Jump to content
Dogomania

Briard


Recommended Posts

  • Replies 575
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Marcinie -Gratulacje :P

Myślę że Roda się ucieszy i będzie dbać i pilnować malucha.

Moim znajomy jak urodziła się córka to ich kudłacz napoczątku był obrażony że jego ukochana Pani znikła na kilka dni i powróciła z kimś komu poświęca więcej uwagi niż jemu,ale po krótkim czasie bardzo ją pokochał leży przy jej łóżeczku i jej pilnuje oblizuje buźkę itp.

Napewno będzie super..

Link to comment
Share on other sites

Marcinie -Gratulacje :P

Myślę że Roda się ucieszy i będzie dbać i pilnować malucha.

Moim znajomy jak urodziła się córka to ich kudłacz napoczątku był obrażony że jego ukochana Pani znikła na kilka dni i powróciła z kimś komu poświęca więcej uwagi niż jemu,ale po krótkim czasie bardzo ją pokochał leży przy jej łóżeczku i jej pilnuje oblizuje buźkę itp.

Napewno będzie super..

Helcia - dzieki wielkie za te slowa :)

Mysle,ze nasze malenstwa rowniez sie "dogadaja" :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pytam, bo nie byłam pewna czy to się robi; czy powinno się robić :)

My w sumie tylko chyba ze dwa razy obcieliśmy Gajce pazury bo były już zawinięte jak szpony... i właśnie obawiałam się aby sobie nimi łapy nie pokaleczyła. Ale może niepotrzebnie się obawiałam? Może Gajka sama by sobie je obgryzła?

Dzięki Caterina :D

Link to comment
Share on other sites

U nas jest podobny problem. Pazurki w ostrogach juz sie zawijaja, ponadto w zime te "normalne" wolniej sie tepia. Jutro pojdziemy do weterynarza obciac.

A dzisiaj zrobilismy sobie wycieczke - Katowice, Ustron, Wisla, Szczyrk, Bielsko Biala,Katowice. Super zimka :) A Rudisia ja uwielbia.

Link to comment
Share on other sites

U naszych psic normalne pazurki ścierają się na szczęście bezproblemowo :)

Nie wiem jak to jest... nie biegają raczej po chodnikach/ulicach... a mimo to jeszcze ani razu nie obcinaliśmy im normalnych pazurów.

Marcin - ale super wycieczka :D My niestety takich wypadów robić za bardzo nie możemy ... Gaja cierpi na chorobę lokomocyjną... więc jak już gdzieś jedziemy to tak, aby tam trochę dłużej pobyć.

Link to comment
Share on other sites

Marcin - ale super wycieczka :D My niestety takich wypadów robić za bardzo nie możemy ... Gaja cierpi na chorobę lokomocyjną... więc jak już gdzieś jedziemy to tak, aby tam trochę dłużej pobyć.

A u nas wrecz przeciwnie :) Tylny fotel to ulubione miejsce naszego psa. Jak slyszy dzwiek otwieranego centralnego zamka to od razu zaczyna ciagnac do samochodu tak ze nie da sie jej utrzymac :) A jak tylko przechodzimy kolo samochodu to tesknie odprowadza go wzrokiem ;)

A w samochodzie podczas jazdy ma 2 pozycje :

-stoi na tylnym fotelu z pyskiem na moim lewym ramieniu i patrzy sobie przez szybe

-lezy z tylu, lapki na podlodze a glowa miedzy siedzeniem kierowcy i pasazera. A to chyba dlatego ze to b.towarzyski pies.

Link to comment
Share on other sites

Vici zyczymy lekkiego, szybkiego porodu i duzo mleczka,a maluszka jak przyjda na swiat duzo zdrowia i milosci ze strony rodzonej mamusi jak i 'babci",a Tobie Katerinas wytrwalosci i abys pomogla szczeniaczka znalesc bardzo kochajacych wlascicieli.

Pozdrawiam Monia i Gosse :baby:

Link to comment
Share on other sites

Na temat charakteru nie mogę się wypowiedzieć, a jeśli chodzi o eksterier

to chyba też jest ok.

Boss jako pierwszy i jedyny zdobył tytuł SELEKCJI SŁOWACJI BRIARDÓW :terazpol:

A chwalę go bo to w końcu rodzina :wink: (brat mojej Vici)

Jeśli chodzi o szare briardy to jest moje marzenie.

I może kiedyś się ziści i będę miała pięknego szarego briardzika. :Dog_run:

Ale się rozmarzyłam :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...