Jump to content
Dogomania

UWAGA - ludki warszawskie ztollerowane bądź nie! 25.11.2007


Recommended Posts

[COLOR=DarkRed][B]UWAGA[/B][/COLOR] [B]- [/B][COLOR=DarkRed][B]ludki warszawskie ztollerowane bądź nie![/B]
[/COLOR]
25 listopada (niedziela) będziemy w Warszawie, z oboma psiutami. Jeden, będzie się kompromitował na zawodach obedience :diabloti:, drugi będzie ze mną - towarzysko. Jeśli macie czas i ochotę, to możemy się jakoś umówić-ale:

-po pierwsze zawody sobie, a my sobie. Jak najbardziej potem możemy się spotkać wszyscy razem, Michał dojedzie z Fajerkiem, ale wolałabym żeby nie było zamieszania przy ringu. Już raz tak było z Foxem - Michał pojechał z KRAKOWA do GDAŃSKA na zawody, spotkał znajomą, którą Fox ukochał miłością wielką, kobita potem podeszła do ringu, i Fox z tej wielkiej miłości, wyleciał do niej z ringu, niniejszym dostając dyskwalifikację :diabloti: :p
W związku z powyższym - [B]NIGDY WIECEJ[/B] znajomych na zawodach, szczególnie teraz, gdy Fire jest nastolatkiem z odpałami - chętnych ubiję jako [B]SuperBabcia[/B] na miejscu :mad: :evil_lol: :eviltong:

- po drugie : z milszych spraw :eviltong: BARDZO chętnie bym się z Wami spotkała, poznała Wasze piesy, i Was same.:multi: Musiałybyśmy zatem jakoś się zorganizować, bo Michał z autem i psem zostaje na zawodach , a ja jestem luzem (nie mam prawa jazdy) za to ze szczeniorem. Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, musiałabym sie BARDZO szeroko i słodko do którejś uśmiechnąć - o tak :mdrmed::Rose:- zeby mnie podrzuciła na miejsce spotkania (potem już OK, bo Michał dojedzie i mnie weźmie). Nie znam kompletnie Warszawy, więc nie wiem gdzie mogłybyśmy się spotkać - generalnie najlepiej byłoby najpierw spotkać się na jakimś terenie żeby psiaki sie wybiegały (i urządzić walki szczeniąt :evil_lol:), a potem pójść do jakiejś knajpy gdzie można by pogadać i coś pożreć (bo jak znam życie, będziemy głodni ;) - ale knajpy gdzie wpuszczą z psami. W Krakowie jest kilka takich miejsc, wiec czemu nie miałoby być w Warszawie? :evil_lol: :razz:


A na wiosnę, ludki południowe, robimy zjazd w parku na Śląsku :cool3:
A jak wszyscy będą grzeczni, kiedyś zrobimy wyjazd dłuższy, kilkudniowy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller'][COLOR=darkred][B]UWAGA[/B][/COLOR] [B]- [/B][COLOR=darkred][B]ludki warszawskie ztollerowane bądź nie![/B][/COLOR]
[B][/B]
- po drugie : z milszych spraw :eviltong: BARDZO chętnie bym się z Wami spotkała, poznała Wasze piesy, i Was same.:multi: Musiałybyśmy zatem jakoś się zorganizować, bo Michał z autem i psem zostaje na zawodach , a ja jestem luzem (nie mam prawa jazdy) za to ze szczeniorem. Jeśli spotkanie miałoby dojść do skutku, musiałabym sie BARDZO szeroko i słodko do którejś uśmiechnąć - o tak :mdrmed::Rose:- zeby mnie podrzuciła na miejsce spotkania (potem już OK, bo Michał dojedzie i mnie weźmie). Nie znam kompletnie Warszawy, więc nie wiem gdzie mogłybyśmy się spotkać - generalnie najlepiej byłoby najpierw spotkać się na jakimś terenie żeby psiaki sie wybiegały (i urządzić walki szczeniąt :evil_lol:), a potem pójść do jakiejś knajpy gdzie można by pogadać i coś pożreć (bo jak znam życie, będziemy głodni ;) - ale knajpy gdzie wpuszczą z psami. W Krakowie jest kilka takich miejsc, wiec czemu nie miałoby być w Warszawie? :evil_lol: :razz:

[/quote]

