Jump to content
Dogomania

Rudzik ODSZEDŁ ZA TM :(


kikou

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

siedze nad rachunkami i kiedy popatrzyłam na ubiegłomiesięczne zestawienie widze, że chyba ktoś mi jakiś "grzybków" dosypał do jedzenia bo napisałam, że 28 maja Rudzik wpłacił na Rudzika 50,- :megagrin::megagrin::megagrin:

a nikt tego nie zauważył i mnie nie poprawił.... musze jeszcze raz zbadać kto to był

Link to comment
Share on other sites

już poprawiłam na pierwszej stronie, była to wpłata od Mruczki oczywiście..... a nie od Rudzika ;)


do wczoraj zaksięgowały sie jeszcze następujące wpłaty:

31-05-2010 Poker 20,00 PLN
02-06-2010 Xmartix 10,00 PLN
14-06-2010 Brzośka 20,00 PLN
14-06-2010 SHANARA 36,00 PLN (na karme)
21-06-2010 BAMBINO 50,00 PLN (w tym 20 na karme)
25-06-2010 Sleepingbyday 5,00 PLN
28-06-2010 Poker 40,00 PLN (lipiec i sierpień)
30-06-2010 Mruczka 50,00 PLN

ogromnie dziękujemy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ale niestety na czynsz lipcowy [B]ciągle brakuje 48,- złotych[/B] i to nawet zaliczywszy sierpniową wpłat od Poker już na lipiec....

[B]bardzo prosimy o pomoc!!! może bazarki.... [/B]
[B]deklaracje są niepełne więc w przyszłym miesiącu oczywiście także będzie brakowało :( :([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']mam ustawione zlecenie stałe na 10-go każdego m-ca, mogę przesunąć na wcześniejszy termin, jeśli to w czymś pomoże :)[/QUOTE]

nie, już nic nie przestawiaj... jest w porządku

dopisalam Shanarę do deklaracji stałych:
w tej chwili sytuacja wygląda następująco:
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff00ff]deklaracje comiesięczne:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#ff00ff]Bambino 30,- ; SBD 5,- ; Poker 20,- ; madcat1981 20,-; [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=2][FONT=Arial][COLOR=magenta]Xmartix 10,-; Mruczka 50,-; [/COLOR][/FONT][COLOR=magenta][FONT=Arial]Brzośka 20,-; Shanara 30,-[/FONT][/COLOR][/SIZE]
to daje nam 185,-... a miesiąc kosztuje 210 lub 217 zł w zależności od tego jaki jest długi...więc już niewiele brakuje...da sie załatać jakimś maleńkim bazarkiem :)

[CENTER]:loveu:[COLOR=yellowgreen][B]cudownie, że myślicie o Rudziulku!!![/B][/COLOR]:loveu:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

swoją "daninę" już wysłałam :)

a propos bazarku to ja mam trochę różnych rzeczy,które chciałabym przeznaczyć na bazarek..niekoniecznie tylko dla Rudzika- problem w tym,że nie bardzo mam czas i "głowę" żeby się tym zająć
jeśli ktoś miałby ochotę to chętnie przekażę ..książki dla dzieci i ubranka dziecięce

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...