Jump to content
Dogomania

Bity, Obrzucany kamieniami, przepędzany i zagłodzony Onek ma super dom w Krakowie.


asiaf1

Recommended Posts

Bo Nestorek to bardzo źle potraktowany bardzo wartościowy pies. Jak na ONkowatego przystało bardzo otawrty na człowieka, pełny chęci pracy i zabawy z opiekunem. Domek do którego trafi będzie miał mnóstwo powodów do radości z przygarnięcia Nestorka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byliśmy z Nestorem na nocnym spacerze pod Mc Donaldem. Obszczekał straż miejską, no bo stali tak oparci o samochód w ciemnym zaułku, ja też się wystraszyłam ;) Potem była ostra wymiana zdań z bokserem :-o na szczęście dzieliła nas szerokość ulicy, bo Nestor to silny pies. Na koniec obwąchiwał Toyotę i chyba dotknął jakiegoś czujnika, bo włączył się alarm, więc grzecznie się oddaliliśmy... Już raz tego wieczora widzieliśmy się ze strażnikami...:evil_lol: Po drodze mijaliśmy jeszcze zakochaną parę w romantycznym pocałunku. Nestor zatrzymał się obok i... nie chciał iść, jak go ciągnęłam to się zapierał... Wyszło na to, że oni się całują, a my stoimy i się przyglądamy. Wyglądało hmmm... głupio, ale jak dziewczyna zobaczyła minę Nestora zrobiło się wesoło i wszyscy zaczęliśmy się śmiać.

Nestorek to bardzo fajny pies:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nestorek to ma siłę małego byczka dlatego spacery z nim różnie wygladają- jesli się uprze to stanie i koniec a jak zdecyduje, że koniec spaceru i wracamy do lecznicy to ciągnie jak szalony. Trzeba go oduczac tego, bo jak się zapomni to koniec świata. Ostatnio już jest lepeij, nie ciągnie az tak, juz tam mu się nie spieszy. Jedno jest pewne- to wpsaniały pies, kocha zabawę i zajęcie, nie lubi nudy.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio bardzo grzecznie spaceruje, jeśli pociągnie, grzecznie przestaje po przywołaniu do porządku. Na psy reaguje jednak bardzo gwaltownie, czasem boję się, że go nie utrzymam więc odwracam jego uwagę jesli pies czai się na horyzoncie- patyk działa cuda:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wznowione allegro Nestora (wyróżnione)
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=407916031[/URL]


:cool1:[/quote]

Dzięki :loveu:Czy dostałaś może zwrot kosztów za płatne ogloszenia?

Nie wiem dlaczego jeszcze domu nie ma, lepiej żeby szybko go znalazł, bo teraz akceptuje tylko tych których poznał na początku pobytu - na resztę szczeka jak nie wiem, nawet na kobiety:evil_lol: Obrońca.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Proszę o wstawienie tej suni ON na owczarki.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Sprawa pilna, suka nie może zostać u dziewczyny, która ją znalazła prośba DT lub stały.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Sunia będzie musiała zostac oddana do schronu![/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10579776#post10579776[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1'][B][SIZE=3]Proszę o wstawienie tej suni ON na owczarki.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Sprawa pilna, suka nie może zostać u dziewczyny, która ją znalazła prośba DT lub stały.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Sunia będzie musiała zostac oddana do schronu![/SIZE][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10579776#post10579776[/URL][/quote]

OK..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rwpb']Witam
A jak z tym boraksem? Była już próba? Ja z moim Atosem mam wspaniałe wyniki.[/quote]
jeszcze nie było.
Pani Monika czytała, że powoli odkłada się w tkankach podskórnych i nie wiadomo jakie bedzie miało to konsekwencje w dalszej perspektywie.
Miała się z Tobą skontaktowac telefonicznie ale zarobiona jest okropnie

Link to comment
Share on other sites

asiaf1 wyślij mi na [email][email protected][/email] swój adres mailowy, to podeślę Ci trochę materiałów na ten temat. A p. Monika jeszcze nie dzwoniła do mnie.
Ja zainteresowałem się boraksem, bo wszystko inne było nieskuteczne, albo Atos nie tolerował leków. Jak odebrałem wyniki badań wycinków skóry i wracając pokazałem je w czterech innych lecznicach, to w trzech chcieli go uśpić. Jak teraz wygląda po sześciu kąpielach można zobaczyć na naszym wątku.

Link to comment
Share on other sites

A Nestorek czeka i czeka na domek...

Niesamowite jest to, że on wyczuwa kiedy z nim mogę wyjść na spacer, a kiedy nie. Ostatnio nie mogłam. Chociaż kręciłam się po jego pokoju a to po miskę, ręcznik dla Lucka, kilka razy w sumie, a on ani razu się nie podniósł, nie zareagował, nie prosił nawet o spacer, choć tak lubi spacerować. Tylko leżał i patrzył. Bardzo mądry pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martulinek']A Nestorek czeka i czeka na domek...

Niesamowite jest to, że on wyczuwa kiedy z nim mogę wyjść na spacer, a kiedy nie. Ostatnio nie mogłam. Chociaż kręciłam się po jego pokoju a to po miskę, ręcznik dla Lucka, kilka razy w sumie, a on ani razu się nie podniósł, nie zareagował, nie prosił nawet o spacer, choć tak lubi spacerować. Tylko leżał i patrzył. Bardzo mądry pies.[/quote]

Bardzo mądry, racja.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...