Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziewczynki Wy moje... Ja teraz wyjeżdżam z domu i do jutra nie wrócę. Zabieram Brene pod pache, by nie wracać do domu. Lulu to jest mój tel 0 501 797 018 Jakby padało albo coś się działo, że nie będziemy mogły się spotkać to napisz smsa. A do Ciebie dorosła asher tel mam, więc jakby co to napiszę. Ważne to, bym sama nie świrgła pod Marlinem :D jak Was nie będzie! Kobitki spotykamy się przy polanie pod Marlin a nie przy stawie! Dziękuję za uwagę i życzcie mi udanej zabawy :cunao:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny dzieki za mile spotkanie :buzi: (rodzynkowi tez oczywiscie :wink: )

Sabina spi teraz jak niemowlak (w drodze do domu pobawilysmy sie jeszcze pilka, wiec po przyjsciu do domu po prostu padla na pysk)

jeszcze raz sorki za jej zachowanie. ale to nie byla jej wina... mea culpa :oops:

mam nadzieje, ze sie nie zrazilyscie calkiem i jeszcze bedziemy mialy z psica okazje, by zrobic lepsze wrazenie...

tymczasem czekam niecierpliwie na zdjecia!!!! Doddy, do boju!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja także dziękuję za miłe spotkanie. Brena poszła spać. Wprawdzie najpierw zdemolowała kota, ale teraz śpi jak zdechła.

Wklejam fotki:

Lulu popraw mnie, jak źle napiszę imię Twojej suni.

a to i foteczki:::::::::::::

Patsi:

obraz1262es.jpg

obraz1550wo.jpg

A teraz w całej okazałości:

obraz1627cb.jpg

A teraz Sabinka:

obraz1216yn.jpg

A teraz Brenka:

obraz1330ac.jpg

A teraz Kajtuś, który przyłączył się do spacerku, tylko bez właściciela....

obraz1575gc.jpg

Reszta zdjeć później :wink:

Link to comment
Share on other sites

aah te nasze sunki...sa wszystkie extra:) ja sie w zadnym wypadku nie zrazilam a Patsy caly czas lezy i chyba oczko ja troszke boli ale juz zapuscilam jej swietlik i dalam rutinoscorbin wiec powinno byc dobrze:)

Doddy Patsy czy Patsi to bez roznicy:) a zdjecia sa super naprawde i czekam na wiecej Brenki i Sabinki:)

Link to comment
Share on other sites

wiem Asher caly czas za nia chodze i chce ja leczyc a ona ucieka ale juz jest zdecydowanie lepiej:)

a jak nosek Sabinki?

uff, to sie ciesze...

a na nosie Sabiny nawet sladu nie ma. choc tez ja obserwowalam, bo czasem takie mocne uderzenie w nos moze dac o sobie znac z opoznieniem.

ja caly czas sobie pluje w brode, ze dalam Sabinie tego patyka :wallbash: gdyby nie to, to nie pozarlaby sie z Brena i w konsekwencji pewnie nie oberwalo by sie Twojej. zreszta sama widzialas, ze potem moja psica juz nic do Patsy nie miala... tez zreszta glupote popelnilam, ze wtedy podeszlam do was ogladac zdjecia :wallbash:

suka wciaz byla jeszcze podbuzowana, a takie zageszczenie ludzko-psie, jakie zrobilismy to wrecz wymarzony bodziec do zlapania nerwa przez psa...

tak wiec jak sie spotkamy nastepnym razem, to zero patyczkow, zabawek i najlepiej, zebysmy byli w ruchu, a psy mialy przestrzen. sama widzialas, ze jak szlysmy do metra, to mimo, ze Sabina biegala luzem, nie szukala z Patsy zwady...

a ta ksiazka o szkoleniu, o ktorej wspominalam, to "Jak rozmawiac z psem" Zofii Mrzewinskiej. taka cienka broszurka. ja kupilam ja w sklepie Zoo w Tesco na Kabatach za 16 zl. jesli chcesz, to moge ci pozyczyc.

Link to comment
Share on other sites

Asher naprawde nic sie nie stalo na przyszlosc wszystkie bedziemy bardziej ostrozne i juz:) Patsy ma sie juz dobrze i oczko prawie zagojone i ciesze sie ze Sabince nic w nochalek sie nie stalo:) a co do ksiaeczki to bym chetnie pozyczyla bo oczywiscie nie mam juz kasy na wlasne wydatki a jeszcze jutro skladka na sylwestra taka przerazajace a bym sobie z ksiazeczki notatki zrobila i szybciutko oddala:)

Link to comment
Share on other sites

Doddy, cudne sa :D :D :D

Lulu, nie przesadzaj, nie taki znowu bobas z tej twojej Patsy :baby: a przy tym jest pojetna i co wazne chetna do nauki. no i nie zepsuta zlym szkoleniem, nie ma w niej nieufnosci i niecheci, nie jest nauczona olewactwa. wiec jestem pewna, ze szybciutko zalapie o co chodzi :D

ksiazke moge ci pozyczyc w kazdej chwili, tzn. w kazdej chwili przyszlego tygodnia. zarza przesle ci na priv moj numer.

a ja chyba zlapalam grype :( :( :(

goraczki wczoraj dostalam, zatoki mnie bola, w miesniach i stawach strzyka... kurr, a dzis sylwester :evil: :evil: :evil:

ja naprawde mam pecha... jak nie gips, to grypa... :cry:

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym Wszystkim złożyć życzenia noworoczne!

Więc życzę:

1. po jeszcze jednym psiaku

2. nowego superaśnego stanowiska pracy (przynajmniej sobie i asher)

3. dużo zdrowia (Nam i psom)

4. Więcej spotkań (ale bez uszczerbku na zdrowiu)

5. więcej kasy.......... (bo sie zawsze przyda i nigdy nie jest jej za wiele)

6. wygrania w totka

7. ........ A tu tego co sobie wymarzycie!

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!!!!! I szampańskiej zabawy!

P.S. Asher ty to masz szczęście!

Link to comment
Share on other sites

i na wzajem! SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

a ja zaraz ide spac bo poszlam spac o 8.00 rano i wstalmo 10.00 pozniej do daidkow i dopiero wrocilam :stupid: , mam krecka w glowie i edwo zyje.. cale szczescie ze rodzice zabrali psiaka i nie jusze z nim wychodzic.. acha no i tez dobrze ze wracaja dopiero jutro! :)

Lulu ile Twoja Patsy ma? i jest z jakiej jest hodowli? jak twierdzisz ze jest bobasem to zobaczysz co toznaczy "bobas" jak sie spotkamy na nastepnym spotkaniu.. kiedy mozecie??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...