A zawody będą rzut beretem ode mnie :cool3: :cool3: :cool3: i oboje z Karolem będziemy na miejscu ... z wiadomych powodów :razz: :razz: :razz:
To jak... uśmiechasz się nadal?
Jakbyście potrzebowali noclegu czy czegoś tam... to może się zmieścimy w tych 2 pokojach :eviltong:
PS Wcześniej myślałam czy przypadkiem nie wybrać się na nie jako widz :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='roda']A zawody będą rzut beretem ode mnie :cool3: :cool3: :cool3: i oboje z Karolem będziemy na miejscu ... z wiadomych powodów :razz: :razz: :razz:
To jak... uśmiechasz się nadal?
Jakbyście potrzebowali noclegu czy czegoś tam... to może się zmieścimy w tych 2 pokojach :eviltong:
PS Wcześniej myślałam czy przypadkiem nie wybrać się na nie jako widz :lol:[/quote]
Dzięki wielkie, damy spokojnie radę bez noclegu, natomiast podwózka jak najbardziej - może nawet ustanowimy handel wymienny :evil_lol: - kto podwiezie Tollera, może liczyć na Tollerowy gadżet w niedalekiej przyszłości :evil_lol::multi:. Planujemy wyjechać raniutko, zajechać na miejsce, potem losowanie numerków (wiem wtedy kiedy Michał mniej więcej wejdzie na ring) i jestem wolna. Ja i tak muszę zabrać Dancerka z "pola rażenia", żeby nie rozpraszać Fajerkowego stwora, no i zabrać samą siebie z tego samego powodu. Niby ćwiczyliśmy kiedy byłam i ja obok, ale drący się Dancer - a drzeć sie będzie, jak w banku :diabloti: widząc że Fire coś robi a on nie może - to już za dużo szczęścia :evil_lol:

[B]Pandisia[/B], nie płakusiaj, zrobimy sobie na wiosnę taką imprezkę że HA!!
Myślę że to będzie park w Świerklańcu, tam są ogromne tereny na spacerek, tylko trzebaby znaleźć jeszcze jakąś knajpę sensowną - no chyba że to będzie wiosna już ciepła, i zrobimy sobie piknik na zieloniutkiej trawce :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tollerka']Chętnie bym pojechała na spotkanko, może by się nawet udało, ale czy małolaty też są wzięte pod uwagę? :diabloti:[/quote]
A czemu nie? I Guciowe 16stki, i inne 12, 13stki - też tyle kiedyś miałam w końcu, znam ten ból :eviltong: :razz: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się do podwózki, przechowania i cokolwiek będzie potrzebne. Mam w domu przewodnik Pascala na 4 łapach - i sprawdzę wieczorkiem jakie knajpki wchodzą w rachubę i je obdzwonię . W razie ja byście potrzebowali nocowanka, to u mnie też jest możliwe! Już się cieszę, sprawozdanie knajpowe wieczorkiem, jak uporam się z rodzinką.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A czemu nie? I Guciowe 16stki, i inne 12, 13stki - też tyle kiedyś miałam w końcu, znam ten ból[/QUOTE]

Jaki ból, jaki ból :diabloti: Piękne czasy, nawet szkoła nie taka straszna :lol: Kusisz tym tollerowym gadżetem, niestety nie wiem, czy dam radę samochodem :cool3:

Patrzcie co mamy:

[img]http://i7.photobucket.com/albums/y295/guciaaa/tunel.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']Gdzie dokładnie są zawody bo zapomniałam, żeby miejsce na spotkanie wybrać niekoniecznie na końcu miasta....[/quote]
Cytuję :
[FONT=Book Antiqua]"W Warszawie[/FONT]
[FONT=Book Antiqua] na terenie Psiej Skoły przy ul. Puławskiej (eko-Mysiadło)" gdziekolwiek to jest?[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Już wszystko wiem. Spotkanie najlepiej będzie zorganizować na Polach Mokotowskich, a na polach mamy Pub Lolek [url]http://lolekpub.pl/[/url]
Dzwoniłam tam i można przyjść z psami, tylko muszą być na smyczy. Tam jest bardzo fajnie i sympatycznie, można zjeść posiedzieć, wyjść z pubu prosto na bieganko. Myślę, że to byłoby optymalnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Dzięki wielkie, damy spokojnie radę bez noclegu, natomiast podwózka jak najbardziej - może nawet ustanowimy handel wymienny :evil_lol: - kto podwiezie Tollera, może liczyć na Tollerowy gadżet w niedalekiej przyszłości :evil_lol::multi:. Planujemy wyjechać raniutko, zajechać na miejsce, potem losowanie numerków (wiem wtedy kiedy Michał mniej więcej wejdzie na ring) i jestem wolna. [/quote]

Gosiu, którędy będziecie jechać? Jak tylko dorwe Karola :diabloti: to zaraz rozpisze Wam najlepszą trasę :razz:.

