Jump to content
Dogomania

Olafek mały łobuz w opałach.... dziadzio za TM


kikou

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Bardzo Was przepraszam za taką ciszę, dla mnie doba jest za krótka i czasem wyłącza mi sie mózg :(

Co u nas, nic, żadnych zmian. Gdyby cokolwiek się działo alarmowałabym.

Oluś czuje się dobrze, zjada papki bo musieliśmy usuwać kolejne ząbole, dostaje juz na stałe Vetnedin ale to przecież starszy pan, więc chyba nic dziwnego, że serduszko ma słabsze.

Olek choć ślepy i głuchy wie kiedy ma robione zdjęcia i to na starość mu się nie zmienilo, zwiewa przed aparatem. Zdjęcia fatalne ale na prawdę trudno mu cokolwiek zrobić

Nawet nie wiecie jak ja kocham tego psa

całusy od Olki i Olka 

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki, jeszcze jedno - finanse, nienawidzę tego tematu

Olafek jest ze mną już bardzo długo, nie uważam go za psa na DT tylko za mojego dziadzia. 

Od kilku lat bardzo regularnie dostaję dla Olka 175zł miesięcznie, nie oszukujmy się: koszty samych tabletek i podkładów przekraczają tą kwotę. Pewnie że mi pomagają te wpłaty i jest mi łatwiej ale...... TO MÓJ PIES.

Natomiast bardzo chętnie i z dużo większą radością, przyjmiemy od Was, od czasu do czasu prezenty w postaci jakiś kocyków czy podkładów, oczywiście zapakowanych w siatki, bo to Oluś bardzo lubi drzeć :)

 

za brak wiadomości jeszcze raz bardzo przepraszam, nawet nie obiecuję poprawy, proszę tylko kikou, żeby mnie walnęła w łeb, jak się za długo nie odzywam :)

Link to comment
Share on other sites

olenka_f , bardzo cieszy ,ze tak ciepło piszesz o Olafku. Zdjęcie nawet uciekającego piesia by jednak sprawiło radość.

Tańszy od Vetmedinu jest Cardiosure.

Jakieś szmatki, kocyki mogłabym podesłać dla dziadzia.Kupowanie i wysyłanie podkładów mija się z celem z powodu kosztów przesyłki.

Nadal więc będę wpłacać na Olafka i życzę mu jeszcze długiego żywota.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kupuję podkłady na allegro 40x60 za 60gr czyli jak ostatnio brałam 300 sztuk zapłaciłam 177,50, czy może są jakieś korzystniejsze alternatywy?
zdjęcia i rachunki wstawię jak usiade do komputera kiedyś bo u mnie też z czasem krucho a teraz przez tel.odpowiadam
A czyja dobrze zrozumiałam Twój post z 13,27 oznacza że byłabyś skłonna zrezygnować ew. z opłat na dziadzia?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...