Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosy terier łóżkowy [MILKA]


Infortune.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='RCookie']Z tymi zdjęciami to naprawdę zaszalałaś :eviltong:.

[URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/3.jpg[/URL]

Miiisio :loveu:.[/QUOTE]
No już nie przesadzaj, zawsze lepsze trzy niż nic. :eviltong:

[quote name='Kashdog'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/1.jpg[/URL]
To jest fajne :)[/QUOTE]


[quote name='Korciaczki']Śliczne zdjęcia : )[/QUOTE]

[quote name='Niufciak'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/3.jpg[/URL]
Mmmm.. te oczka:loveu:[/QUOTE]

[quote name='Shel']Kluska! Cudna :-)[/QUOTE]

[quote name='mineralna_']fajna Kluskowa ;)
ładną obroże macie[/QUOTE]
Dzięki. ;)

[quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/3.jpg[/URL] ale się stęskniłam za tym pycholkiem :loveu:
Ja też ostatnio powyciągałam cały sportowy sprzęcior:) Ach! Kocham wiosnę:loveu:[/QUOTE]
Ja też kocham wiosnę, ale boję się, że w tym roku możemy się nie długo nie cieszyć, od razu może przyjść gorące, okropne lato, którego nienawidzę. :diabloti:

[quote name='Ewa&Duffel']Ale uśmiechnięta wiosenna mordka :loveu:
[URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/3.jpg[/URL]

Ja też od paru dni jeżdżę na rolkach,z psem w dodatku ;) Fajny sposob na zmeczenie, po 20 minutach Dufflasty pada :diabloti:[/QUOTE]
:cool3:

Swego czasu też jeździłam z Kluską na rowerze czy rolkach, ale teraz nie mam takiej możliwości, więc w ramach rekompensaty, od czasu do czasu, zabieram weimara koleżance. :lol:

[quote name='Pestka']świetne fotki, a ja też ostatnio wyjęłam rower, dobre buty do biegania i jest super :cool3:[/QUOTE]
Szkoda tylko, że ostatnie 2 dni padało. :lol:

[quote name='Moniek193']Żyjecie :loveu: :diabloti:

Zdjęcia świetne, jak zawsze xd[/QUOTE]
No, tak się złożyło, że jeszcze żyjemy. :lol:

Ech, świetne to one na pewno nie są, ale tak to jest jak się dawno nie robiło zdjęć. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/3.jpg[/URL]
Kochana,szczęśliwa mordziel :loveu:

Super wygląda zielonej obróżce i taka 'opitolona' cudnie wygląda :cool3:[/QUOTE]
W tym tyg będzie jeszcze bardziej opitolona bo maszynka do nas idzie... :siara:

[quote name='as_kate'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/1.jpg[/URL] jaki dziki uśmiech ^^[/QUOTE]

[quote name='wiki4'][URL]http://i437.photobucket.com/albums/qq100/Soya_/1.jpg[/URL]
Fajne :loveu:[/QUOTE]
Dzięki!

Po dzisiejszym dniu padam... Posprzątałam caaaaały pokój, włącznie z przestrzeniami zabiurkowymi i zakanapowymi. :lol: Okna, drzwi też. Dawno nie miałam tutaj tak czysto. Mimo wszystko było warto. :diabloti:

Jutro jak pogoda będzie sprzyjająca to na naszą wyprawę w świat wezmę aparat i zrobię zdjęcia, ale żeby nie było, nic nie obiecuję. :eviltong:

A poza tym muszę się pożalić i trochę ponarzekać, że mój pies się nie bawi. :placz: Ja wiem, że ma już swoje lata, ale znam psy z jej wieku szalejące za piłeczką czy inną zabawką, a ona nic. Strasznie tego żałuję, ale w sumie jak sobie przypominam to ona jakoś nigdy nie była mega zabawkowa, nawet jako szczenior... No dobra, muszę przeżyć... :lol:
Kiedyś, mam nadzieję, doczekam się tego zabawowego szczylka. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pocieszę Cię tym, że nie tylko Milka się nie bawi. Mój pies mimo, że ma tylko 6 lat też ma zabawki w nosie [SIZE="1"](no poza piłką, na której widok szalaje, ale tylko w mojej obecności)[/SIZE], a tak to innych zabawek nie rusza, szczególnie piszczących. Czasami się sznurem poprzeciąga, ale muszę go zachęcic :hmmmm: A więc też mam nadzieję doczekania się zabawowego szczyla :loveu:

