Jump to content
Dogomania

Foksterier krótkowłosy (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!


Carianna

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=plum][B][I]Hania [/I][/B][/COLOR]Tobie i wszystkim milosnikom zwierzakow: bezwietrznego, bezdeszczowego, slonecznego, SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!:smilecol: :Dog_run: :B-fly: :bigcool: :Cool!: :bye: :iloveyou:

...dzisiaj nici z treningu...pogoda nas zrobila w jajo:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinuś'][COLOR=plum][B][I]Hania [/I][/B][/COLOR]Tobie i wszystkim milosnikom zwierzakow: bezwietrznego, bezdeszczowego, slonecznego, SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!:smilecol: :Dog_run: :B-fly: :bigcool: :Cool!: :bye: :iloveyou:

...dzisiaj nici z treningu...pogoda nas zrobila w jajo:shake:[/QUOTE]

Dzięki Wielkie. Baw się dobrze:multi:
No bezwietrznie to raczej nie będzie. Mój kuzyn się wybrał na Sylwestra na Kaszuby ze znajomymi. Zaparkowali samochody i poszli. Za chwilę runeło na nie drzewo i trzy samochody do kasacji. W tym jego kumpla świeżo sprowadzony i jeszcze nie ubezpieczony:-o
Dziś myślałam, że mnie zwieje z powierzchni ziemi. Wybrałam się z bratanicą do kina na film o pingwinach i nieżle zarzucalo mnie na drodze.
A na szkoleniu jeszcze większe wygwizdowo, więc się nie dziwie, że trening odwołany

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim.
Dawno mnie nie było, ale jakoś ciągle mi czasu brakuje...:shake:

Wszystkiego najlepszego w nowym 2007 roku. Dużo zdrowia dla Was i piesków ( jaszczurek, myszek itp ). Dużo spokoju i mniej nerwów. Jeszcze więcej miłości i cierpliwości.
Nowy rok będzie lepszy!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pszym']Cześć wszystkim.
Dawno mnie nie było, ale jakoś ciągle mi czasu brakuje...:shake:

Wszystkiego najlepszego w nowym 2007 roku. Dużo zdrowia dla Was i piesków ( jaszczurek, myszek itp ). Dużo spokoju i mniej nerwów. Jeszcze więcej miłości i cierpliwości.
Nowy rok będzie lepszy!:multi:[/quote]

A ja się dołączam do życzeń!

I spełnienia marzeń - Waszych i Waszych zwierzęcych przyjaciół :lol:

Link to comment
Share on other sites

Flaire... wizyta była o 20.45;)
Najważniejsze, że Łatulkowe oczka są w dobrym stanie. Pan dr obejrzał,zmierzył ciśnienie w oczku,przepisał dwa rodzaje kropelek.. i stwierdził zapalenie spojówek.. rozerwana trzecia powieka nie okazała sie tak groźna na jaką początkowo mogła wyglądać..na razie będziemy Łatulca kropić za 30 dni kontrola.Uffffff czuję ulgę,że to "tylko"te spojówki....:roll:
Jupi...niech ten rozpoczęty już Nowy Rok będzie pomyślny dla każdego;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanik']Wielkie dzięki za życzenia.

Nikit Ty Łobuzie jeden. Same niespodzianki mi robisz. Wieelkie dzięki za przesyłkę z ślicznymi albumami:loveu:
Myślę wlaśnie jakby tu się odwdzięczyć:hmmmm:[/quote]

Ty juz nie kombinuj!!! Bo i tak za dużo zrobiłaś ;)

Link to comment
Share on other sites

Hanik ja też się cieszę, że już wiadomo co Figla męczyło. Teraz trzeba wyeliminować robala, niech ucieka skąd przylazł:mad: i nigdy więcej nie wraca..
A Łatulka dostaje swoje kropelki i jest dobrze:lol: co prawda zwiewa przed zakraplaniem, do kota na górę po schodach i trzeba ją ganiać, ale swoją dzienną dawkę musi dostać :kciuki: za szybki powrót Figla do zdrowia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Petra_']Hanik ja też się cieszę, że już wiadomo co Figla męczyło. Teraz trzeba wyeliminować robala, niech ucieka skąd przylazł:mad: i nigdy więcej nie wraca..
A Łatulka dostaje swoje kropelki i jest dobrze:lol: co prawda zwiewa przed zakraplaniem, do kota na górę po schodach i trzeba ją ganiać, ale swoją dzienną dawkę musi dostać :kciuki: za szybki powrót Figla do zdrowia[/QUOTE]

