!
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10630098#post10630098[/URL]
jak wejdzie mi to w krew, to pół chałupy sprzedam :cool3: Moze by tak naleweczki wystawić? :oops:[/quote]


na-le-weczki, na-le-weczki-, na-le-weczki chcemy;)

Link to comment
Share on other sites

w ramach uporządkowania wątków, proponuję wystawić naleweczki i nie zaśmiecać wątku suni sprawami alkoholowymu, tylko domek jej znaleźć. No chyba,że malagos planuje rozpocząc produkcję nalewek na skalę masową a my owe nalewki konsumować do bólu w ramach utrzymywania rodzinki w teresinie;)

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Pls, kto może pomóc? Trzeba zawieźć jednego malutkiego Kwiatuszka - słodkiego malucha jutro (w piątek) z Teresina (przed Sochaczewem) na dworzec centralny w Wawie, tak by na dworcu być przed godz. 16 (koleżanka Izy go odbierze i zawiezie do domku)! HELP![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...