Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję!
Robota baaardzo przyjemna, naprawdę. Mimo że nie mam jakiegoś zacięcia plastyczno-artystycznego spodobało mi się takie szycie :) Szkoda tylko, że taśma taka droga... :evil_lol:

Ale przyszłam w innej sprawie, a mianowicie pożegnać się na czas jakiś, czyli do ok. 20czerwca. W niedzielę wyjeżdżam do Świnoujścia, Kopenhagi, Malmo, wracam w czwartek, a w weekend wybywam na DCDC, także pojawię się pewnie po wszystkim, postaram się ze zdjęciami. :)

Do zobaczenia! :hand:

Link to comment
Share on other sites

Kluska piękna, rozety superowe :loveu: (ja bym w życiu takiej ładnej nie zrobiła :roll:)

A ty... fiu fiu, jaka wycieczka... fajnie ci :)

Oceny masz już wystawione że wyjeżdżasz? :razz:

I udanej wycieczki ;) [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Zdjęć dużo porób :diabloti:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przybywam powiadomic że nadrobiłam zaległości :D
[URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Spring/cyt6.jpg[/URL] cudnie wygląda w tej obroży! :loveu:
I śliczne rozetki zrobiłaś, zazdroszczę takich zdolności artystyczno-manualnych :D
W czwartek(?) przyjeżdżam ze Snoopciakiem do Poznania i będę na 100% na DCDC więc mam nadzieję ze się spotkamy, tylko jeszcze nie wiem czy wezmę łaciatka bo on oszaleje od takiej ilości psów... :)
A jakbyśmy się nie spotkały to może jakiś spacerek? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Pf. Ale cwaniara![/QUOTE]
Ale o co chodzi? :siara: :evil_lol:

[quote name='Karolina&Lucky']Kluska piękna, rozety superowe :loveu: (ja bym w życiu takiej ładnej nie zrobiła :roll:)

A ty... fiu fiu, jaka wycieczka... fajnie ci :)

Oceny masz już wystawione że wyjeżdżasz? :razz:

I udanej wycieczki ;) [SIZE=1][COLOR=LightBlue]Zdjęć dużo porób :diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Dzięki! Tak jak pisałam rozety są banalne i baaardzo przyjemnie się je robi! Może zacznę jakąś produkcję masową... :lol:

Tak, oceny już mam, ale tylko dlatego że mam tą wycieczkę. :lol: U mnie walka o stopnie zaczęła się tydzień wcześniej niż zazwyczaj, także teraz mam luz bluz i jutro np nie idę do szkoły bo mi się nie chce. :diabloti:

Dziękuję! : ) Zdjęć pewnie będzie najwięcej moich także swojej twarzy Wam oszczędzę, ale coś tam innego się znajdzie. :eviltong:

[quote name='Ewa&Duffel']Ale Ci fajnie, że teraz sobie wyjeżdżasz ;)[/QUOTE]
Wiem. :p Ale pocieszę Was, że to nie jest wycieczka w celu wygrzewania się na słońcu, z moją wychowawczynią 20km dziennie to minimum :p

[quote name='Sylwia K'][url]http://img257.imageshack.us/img257/6320/dsc2039f.jpg[/url] ale słodziaczek

[url]http://img267.imageshack.us/img267/6443/dsc2053.jpg[/url] śliczne[/QUOTE]
Dziękujemy :loveu:

[quote name='kaskaSz']Fajne te rozetki, a cóż to za zlot kynologii? Miłej zabawy![/QUOTE]
Dziękuję.
Zlot kynologii to zlot forum na którym jestem. ;)

[quote name='deer_1987']wyjezdzasz do malmö i nawet nie napisalas... a bysmy sie mogli spotkac... mam 30 min do malmö[/QUOTE]
Oj, nawet o tym nie pomyślałam. :oops: Ale w Malmo będę tylko parę godzin a i tak podobno nie będę miała czasu wolnego także pewnie nie byłoby jak się spotkać...

