Jump to content
Dogomania

Dwie dumne hasiorki Niya i Jadzia ,rownie dostojna kundelka Setka i kocia banda ;))


orpha

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bonsai_88']Agmarek ja za Jagunią tęsknię potwornie - do dzisiaj po cichu wzdycham, że ją oddałam ;)... mimo, że to kompletnie nie mój typ psa i pewnie teraz jest szczęśliwsza, to tych 2 miesięcy z nią nie zapomnę.[/QUOTE]
Zapewniam Cię że tam gdzie jest teraz ma jak w raju :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

kurcze malo ostatnio z kompa korzystam , mam na niego jakąś awersje , cała gromada ma się dobrze a Jadwiga to od kwietnia jak zaczęła lnieć to przestać nie może , obrośnie i od nowa polska ludowa. Jadzia jako wykwalifikowana niania będzie od stycnia bardzo zajęta , a narazie zajęta jestem ja , kolekcjonuje wszystko to co noworodkom potrzebne :P

Link to comment
Share on other sites

[B]SBD [/B]powiedz koleżance że cholernie jej zazdroszczę :diabloti: i Tobie Niyase również.
Mam do Ciebie prośbę...skoro w styczniu rodzisz (również gratuluję :loveu:) to pewnie mogłabyś pokazać nam swój hmm...brzuszek? :roll:
Może jak się zapatrzę to się zarażę...:lol:

Link to comment
Share on other sites

SBD no no i hamulce tez zamontuje :D
hehe Agmarek taaaa to jest zarażliwe ??? weź przestań bo ja mam dwie nastolatki w domu !!!!!!!:cool1:
A tu masz mój 29 tygodniowy brzuch z lokatorką w środku :evil_lol: , 15 minut temu obfocony specjalnie dla Ciebie.
Hmmm a jak chcecie to pod pretekstem moich imienin możemy zrobić u mnie mały spędzik i wtedy będziesz mogła jedną ręka masować Lady a drugą mój brzuch , tylko uwaga bo panna Jowita ma wykop jak siemasz , za ewentualne siniaki nie odpowiadam :diabloti:
[IMG]http://img14.imageshack.us/img14/7968/brzuchk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Charly eeee teraz to ja nieogarniam z jakich górnych zdjęć ? :P ,ale chłopak ma juz swój dom , nawet do mnie na Dt nie dojechał
Bonsai kurcze gdzies Ci umlnęło ,ale Prezia nie ma juz z nami , miał tak poważny problem z jelitami ,że był wybór albo go męczyc albo pomóc mu odejść :(

Link to comment
Share on other sites

Niyase to ja sobie Twoje zdjęcie wydrukuję i nad łóżkiem powieszę :diabloti:
Chcę się zarazić. Tą płcią chcę się zarazić :diabloti: Brzucholek masz śliczny, to i Jowitka będzie śliczna panna...no...mając taką mamusię (tatusia nie znam) to nie może być inaczej :razz: ale wykop to NA PEWNO po mamusi ma :cool3:
Jak bym przyjechała do Ciebie, to nie wiem czy mogłabym się skupić, bo i Twój brzuch...i Twoja Lady, znaczy się moja Lady :loveu:
To kiedy masz te imieninki??? :razz:

Aaa górne zdjęcia to może chodzi o te ze strony 170 gdzie Niya i Jadzia robią za terapeutki?

Aha...i przykro mi z powodu Prezia :-( Wychodzi na to że mi to też gdzieś umknęło :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NiJaSe']Agmarek hehe mnie już nic nie zgorszy ;)
a imieniny zawsze można przełożyć dla dobra sprawy :D[/QUOTE]

Oj tam zgorszy. Od razu zgorszy ;) po moim łóżku w nocy się trzech chłopów przewija. Nie wiem czy byś się wyspała, bo w obecnym stanie potrzebujesz dużo odpoczynku :eviltong: i tak kładę się spać z mężem, za kilka godzin przybywa do nas starszy syn, więc mąż robi wypad po czym okazuje się że młodszy też nie może spać i pcha się między mnie a starszego. Starszy spada więc z łóżka, wraca do swojego po czym TZ odnosi małego do pokoju i kiedy zasypia w najlepsze znów przyłazi starszy. I tak do rana :evil_lol:
Piszę to gwoli jasności że nie jestem jakąś ladacznicą bo z trzema chłopami na zmianę śpię, a Ty Nijase masz zdaje mi się bardzo mocno rozwiniętą wyobraźnię :evil_lol: no...chyba że w odmiennym stanie coś Ci się odmieniło :eviltong:

[B]Bonsai [/B]my do Zakopanego jeździmy, a dokładniej do Kościeliska. Zawsze w to samo ukochane miejsce (dwa koty tam mieszkają) :evil_lol: i zawsze inną trasę obieramy żeby tylko Zakopiankę ominąć. I zawsze okazuje się że coś jest nie tak. Ostatnio jechaliśmy w środku nocy drogą przez las, a ja tylko obserwowałam pobocze gdzie (chyba na złość) ciągle biegały koty, psy, zające i dwa razy sarny.
Jak dla mnie koszmar. Mało dziury w podłodze nie zrobiłam hamując na miejscu pasażera :roll:
Poproszę zdjęcie Lady. Plisss.........

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny!
Sorry za off topa,mamy problem w Wawie, suczka ze schroniska odebrana niezrównoważonej kobiecie,znajduje sie pod opieka Selenge. Niestety Ruda goni koty, musimy szybko przenieść ja choć na krótko. Moze znacie kogoś kto mógłby pomóc?
Śliczny brzuch Renata:)

Wątek Rudej na dogo
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175549-Ruda-...miało-byc-tak-pięknie.-Czy-wkońcu-znajdzie-ciepły-kąt-i-miłość-człowieka[/url]

Link to comment
Share on other sites

Agmarek heh mi za to Stefan po głowie biega ,najchętniej o 3 w nocy ;p , a zdjęcia Lady to sobie sama zrobisz jak przyjedziesz :d
Carominko popytam ludzi ,ale większość tych co znam to zapsieni po pachy :(
no pewnie ,że brzuszek ładny ;) skoro laska w nim mieszka :D i dzieki siłom nieczystym nie urosło mi nigdzie więcej , mam poki co tylko 9 kg brzucha no i biustu iw tym przypadku szkoda że to potem mija ;p

Link to comment
Share on other sites

gdybyscie dziewczyny widziały gdzieś to maleństwo biegające albo u jakiegoś ludzia od razu bierzcie:(

2, 5 kg lusia zaginęla w W-wie

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/192276-2-5kg-maleństwo-w-typie-chihuahua-TRAGEDIA!!!-LUSIA-ZAGINĘŁA-DOGOMANIACZKI-POMOCY[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...