Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz- Schronisko dla Zwierząt/ Aktualizacja 22.08


Recommended Posts

  • Replies 541
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie wiem, czym została umotywowana ta decyzja. Sunia jest stara, co dla niektórych jest jednoznaczne z tym, że jest 'nieadopcyjna'. Nie mogę się na jej temat wypowiadać, bo nigdy jej nawet na oczy nie widziałam... Być może jest chora, albo agresywna, albo cokolwiek innego. (w schronisku będę jutro, mogę spróbować coś ustalić)

Tego, w jaki sposób mamy znaleźć tymczas dla psa, którego nie wolno ogłaszać, nigdy nie zrozumiem... :roll: Co najwyżej ktoś z wolontariuszy mógłby ją chyba zabrać, ale nikt z nas takich możliwości nie posiada... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Nie można ogłaszać, bo wtedy schronisko musiałoby się tłumaczyć, gdyby doszło do eutanazji suni... :roll:

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek pytania odnośnie tej sprawy, proszę na PW.[/QUOTE]

Bardzo proszę, dowiedz się jak najwięcej o jamniczce.
Trudno o jakikolwiek tymczas bez zwierząt, wiec najwazniejszy jest jej stosunek do psów, suczek, a czy
jest na cos chora tez warto wiedzieć... Czy ewentualny DT mógłby liczyć na wsparcie w utrzymaniu a zwłaszcza leczeniu gdyby było potrzebne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Bardzo proszę, dowiedz się jak najwięcej o jamniczce.
Trudno o jakikolwiek tymczas bez zwierząt, wiec najwazniejszy jest jej stosunek do psów, suczek, a czy
jest na cos chora tez warto wiedzieć... Czy ewentualny DT mógłby liczyć na wsparcie w utrzymaniu a zwłaszcza leczeniu gdyby było potrzebne?[/QUOTE]

Możesz liczyć na wsparcie jakieś ode mnie. W miarę możliwości oczywiście, ale nie zostawię Cię z "problemem" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Możesz liczyć na wsparcie jakieś ode mnie. W miarę możliwości oczywiście, ale nie zostawię Cię z "problemem" ;)[/QUOTE]

nie koniecznie miałam na myśli siebie, sama do końca nie wiem co miałam na myśli, ale szkoda niuni bardzo

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze na jamnikach w Potrzebie o jamniczke Misie pytała Skallska, czy coś wiadomo?, czy Misia ma szanse na dom?
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to Miśka moze przyjeżdżać do mnie i moich jamników na DT .
Potrzebowałabym w miare mozliwosci wsparcia na weterynarza, bo w opisie Misi jest informacja ze zęby ma w fatalnym stanie, wiec koniecznie do zrobienia,
poza tym można ją zabierać na JUŻ, zanim nie będzie za późno... No i transport- nie dam rady przyjechać do samej Bydgoszczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Widze, ze na jamnikach w Potrzebie o jamniczke Misie pytała Skallska, czy coś wiadomo?, czy Misia ma szanse na dom?
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to Miśka moze przyjeżdżać do mnie i moich jamników na DT .
Potrzebowałabym w miare mozliwosci wsparcia na weterynarza, bo w opisie Misi jest informacja ze zęby ma w fatalnym stanie, wiec koniecznie do zrobienia,
poza tym można ją zabierać na JUŻ, zanim nie będzie za późno... No i transport- nie dam rady przyjechać do samej Bydgoszczy[/QUOTE]

Tak sie o Ciebie martwie Misia.... Oby nie było za późno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika&karol']Ktoś inny? Kamilka91 nic nie może zrobić...[/QUOTE]
O co chodzi? Przecież nie wyciągnę psów donikąd. Pako prawdopodobnie jedzie w piątek, dom dla Minki dopiero dzisiaj jest sprawdzany, a na Levisa nie znalazł się jeszcze nikt chętny.
Nie rozumiem teraz, a co chodzi.
[quote name='monika&karol']Sprawa pilna!! Psy mają już sprawdzone domy, trzeba tylko je wyciągnąć a jak na razie schronisko nie chce ich wydać :([/QUOTE]
Schronisko chce je wydać.
W sprawie Pako wszystko już ustalone.
Nie dostałam na razie żadnych informacji, że mam wyciągać pozostałe dwa kropki. Ale z nimi na pewno też nie będzie problemu, tylko musicie mi dać znać, że mam coś załatwiać.

[quote name='Kasia77']Widze, ze na jamnikach w Potrzebie o jamniczke Misie pytała Skallska, czy coś wiadomo?, czy Misia ma szanse na dom?
Jeśli nic z tego nie wyjdzie, to Miśka moze przyjeżdżać do mnie i moich jamników na DT .
Potrzebowałabym w miare mozliwosci wsparcia na weterynarza, bo w opisie Misi jest informacja ze zęby ma w fatalnym stanie, wiec koniecznie do zrobienia,
poza tym można ją zabierać na JUŻ, zanim nie będzie za późno... No i transport- nie dam rady przyjechać do samej Bydgoszczy[/QUOTE]
Tak, Misia ma szansę na dom, ale na razie muszę się dowiedzieć o niej jak najwięcej. Będę na bieżąco informować.

Link to comment
Share on other sites

To wszystko przez was :) Przez 9 lat ( tyle mam Fafika) nie myślałam o 2 psie równocześnie. Wiecie jak jest- bałam się, że nia dam rady, mieszkanie w kamienicy, brak ogródka-działki, i inne myślałam rzeczy nie do przeskoczenia. Ale w lutym znalazłam sie na dogo-zobaczyłam, że można żyć z 2-3 a nawet 7 psiurami. w zasadzie dojrzewanie zajęło mi aż- lub- tylko 6 m-cy. A Misia myślę będzie u mnie szczęśliwa i ja napewno też :)
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...