Jump to content
Dogomania

Buszujące w zbożu...


Goshka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Goshka'][B]A ja jestem zła na siebie!!!!!!!!!!!!:-([/B]
[B]Tak sie nastawiałam na wystawę w Olsztynie, że z tego wszystkiego nie zgłosiłam JAzzirki!!!!!!!!!:placz: :placz:Nie wiem jak to się stało?:placz:[/B][/quote]

Chyba zostaniesz moim Idolem :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Chyba zostaniesz moim Idolem :roflt:[/quote]

Sylwia, ja akurat mam więcej takich "przypadków" na swoim koncie :eviltong: Kiedys Ci opowiem:evil_lol:

Kurde, zła jestem jak nie wiem:shake: Zaraz bede dzwonic, mzoe jeszce nas przyjma, ale watpie:shake:

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, jest i nie jest czego zazdrościć:eviltong:
Rozczarowałam się pochodzeniem zgłoszonych psów- większość była po dwóch (!) reproduktorach i w nieatrakcyjnym dla mnie osobiście umaszczeniu czarnym i czarny deresz.;)
Iwona, mam na mysli piątek w Warszawie, no chyba ze skusisz się na tropowce przed olsztyńska wystawą. Chyba nie muszę Cie zapraszać, drogę do mnie powinnaś znac juz na pamięc:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Asiaczku, jest i nie jest czego zazdrościć:eviltong:
Rozczarowałam się pochodzeniem zgłoszonych psów- większość była po dwóch (!) reproduktorach i w nieatrakcyjnym dla mnie osobiście umaszczeniu czarnym i czarny deresz.;)
[/quote]
Ja miałam na myśli te pozytywne wrażenia, które opisujesz...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']
Iwona, mam na mysli piątek w Warszawie, no chyba ze skusisz się na tropowce przed olsztyńska wystawą. Chyba nie muszę Cie zapraszać, drogę do mnie powinnaś znac juz na pamięc:)[/quote]

aaaaaa no raczej bedę w piątek....nie dlatego by się z Wami spotkać czy Wam kibicować:razz: ja MUSZĘ być tam pierwsza!!!!!!!! MUSZĘ znać wyniki jako pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: buhebuhebuhebuhe strzeżcie się !!!!!:diabloti::diabloti::cool3::cool3:

Chciałabym bardzo Gosiaczku być wcześniej ale nie mogę bo mam spotkanie w sobotę...:roll: a na specjalne zaproszenie to jasne ze czekam:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja miałam na myśli te pozytywne wrażenia, które opisujesz...

Pzdr.[/quote]
Aaa pozytywne były, jak najbardziej:cool3:

[quote name='Dumisiowa']aaaaaa no raczej bedę w piątek....nie dlatego by się z Wami spotkać czy Wam kibicować:razz: ja MUSZĘ być tam pierwsza!!!!!!!! MUSZĘ znać wyniki jako pierwsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: buhebuhebuhebuhe strzeżcie się !!!!!:diabloti::diabloti::cool3::cool3:

Chciałabym bardzo Gosiaczku być wcześniej ale nie mogę bo mam spotkanie w sobotę...:roll: a na specjalne zaproszenie to jasne ze czekam:diabloti:[/quote]

Ech, desperatka:diabloti::roflt:

