Jump to content
Dogomania

Czym najbardziej rozśmieszył Was wasz pies?


kasia&szaman

Recommended Posts

najbardziej rozśmieszyła mnie moja suka jak spadł jej pierwszy śnieg miała 8 miesięcy , wyszłyśmy na dwór z rana , śniegu pełno a on najpierw wystraszona ale zaciekawiona , powoli chodziła, spróbowała go zjeść , pochodziła tak delikatnie po chodniku , nie chciała z początku wchodzić na trawnik bo tam więcej śniegu , ale po jakiś 5 minutach łażenia po chodniku wbiegła na trawnik zaczeła szaleć ,tarzać się i jeść kgramami śnieg , tak szczęśliwego psa dawno nigdy nie widziałam ;) do tej pory kocha zime , cieszy się jak tylko spadnie śnieg i szaleje , jedynym dziwnym zachowaniem jest to że nie chce robić siku na trawniku gdzie jest śnieg , tylko robi na chodniku :oops: muszę zacząć chodzić z gąbką ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To było zeszłej zimy. Jestem przed angielskim, który zaczynam o 18.30, więc już bardzo ciemno było. Chłopak do mnie dzwoni, że stanął około pięciu metrów od jelenia, ale Iwan zaczął burczeć i jeleń uciekł.. a Iwan za nim. Pyta, co ma zrobić i biegnie. Ja mówię, żeby biegł po taką wielką latarkę do domu i świecił po polu i łące, że Iwanowi się oczy zaświecą. Ale on się rozłączył i stwierdził, że nie ma czasu. Punkt 20 wychodzę i dzwonię. Okazało się, że są już w domu. Chłopak szukał Iwana przez jakieś 30 minut i znalazł go w krzakach.. robiącego kupę.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam dla 1,5 rocznej siostrzenicy szydełkowane kotki. Dwa były już gotowe, trzeci w trakcie produkcji. I mówię do młodej: "weź kotki, i idziemy czytać książeczkę" a tu niespodzianka, bo z dwóch kotków został jeden... Nagle oczy małej się robią duuuże, wyciąga paluszek, celuje w stronę korytarza i żałośnie rzecze: "miaaaauuu!". I co widzę? Na tymże korytarzu stoi mój najmilszy pies z NAJWIĘKSZĄ DELIKATNOŚCIĄ dzierżąc kotka w paszczy. Intencje miał dobre, bo planował pluszowego kolegę zabrać na spacer, niestety z powodu za wąskiej paszczy kto wystawał na boki i się wydało:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...