Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pszym']Roksana, pamiętasz jak ostatnio mówiłaś że Rollo taki fajny biały? Właśnie dostał czarnych kropek...:shake:[/quote]

tak się przejął chłopak, że chcesz z niego użytek zrobić, że dostał kropek myśliwskich? hehehe :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1'][FONT=Arial][COLOR=black][B]UWAGA!!!! BARDZO WAZNE - KONIECZNIE PRZECZYTAJCIE!!!![/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Lucida Sans Typewriter][COLOR=#9136ad][URL="http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4041"]www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=4041[/COLOR][/FONT][/URL][/quote]nikit1, dajże spokój, nie po całym forum!!! Jest na temat temat dyskusja w topiku Pelęgnacja->Zęby->ciasteczka czyszczące - moim zdaniem panika o nic, a na pewno nie warta spamu, który łamie regulamin forum! :spam2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roksana']a co jeśli ktoś nie cyta innych wątków tylko ten, a ma psa połykacza i pies mu po greenies zdechnie, Flaire? wiem, że to już taka czarna wizja mało prawdopodobna, ale otrzeżeń tak na prawdę nigdy za wiele...[/quote]To będę to miała na sumieniu, OK? We wszystkich wątkach uważasz, że to ma być, tak, żeby się upewnić, że wszyscy dogomaniacy to widzieli? I dlaczego tylko dogomaniacy - może afisze trzeba porobić i na drzewach porozwieszać? I każdą plotkę o tym, że pies zdechł (na przykład przez weta, hodowcę - może takiego jak Ty??? - bo sporo na dogo takich właśnie postów bywało) tak powielać, czy tylko tę?

Spam jest zabroniony przez Regulamin z konkretnego powodu. Jeśli chcesz to kwestionować, to proszę do mnie lub do Admina na priw.

A jak uważasz, że jakaś wiadomość jest na tyle ważna, że zasługuje na promowanie, to poproś odpowiedniego Moda, żeby przykleił. Albo lepiej - powiadom media, na pewno rozdmuchają odpowiednio. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']...A jak uważasz, że jakaś wiadomość jest na tyle ważna, że zasługuje na promowanie, to poproś odpowiedniego Moda, żeby przykleił. Albo lepiej - powiadom media, na pewno rozdmuchają odpowiednio. :roll:[/quote]

Flaire, co Ty taka cięta dzisiaj? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire']To będę to miała na sumieniu, OK? We wszystkich wątkach uważasz, że to ma być, tak, żeby się upewnić, że wszyscy dogomaniacy to widzieli? I dlaczego tylko dogomaniacy - może afisze trzeba porobić i na drzewach porozwieszać? I każdą plotkę o tym, że pies zdechł (na przykład przez weta, hodowcę - może takiego jak Ty??? - bo sporo na dogo takich właśnie postów bywało) tak powielać, czy tylko tę?

Spam jest zabroniony przez Regulamin z konkretnego powodu. Jeśli chcesz to kwestionować, to proszę do mnie lub do Admina na priw.

A jak uważasz, że jakaś wiadomość jest na tyle ważna, że zasługuje na promowanie, to poproś odpowiedniego Moda, żeby przykleił. Albo lepiej - powiadom media, na pewno rozdmuchają odpowiednio. :roll:[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Flaire, sorry, ale nie przypuszczałam, że aż tak Cię wzburzy mój post... następnym razem się powstrzymam.. albo generalnie się powstrzymam...:shake:

Miłego dnia,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikit1']:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Flaire, sorry, ale nie przypuszczałam, że aż tak Cię wzburzy mój post... następnym razem się powstrzymam.. albo generalnie się powstrzymam...:shake:

Miłego dnia,[/quote]nikit1, to nie było do Ciebie. Mnie Twój post specjalnie nie wzburzył, tyle tylko co każdy spam. Bardziej wzburzyła mnie obrona spamów jako takich, która nastąpiła po Twoim poscie i która nie pochodziła od Ciebie.

Cięta? Czy ja wiem? Spam jest zabroniony regulaminem nie bez powodu. Jeżeli masz coś ważnego do powiedzenia, to powiedz to raz, w widocznym miejscu, np. zaczynając topik na WoPie czy Żywieniu (na Żywieniu już jest taki topik zresztą), a nie w kilku topikach czytanych w większości przez z grubsza to samo, niewielkie grono. Wszczynanie tej samej dyskusji w kilku dobrze zakamuflowanych miejscach na forum naprawdę niczemu nie służy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='nikit1']My tez bedziemy w Gdansku ale z goldenem.
Ale pewnie Pszym bedzie chcial zerknac na ring foxów, takze pewnie sie spotkamy.:helo:[/QUOTE]
O to Fajowo.Ale szkoda,że nie będziecie z foksem. Obawiam się,że nie będzie ich wiele. Figiel i tak będzie w grupie szczeniaków to jego pierwsza wystawa. Mam nadzieje,że nie wywinie jakiegoś numeru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...