Link to comment
Share on other sites

Stawka na Warszawkę:diabloti:
[B][COLOR=red][FONT= ]10.55 [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT= ]Wyżeł niemiecki krótkowłosy (18)[/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Tahoma]Deutsch Kurzhaar / German Short-haired Pointing Dog[/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT= ][SIZE=3]Psy - Dogs[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa młodzieży [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]GREY Z CZARNEGO DWORU[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]MALOMKOZI BISHOP ROLF[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa pośrednia [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]BAR von der Nachtweide[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]DON z Czarnego Dworu[/FONT]
[FONT=Arial]FALCO Venator Magnus FCI[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa otwarta [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]ARO z Szerokiego Pola[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa championów [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]UNGREY ANGEL UNO NORINGO[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[B][COLOR=black][FONT= ][SIZE=3]Suki - Bitches[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa szczeniąt [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3] pomyłka !!!-[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa młodzieży[/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]BRENDA THEOGONIA[/FONT]
[FONT=Arial]EDERA z Krainy Urodzaju[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]MEA Wyzel.pl[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa pośrednia [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]FANTAZJA z Czarnego Dworu[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa otwarta [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Arial]CEDRA Kajminia (FCI)[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Arial]ZAHRA z Czarnego Dworu[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa użytkowa [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]AFRA z Dobelickych luk[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]BETA DIANA z Łabajów[/FONT][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Tahoma][SIZE=3]Klasa championów [/SIZE][/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial]Malomkozi JASMINE[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]Gosiaku, powiedz Ty mi, o której będziesz w niedzielę w Olsztynie i czy przejeżdżasz przy Dworcu Głównym?:razz:[/B][/COLOR][/quote]

Mati, wiesz ciężko mi powiedziec, ale pewnie jakos przed 10-tą. A przy Dworcu przejezdac bede na pewno:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Mati, wiesz ciężko mi powiedziec, ale pewnie jakos przed 10-tą. A przy Dworcu przejezdac bede na pewno:)[/quote]


[COLOR=Navy][B]mhm, a powiedz mi, czy mógłbym się z Tobą zabrać od Dworca? Bo wiesz, chodzi mi, o to, żeby za wejście nie płacić, bo wolę już te pieniądze wydać na smakołyki:eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aruś i Porto
[URL="http://img132.imageshack.us/i/p7020355.jpg/"][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7808/p7020355.jpg[/IMG][/URL]
:eviltong:
[URL="http://img156.imageshack.us/i/p7020438.jpg/"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6164/p7020438.jpg[/IMG][/URL]

Moja kochana załoga :loveu:
[URL="http://img16.imageshack.us/i/p7020394.jpg/"][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/7803/p7020394.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz']To gdzie Gosiu mam czekać?:eviltong: tam na parkingu przy dworcu PKS?[/quote]

Tak, zdzwonimy sie ejscze konkretnie.
[SIZE=1][COLOR=wheat]Czy coś juz wiadomo....wiesz o co mi chodzi..[/COLOR]:cool3:[/SIZE]

[quote name='Matusz']a na stronce masz nieaktualne nasze wyżły, brakuje jednego :diabloti::eviltong:[/quote]
Niemożliwe. :evil_lol:Są wszystkie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goshka']Tak, zdzwonimy sie ejscze konkretnie.
[SIZE=1][COLOR=wheat]Czy coś juz wiadomo....wiesz o co mi chodzi..[/COLOR]:cool3:[/SIZE]


Niemożliwe. :evil_lol:Są wszystkie :eviltong:[/quote]

[COLOR=Navy][B]ok, zdzwonimy się, jak będę już w Olsztynie to się odezwę do Ciebie:lol:

hmm.... na razie wiadomo tyle, że się dostałem, tylko jeszcze nie wiadomo czy na dzienne czy zaoczne(zaoczne wyglądają jak dzienne z tym, że się płaci), a to będzie wiadomo 9 lipca, wiadomo, że wolę dzienne;)


możliwe, możliwe :diabloti:[/B][/COLOR]

[COLOR=Navy][B]Kogo zabierasz do Olka?:razz:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]ok, zdzwonimy się, jak będę już w Olsztynie to się odezwę do Ciebie:lol:[/B][/COLOR]

[B][COLOR=navy]hmm.... na razie wiadomo tyle, że się dostałem, tylko jeszcze nie wiadomo czy na dzienne czy zaoczne(zaoczne wyglądają jak dzienne z tym, że się płaci), a to będzie wiadomo 9 lipca, wiadomo, że wolę dzienne;)[/COLOR][/B]


[B][COLOR=navy]możliwe, możliwe :diabloti:[/COLOR][/B]

[COLOR=navy][B]Kogo zabierasz do Olka?:razz:[/B][/COLOR][/quote]

[B]Noooooo, to REWELACJA !!! GRATULACJE!!![/B]:multi::multi:Cieszę się bardzo!!!

Zabieram Jazrikę, Portka i Arsika.:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...