Czuj się pocieszona :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Infortune.']
A poza tym muszę się pożalić i trochę ponarzekać, że mój pies się nie bawi. :placz: Ja wiem, że ma już swoje lata, ale znam psy z jej wieku szalejące za piłeczką czy inną zabawką, a ona nic. Strasznie tego żałuję, ale w sumie jak sobie przypominam to ona jakoś nigdy nie była mega zabawkowa, nawet jako szczenior... No dobra, muszę przeżyć... :lol:
Kiedyś, mam nadzieję, doczekam się tego zabawowego szczylka. :diabloti:[/QUOTE]

Jeśli nigdy nie była jakoś bardzo zabawkowa to niestety nic dziwnego, że trochę spadła jej chęć do zabawy... Dodatkowo zauważ, że nastąpiła nagła zmiana temperatury. W weekend tydzień temu padało i nie było za ciepło a w tym tygodniu było ponad 15 stopni, przynajmniej u nas.. Niektóre psy (np mój) są wrażliwe na takie zmiany. Może to dodatkowo sprawiło, że jej się nie chce bawić?
No i może dla pewności zrób jakieś badanka :)

Pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

Ach ja też bym chciała zabawowego psa! Czego to ja łaciatemu nie nakupowałam do zabawy:evil_lol: Ma już i piłeczki i sznurki i frisbee i nic! Najlepiej jest ukraść pańci rękawiczkę i uciekać z nią po całym ogrodzie.

Jestem pełna podziwu że Ci się chciało sprzątać! :evil_lol: Ja na szczęście wyjeżdżam na święta:)

Czekam na zdjęcia Milki!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tofik ostatnio też krzywym okiem patrzy na zabawki, zachęcam go, wygłupiam sie, a on nic, sama nie wiem czemu, no ale co zrobię. :mdleje:
Tylko ile on ma lat , a ile Milka. [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

A Shira ma bata na gorąco:P Po co zamulać skoro można się wykapać w stawie i kaczkom kota pogonić?:D I co z tego że pańcia dzień wcześniej ją prała:P hehe

Biała ma swój wiek, każdy pies inaczej przechodzi swoje latka. Jeden statecznie chodzi, inny cofa się w rozwoju:D a jeszcze inny pozostaje sobą, tylko mniej aktywnym.

Tak jak z dziadkami, jedni śmigaja na rowerku, inni chodzą, a jeszcze inni nawet z domu tyłka nie ruszą:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Pocieszę Cię tym, że nie tylko Milka się nie bawi. Mój pies mimo, że ma tylko 6 lat też ma zabawki w nosie [SIZE=1](no poza piłką, na której widok szalaje, ale tylko w mojej obecności)[/SIZE], a tak to innych zabawek nie rusza, szczególnie piszczących. Czasami się sznurem poprzeciąga, ale muszę go zachęcic :hmmmm: A więc też mam nadzieję doczekania się zabawowego szczyla :loveu:

Czuj się pocieszona :diabloti:[/QUOTE]
Dziękuję, czuję się pocieszona. :lol:

[quote name='Bzikowa']Jeśli nigdy nie była jakoś bardzo zabawkowa to niestety nic dziwnego, że trochę spadła jej chęć do zabawy... Dodatkowo zauważ, że nastąpiła nagła zmiana temperatury. W weekend tydzień temu padało i nie było za ciepło a w tym tygodniu było ponad 15 stopni, przynajmniej u nas.. Niektóre psy (np mój) są wrażliwe na takie zmiany. Może to dodatkowo sprawiło, że jej się nie chce bawić?
No i może dla pewności zrób jakieś badanka :)

