Jump to content
Dogomania

Ilu jest tu Owczarkarzy?


doddy

Recommended Posts

Wyslalam i czekam na akceptacje :)

Fajna ta Twoja Kiara :D ile teraz ma?jak sie sprawuje?

11 wrzesnia skonczyla 3 miesiace, lata jak szalona po domu i chyba nie nadazam wzrokiem za nia :lol:

...hehehe mam Cie Aszka jo tyz na AOL siedza :wink:

Nie mom teraz czasu na gg bo maz "formatuje" komp za godzine , ale obiecuje jak bede mogla to sie zglosze

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Aleb,jak chcesz to mi mozesz przyslac fotki,ja je wsadze :)

Maruscha,bede czekac na sygnal :D ,a co do Kiary...pamietam jak Zakk mial 3 msc,jaki byl slodziutki i sliczny,tez latal jak szaleniec,a przez te cholerne panele ciagle sie balam,ze sobie krzywde zrobi,raz nawet zwichnal lapke,na szczescie nieszkodliwie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

no i temat znowu zdechl... mysmy sie z Doddy wczoraj na Kabatach wyowczarkowaly :D

ale spotkanie w wiekszym gronie byloby super!!!

ja mam onkopodobnego stwora Boogiego, ktory na stale mieszka z moimi rodzicami. a od prawie roku jest ze mna ok. 7 letnia DONka Sabina - wzieta z lasu, po tym, jak ktos ja w zeszloroczne wakacje wywalil z samochodu. ma uroczo klapniete ucho i dla mnie jest najcudowniejsza na swiecie, choc obiektywnie patrzac, ON z niej sredni. ale mam nadzieje, ze nas do grona owczarkarzy przyjmiecie? :wink:

to jak z tym spotkaniem, sa chetni? Kabaty niby na zadupiu, ale jest metro, a jest u nas gdzie polazic (Doddy swiadkiem). ale jakby co, to mozemy z Sabina ruszyc zadki i wybrac sie gdzies w miasto.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
A ja proponuję gdzieś bliżej... Jak dotąd mieliśmy spotkania 2 razy na Polach Mokotowskich i raz na Kabatach. Ale niech inni się wypowiedzą.

Doddy, to na Kabatach to tak naprawde bylo wlasnie na Lakach Wilanowskich :lol:

ja moge wlasciwie wszedzie, byleby nie bylo jakiegos skomplikowanego dojazdu, bo jechac z sucza zatloczonym autobusem srednio mi sie usmiecha... no i zeby to bylo po swietach, a jeszcze lepiej po sylwestrze. i zeby jakichs strasznych wertepow nie bylo, bo nogi jeszcze nie naprawilam calkiem (i chyba juz nigdy do konca nie naprawie :( )

no, wiec jesli chodzi o moje wymagania, to by bylo na tyle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...