:lol: Figlasty też nie lubi kropelek. Czasem mu zakrapiam świetlikiem i tak samo nawiewa.
A na glizdolca już dostałam preparat taki co sie na skórę zakrapia. Za miesiąc powtórka
40 zł zabuliłam za preparat. Ja chyba niedługo z torbami pójdę:grab:

A oto główny bohater całego zamieszania. Obecnie prowadzący głębokie " życie wewnętrze" Mam nadzieję, że uda sie je szybko wytruć

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images4.fotosik.pl/270/8ac77ae504d86a64.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/9/144386260ea4e75c.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images14.fotosik.pl/4/7d195f6d304a36e3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

piszę w imieniu koleżanki która ma do oddania cudnego Foksa,uroczy psiak-znam go osobiście,świetny materiał na wystawowego wyżeracza...kontak z właścicielką [EMAIL="[email protected]."][email protected].[/EMAIL]
Sprawa pilna,psiak potrzebuje nowego domu gdzie będzie miał duuuuużo ruchu i zabawy.Jest na tyle młody że na pewno szybo pokocha nowego właściciela.Tyle ode mnie,może Hania jeszcze coś dorzuci bo też zna psiura..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dropka']piszę w imieniu koleżanki która ma do oddania cudnego Foksa,uroczy psiak-znam go osobiście,świetny materiał na wystawowego wyżeracza...kontak z właścicielką [EMAIL="[email protected]."][email protected].[/EMAIL]
Sprawa pilna,psiak potrzebuje nowego domu gdzie będzie miał duuuuużo ruchu i zabawy.Jest na tyle młody że na pewno szybo pokocha nowego właściciela.Tyle ode mnie,może Hania jeszcze coś dorzuci bo też zna psiura..[/QUOTE]

Dropka właśnie rozmawiałam z Gosią o Dreyu i się zastanawiałyśmy co napisać na Dogo i nas wybawiłaś.
Ja tylko powiem tak, że to dobry pies z natury nie jest agresywny do innych zwierząt, ale trafił do osoby nie znającej rasy. Pies zaczął się nudzić i niszczyć co popadnie. Do tego mieszka w małym mieszkanku( kawalerka) z drugim psem.
Nie chodzi teraz o to by oceniać czy popełniono bład czy nie. Chodzi o to by znależć mu kochający domek i człowieka, który zechce z nim pracować. Bo foksy to psy stworzone do pracy. Oto Drey
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images2.fotosik.pl/186/8089efeea69d412b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

gdyby nie moje stado Russelli i mąż negujący moją pasję już dzisiaj nocowałby u mnie ale cóż nie pomieszczę już kolejnego psiaka....Hania dosadnie(i bardzo trafnie) ujęła problem.Koniecznie do kogoś kto kocha terriery za ich żywe usposobienia.Drey ma wielki potencjał,jest bardzo inteligentny,piękny ,szalenie miły i towarzyski!

Link to comment
Share on other sites

Ale piekny :loveu: Skoro ma tyle energii to moze zainteresuje sie nim ktos kto duzo jezdzi rowerem albo konno? A mi sie trafiaja jakies "inne" teriery - Czari byl bardzo grzeczny i w domu spokojny i Abra jest tez taka. A wcale az tak duzo z nia nie chodze, bo nie chce przedobrzyc, ma tylko pol roku. Moja kolezanka ma welsha i powiedziala mi ze moje terierki sa dziwne :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Doskonale znamy wlascicielke i psa oraz ich wspolne relacje. Wiemy takze ze wtedy gdy jechalysmy po psiaka nie tak mialo byc. Niestety samo zycie tzn. praca, klopoty, praca klopoty, niekonczace sie... przyczynily sie do takiego obrotu sprawy. Bardzo wspolczuje naszej kolezance , ze MUSI ODDAC PSA i szczerze podziwiam, ze podjela taka decyzje, aby pomoc JEMUI sobie. [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o inne psy to raczej tak. Z Figlem ładnie się bawił. A obecnie mieszka z drugim psem. Więc nie powinno być problemu. Co do wieku nie wiem dokładnie. Jest młodszy od Figla ma ok 15 mesięcy.
a tutaj jego tyłeczek i tyłeczek figlastego
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images1.fotosik.pl/194/2e36c33ea9ccc3be.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...