Pozdrawiamy i czekamy na zdjęcia:)[/QUOTE]
Ja wiem, wiem, ja to wszystko wiem, czasami tylko, zwłaszcza jak wszystkie inne czterołapy zaczynają szaleć mam chwile w których żałuję, że zamieszkała z nami tak wcześnie. Ale na szczęście wszystko szybko mija i cieszę się tym co mam.
Próbowałam z nią wyklikać zabawę i był moment w którym już się cieszyłam z sukcesu, ale widocznie zapeszyłam i nic z tego. Widać, że ona po prostu tego nie lubi. [SIZE=1](a podobno wszystkie psy w każdym wieku kochają zabawki... :evil_lol: nigdy nie twierdziłam, że zwierzęta i ludzie w moim otoczeniu są zwyczajni :lol:)[/SIZE]

A badania wszystkie były robione, Kluska zdrowa jak ryba (na szczęście!), podobno jak na swój wiek jest w świetnej formie.

[quote name='Zuzia&Snoopy']Ach ja też bym chciała zabawowego psa! Czego to ja łaciatemu nie nakupowałam do zabawy:evil_lol: Ma już i piłeczki i sznurki i frisbee i nic! Najlepiej jest ukraść pańci rękawiczkę i uciekać z nią po całym ogrodzie.

Jestem pełna podziwu że Ci się chciało sprzątać! :evil_lol: Ja na szczęście wyjeżdżam na święta:)

Czekam na zdjęcia Milki!:loveu:[/QUOTE]
Z tego co widziałam Łaciat polubił nowa piłeczkę to już sukces. :)
Rękawiczki owszem, są fajne, ale wiosną niestety leżą w szafie to już nie ma nic czym Łaciate chciałoby się bawić (oprócz smyczy, ale i to coraz rzadziej).

Nie chciało mi się, musiałam. :eviltong: Z własnej, nieprzymuszonej woli nie robię tego zbyt często. Ale co ja poradzę, że odnajduję się w tym swoim bałaganie? :lol:

[quote name='deer_1987']Melduje sie u Was! i do nas zapraszam :D[/QUOTE]
:)

[quote name='Moniek193']Moja Sara kiedyś w ogóle nie lubiła zabawek, ale ostatnio coś ją nachodzi i dosłownie bywa, że zrobi dla nich wszystko :D Sama czasem nie dowierzam jak to widzę :D[/QUOTE]
To się ciesz! :diabloti:

[quote name='Shirai - Koki']Witamy sie dawno mnie u Was nie bylo, zaleglosci toszke tylko nadrobione...znow czas goni...pozdrawimy[/QUOTE]
Rozumiem i cieszę sie, że znalazłaś choć chwilkę!

[quote name='Cavy']Tofik ostatnio też krzywym okiem patrzy na zabawki, zachęcam go, wygłupiam sie, a on nic, sama nie wiem czemu, no ale co zrobię. :mdleje:
Tylko ile on ma lat , a ile Milka. :evil_lol:[/QUOTE]
Ma chłopak humorki, przejdzie mu.
A ile on ma lat?

[quote name='sunshine']
Biała ma swój wiek, każdy pies inaczej przechodzi swoje latka. Jeden statecznie chodzi, inny cofa się w rozwoju:D a jeszcze inny pozostaje sobą, tylko mniej aktywnym.

Tak jak z dziadkami, jedni śmigaja na rowerku, inni chodzą, a jeszcze inni nawet z domu tyłka nie ruszą:)[/QUOTE]
Jak pisałam wyżej, wiem to wszystko i żyję z tym, czasami tylko muszę troche ponarzekać. I tak cieszę się, że nie mamy z nią żadnych (odpukać!) problemów zdrowotnych.

Obiecywałam Wam zdjęcia, wiem, ale niestety nie dałam rady. Rozłożyło mnie zupełnie, od poniedziałku praktycznie cały czas leżę z temperatura i bolącym gardłem, także o spacerach nie było mowy. Miałam zrobić zdjęcia w weekend, ale padało, także nie mam nic.
Mam nadzieję, że jutro już podniosę się z łóżka i pójdę na jakiś spacer...
A tymczasem do zobaczenia !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...