[quote name='Ania!']Baw się dobrze :bye:[/QUOTE]
Dziękuję, na pewno będę! :)

[quote name='Zuzia&Snoopy']Przybywam powiadomic że nadrobiłam zaległości :D
[URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Spring/cyt6.jpg[/URL] cudnie wygląda w tej obroży! :loveu:
I śliczne rozetki zrobiłaś, zazdroszczę takich zdolności artystyczno-manualnych :D
W czwartek(?) przyjeżdżam ze Snoopciakiem do Poznania i będę na 100% na DCDC więc mam nadzieję ze się spotkamy, tylko jeszcze nie wiem czy wezmę łaciatka bo on oszaleje od takiej ilości psów... :)
A jakbyśmy się nie spotkały to może jakiś spacerek? :razz:[/QUOTE]
Aaaa, kogóż to moje oczy widzą. :mdleje: Witaaaj!
Dzięki!

A co do Poznania, dobrze wiesz, że ja jestem bardzo chętna! Z tymże ja wracam dopiero w czwartek jakoś o 22, więc spotkać możemy się w piątek albo już na DCDC (a kiedy wracasz do Wawki?) :p Tam już spotykam się prawdopodobnie z jedną dziewczyna, więc będzie większe spotkanie. :lol:
No i gdybyś wzięła Łaciatka byłoby cuuudownie. :loveu: Ja się zastanawiam czy wybrać się na cytadelę z Kluską czy nie i nie wiem na razie co zrobić...

Dogo działa jakby chciało a nie mogło... :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']Aaaa, kogóż to moje oczy widzą. :mdleje: Witaaaj!
Dzięki!

A co do Poznania, dobrze wiesz, że ja jestem bardzo chętna! Z tymże ja wracam dopiero w czwartek jakoś o 22, więc spotkać możemy się w piątek albo już na DCDC (a kiedy wracasz do Wawki?) :p Tam już spotykam się prawdopodobnie z jedną dziewczyna, więc będzie większe spotkanie. :lol:
No i gdybyś wzięła Łaciatka byłoby cuuudownie. :loveu: Ja się zastanawiam czy wybrać się na cytadelę z Kluską czy nie i nie wiem na razie co zrobić...

Dogo działa jakby chciało a nie mogło... :angryy:[/QUOTE]

:)
No to super! Już się nie mogę doczekac i mam nadzieję że również uda mnie się poznac Milkę:loveu::multi: Będę prawdopodobnie w sobotę i w niedzielę, także raz przyjdę z laciatym a drugi raz bez:evil_lol: Najgorsze jest to że nie będę miała dostępu do neta (znów:angryy:), dlatego trudno nam się będzie zgadac...ale jak już się uda nam spotkac na DCDC to możemy omówic dalsze spotkania:evil_lol: Mogę też Ci przesłac mój numer komórki na PW, wtedy możemy się jakoś zgadac smsem;)
Do Warszawy wracam hmm...prawdopodobnie 5. lipca ale to jeszcze może ulec zmianie;)

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, stęskniliście się? :diabloti:
Było cudownie, ale nie będę się rozpisywać bo pewnie nikomu nie chce się czytać. ;)

Dziś byłam na DCDC na Cytadeli, tutaj są gnioty z dziś, jutro będa z jutra. :evil_lol:

[url]http://s437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/Dog%20Chow%20Disc%20Cup/[/url]
[SIZE="1"]Kolejność się pomieszała, ale to co... :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam parę zdjęć i dalej nie mogę, bo chyba uderzę komputerem o ścianę :lol:. Zabiję mój wolny neet :roll:.
Fajnie, że poszłaś :razz:. Na DCDC to ja jeszcze żadnym nie byłam. :hmmmm:



Ale mam nadzieję, że znowu zobaczymy się w listopadzie :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shel']Obejrzałam parę zdjęć i dalej nie mogę, bo chyba uderzę komputerem o ścianę :lol:. Zabiję mój wolny neet :roll:.
Fajnie, że poszłaś :razz:. Na DCDC to ja jeszcze żadnym nie byłam. :hmmmm:



Ale mam nadzieję, że znowu zobaczymy się w listopadzie :).[/QUOTE]
Spoko, nie ma co oglądać. :lol:

Jasne, jeśli tylko przyjedziesz... :diabloti:

[quote name='Unbelievable']phi, co to za zawody, na których nie ma żadnego russella :diabloti:[/QUOTE]
Russel jak russel, ale w ogóle coś innego nić border collie by się przydało... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...