Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

ja wlasciwie tez moge wszedzie:D moja biedna Patusia po smierci swojej ukochanej przyjaciolki bardzo jest smutna i przyda sie troszke zabawy z innmi piesami:) takze jesli cos ja my tez sie piszemy na spacerek moga byc Pola i moga byc Kabaty dla mnie miejscowka nie gra roli:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

asher a co dzieci się boisz?!

niom... ja juz stateczna pani przed trzydziestka, z instynktem macierzynskim na minusie, wiec sama rozumiesz :vamp:

co do stawu - ja wiem, ze ten przy Merlinie, ale z ktorej strony jest to lagodne zejscie. bo staw sporawy jest :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki Wy moje kofane... Okrężnymi drogami wypytałam o wiek, tych co mieli się z Nami spotkać. I jest on różny. Jest dziewczyna 20 lat ale są tacy co mają 13........ Tam jest z 6 - 7 osób i nie wiem jaka grupa wiekowa będzie przeważać... Mam więc pytanie, czy chcecie iść z Nimi na spacer, czy może same się spotkamy (bo tak też możemy).

P.S. Asher kochana pomożesz mi z tą pracą z ang bo jest mi do końca tygodnia potrzebna?

Link to comment
Share on other sites

Doddy a jesli ja mam 20 to do ktorej grupy naleze?? :P

Lulu, dla mnie tos gowniara :evilbat:

ale spox, z takimi podrosnietymi dzioecimi jak Ty i Doddy dogaduje sie bez problemow. tylko pliiiiz, jak mnie zobaczysz, to nie mow mi per pani, ok? :wink:

to co? umawiamy sie jutro o 12 pod Merlinem na Polach?

Link to comment
Share on other sites

Asjher to ja do ciebie w takim wypadku bede mowila "prosze babci" bo.. ja mam dopiero 15 :?

o nie nie nie. stanowczo protestuje :nono:

A ja moze sie zjawie jak wyzdrowieje, tlyko.. czy moze wiecie czy bedzie tez MOJA grupa wiekowa :P

zdrowiej i sie zjawiaj... dziecinko :evilbat: oczywiscie jesli nie straszna ci stara baba i dwa podrostki 8)

Link to comment
Share on other sites

acha, a mnie jutro niestety nie bedzie bo po 1 myslam ze to jest w czwartek a nie w srode (myli mie sie ostatnio) bo jutor sie umowilam z trenerką i coz.. nie moge siem z nia nie spotkac z poza tym to Farciak dopiero jutro wraca z tata z dzialeczki :) na nastepne spotknie (ja proponuje np. 07.01.2005) na pewno przyjde ale musi byc po 14.00 bo mamy szkolenie do 14.00 :)

Link to comment
Share on other sites

No więc młodzieży i kobiety w podeszłym wieku... Jutro się spotkajmy pod Marlin o 12. Później zobaczymy, czy warto iść na to całe spotkanie co inni się umówili. Jak nie to pójdziem same!

Druga sprawa to ja od razu mówię, że 7 nie będzie mnie bo będę się mądrzyć na sesji! Babeczki moje drogie a co jak będzie padać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...