Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

Szukam sobie w sieci gadżetów z foksami oczywiście krótkowłosymi. W Polsce lipa straszna:( Ale na ebay i jeszcze jednej stronie znalazłam masę rzeczy. Najlepsze są skarpetki w foksy, oraz no niedokonca foksterier, ale za to przepiękna statuetka siusiającego Jack Russel naturalnej wielkości do ogrodu. Ehhh.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:

Link to comment
Share on other sites

pszym, ja się tak łatwo nie obrażam :wink: , Fragelino ciągle w lodówce, tylko na Warszawę to raczej już chyba nie mamy szans (chociaż to zależy od tego, na czym dokładnie aga_o skończyła). No i ja przez następny tydzień jestem bardzo zajęta, jeżeli coś, to ewentualnie tylko dzisiaj wieczorem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitencja']no tak ladna pogoda i foxy........... wywialo na spacery i nie maja czasu udzielac sie na dogomanii :([/quote]

Bo nie wszyscy tak zaniedbuja psy jak my 8) Ja zostalam w ub.r uswiadomiona jaki to ze mnie potwor,bo moj pies jest zaniedbany,nikt z nim nie pracuje i takie tam.....Uwazaj,bo Ciebie to tez spotka :nono:

Link to comment
Share on other sites

no nie wiem ;-) U mnie juz w taka pogode psy na dluuugie spacery nie chca, wiec zalatwiamy to rano jak jest milo chlodno i robale spia ( to dla mnie lepiej)
Poza tym dzis - zamiast uczyc sie - odstresowywalam sie i trymowalam psiaki. W koncu za tydzien Krakow. Jak widzisz Carragan, mozna i dbac o psia i byc na dogo :-D. O wlasnie a fox krotkowlosy to nie welsh ktorego trzbea skubac :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita'][quote name='tajdzi']No i nie ma ani jeden foteczki?
WSTYD normalnie, wstyd[/quote]

[b]tajdzi[/b] jest na to jeden sposób...musisz zaprosić Gringulca na spacer i zaszaleć z aparatem 8) :lol:[/quote]Ja znam jeszcze inny... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='tanita'][quote name='tajdzi']No i nie ma ani jeden foteczki?
WSTYD normalnie, wstyd[/quote]

[b]tajdzi[/b] jest na to jeden sposób...musisz zaprosić Gringulca na spacer i zaszaleć z aparatem 8) :lol:[/quote]Ja znam jeszcze inny... :roll:[/quote]
jestem wystarczająco zafoxiowana na posiadanie foxia? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi']jestem wystarczająco zafoxiowana na posiadanie foxia? 8)[/quote]

Znając poziom Twojego zafoxiowania myślę, że nawet spora gromadka nie jest w stanie pokryć Twojego dziennego zapotrzebowania na Gringopodobne 8)
Ale rzeczywiście na topiku posucha jakaś nastała, muszę chyba odkurzyć aparat :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanita'][quote name='tajdzi']jestem wystarczająco zafoxiowana na posiadanie foxia? 8)[/quote]

Znając poziom Twojego zafoxiowania myślę, że nawet spora gromadka nie jest w stanie pokryć Twojego dziennego zapotrzebowania na Gringopodobne 8)
Ale rzeczywiście na topiku posucha jakaś nastała, muszę chyba odkurzyć aparat :evilbat:[/quote]

No najwyższa pora!!! :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Halo! My niestety ostatnio zapracowani i nie ma czasu zdję robic...
W niedzielę jedziemy do Krakowa, to jakieś fotki porobimy... :lol:[/quote]

To ja do niedzieli spać nie będę i będę czekać :look3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tajdzi'][quote name='nikit1']Yezooo Tajdzi!!! Ja Ci płytę wypalę z fotkami foxa!!! :D :D :D[/quote]

:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/quote]

He he i w tym poście widać całą desperacje Tajdzi 8)
A ja fotki popstrykałam, tylko mi się zresetował program do obróbki, więc muszę brata przywołać, żeby naprawił i wtedy na pewno wstawię.
Gringulec ma się wogóle dobrze, a jak reszta foksów? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...