Zawody są pod Warszawą, kierunek Piaseczno, niedaleko supermarketu Auchan...a my mieszkamy na samiuśkim końcu Ursynowa :cool3:
Jeśli chcesz, to możemy się umówić najpierw u nas (co to by chociaż z łazienki... :diabloti:) a potem na spokojnie podjedziemy do Mysiadła i na spacer.
Jeżeli macie ochotę na Pola Mokotowskie...miejsce OK, tylko teoretycznie na terenie parku nie można spuszczać psów ze smyczy...:angryy: ale chyba niewiele osób ten zakaz przestrzega :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Ooo, nasz ex-tunel :loveu: Znalazłaś w środku piasek z Uny łap? :razz: ;)

A warszawskiego spotkania to Wam zazdroszczę :placz: ale będę trzymać kciuki za starującego rudego :)[/QUOTE]
A jasne, że ta :cool3: z Bandziora i Wenijnej pewnie tez jest ;) [size=1]a słyszałam, że macie nowy :evil_lol:[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Gosiu, tak tak to świerklańca ! :diabloti:
Hmm a znalazło by sie miejsce dla jefdnego nie rudego, a kremowego psiaczka?:razz:[/quote]
NO pewnie - znajomi też będą mile widziani!!

[quote name='blanol']Już wszystko wiem. Spotkanie najlepiej będzie zorganizować na Polach Mokotowskich, a na polach mamy Pub Lolek [URL]http://lolekpub.pl/[/URL]
Dzwoniłam tam i można przyjść z psami, tylko muszą być na smyczy. Tam jest bardzo fajnie i sympatycznie, można zjeść posiedzieć, wyjść z pubu prosto na bieganko. Myślę, że to byłoby optymalnie[/quote]
Blanol - jesteś JEDYNA :loveu::loveu: Idealne miejsce, myślę że doskonale spasi :multi:

[quote name='WiolaW']Ale macie fajnie. Zazdroszczę wam:placz:[/quote]
Wiola - na wiosnę Południe rządzi, Ty spokojnie też do Świerklańca dojedziesz, i zrobimy sobie imprezkę!!

[quote name='roda']Gosiu, którędy będziecie jechać? Jak tylko dorwe Karola :diabloti: to zaraz rozpisze Wam najlepszą trasę :razz:.

Zawody są pod Warszawą, kierunek Piaseczno, niedaleko supermarketu Auchan...a my mieszkamy na samiuśkim końcu Ursynowa :cool3:
Jeśli chcesz, to możemy się umówić najpierw u nas (co to by chociaż z łazienki... :diabloti:) a potem na spokojnie podjedziemy do Mysiadła i na spacer.
Jeżeli macie ochotę na Pola Mokotowskie...miejsce OK, tylko teoretycznie na terenie parku nie można spuszczać psów ze smyczy...:angryy: ale chyba niewiele osób ten zakaz przestrzega :evil_lol:[/quote]
Zobaczymy o której wszystko sie zacznie - bo jak będziemy musieli być na 8 rano, to pojedziemy tam od razu - dam znać jak coś będę wiedzieć wiecej.

[quote name='blanol']teoretycznie, to nigdzie nie można spuszczać psów ze smyczy, chyba, że we własnym ogródku... a na polach i tak ludzie robią co chcą, jak z reszta wszędzie:diabloti:[/quote]

CO do spuszczania psów - to samo jest na Błoniach u nas, niby też nie wolno :diabloti: ;)

I zadanie domowe- WSZYSCY robią sobie identyfikatory z nickami z forum, a pod nickiem prawdziwe imię. A SuperWiedźma zadecyduje który identyfikator najładniejszy - i ten wygra :evil_lol: :cool3:
Macie 2.5 tygodnia na obmyślenie znaczków :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Goś, a w świerklańcu też będzie kunkurs na identyfikatorrr? :cool3:[/quote]
A pewnie, nie ma równych i równiejszych :cool3:
Zresztą, jak znam życie, to pewnie wymyślę jakiś konkurs niedługo - czas sie kobitki zacząć organizować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...