Jump to content
Dogomania

UWAGA - ludki warszawskie ztollerowane bądź nie! 25.11.2007


Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak z kimś w miarę często rozmawiam - to zapamiętam ;) Natomiast moje imie mnie drażni, więc dla wszystkich ejstem Gucia/Guciek, ale na identyfikatorze mam imię. A identyfikator mam wiszący na karku ;)
Coraz więcej nas na wspólny spacer, super! :multi:

[B]Blanka[/B] - to teraz maż możliwość do wspólnych rodzinnych spotkań dwóch rudzielców! :)

Link to comment
Share on other sites

no to będzie fajnie ... cały Lolek wypełniony zrudziałymi :cool3:

ja zgłaszam się w ilości [B][COLOR=red]sztuk = 2[/COLOR][/B] :cool3: (ja i TZ, który znając życie zamieni się w fotoreportera :evil_lol:)

Może byśmy policzyły również psy... aby się nie okazało, że kilka psów to owszem wpuszczą ale jak zobaczą bandę z 20 psami to mogą się przerazić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=DarkRed][B]uaktualniony spis warszawskich chętnych na spotkanie 25 listopada - z dnia 07.11.[/B][/COLOR]:

[B]Blanol
Roda ( 2 ludzie ;))
Guciek (1 ludź, 1 pies)
Katerinas
Czoko[/B]
[B]Colcoa[/B] (czyli Tomek od Koki)
[B]Sylwia[/B] (której na Dogo nie ma, ma córeczkę Foxika, Niespodziankę = Ellie)
[B]beza81[/B] (z sunią Tollerkową)
[B]Tollerka???[/B]
no i [B]Toller[/B] [B](dwa ludzie, dwa psy)
[/B]Reszta mi pisać ile czego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Gosia a na te spotkanie świerklancowe też trzeba zrobić liste :diabloti:[/quote]
Będzie w swoim czasie - do wiosny, to w tym tempie popełnimy pewnie z 2 tysiace postów :p i się nam zgubi co i jak. najlepiej planować na gorąco, w wyprzedzeniem 1-1.5miesiąca. W marcu będziemy się zastanawiać jak i co.


[B] Z nowości[/B] - jest już rozpiska kieleckiej wystawy, zgłoszone są 2 sunie w młodzieży (VALINKA i NIESPODZIANKA z Warszawy) Draczka w pośredniej, i jedna sunia w otwartej. My prawdopodobnie będziemy na tej wystawie tyż, tyle że towarzysko-zakupowo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tollerka']Jutro się umawiam z babcią :cool3: Muszę przyjechać!
Chociaż trochę mnie zniechęca liczba osób których nie znam, będę się czuła tym bardziej zawstydzona... :oops: :lol:[/quote]

Nie masz się co wstydzić :lol:
Każda z nas miała kiedyś naście lat :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller'][COLOR=darkred][B]uaktualniony spis warszawskich chętnych na spotkanie 25 listopada - z dnia 07.11.[/B][/COLOR]:

[B]Blanol [/B]
[B]Roda ( 2 ludzie ;))[/B]
[B]Guciek (1 ludź, 1 pies)[/B]
[B]Katerinas[/B]
[B]Czoko[/B]
[B]Colcoa[/B] (czyli Tomek od Koki)
[B]Sylwia[/B] (której na Dogo nie ma, ma córeczkę Foxika, Niespodziankę = Ellie)
[B]beza81[/B] (z sunią Tollerkową)
[B]Tollerka???[/B]
no i [B]Toller[/B] [B](dwa ludzie, dwa psy)[/B]
Reszta mi pisać ile czego ;)[/quote]

Małgosiu

Dzięki za odpowiedź w sprawie szczotki. Właśnie podobną mam. I wyczesuję tony rudo-białego futra. :roll:

Jeśli nic się nie zmieni (muszę z kimś zostawić dziecko) to będę ja i mój rudzielec (Dora). Chętnie Ci ją pokażę bom ciekawa co powiesz na żywo :-) Wprawdzie ona jest czasami trochę dzika do psów ale miłością darzy każdego człowieka. Więc może nie będzie wojny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']blanol
Ja myslę że trzeba powiadomić Lolka, że przychodzimy z psami; żeby nie chyło wpadki że nas potem nie wpuszczą.
No i że tych psów nie będzie jeden a kilka ;)[/quote]

Jak z nimi rozmawiałam, to powiedzieli, że psy przyjmują, ale muszą być na smyczy. Mówiłam o kilku psach. Jak będe robiła rezerwację (myślę, że tydzień wcześniej wystarczy) to to uzgodnię - może tak nie do końca powiem ile psów będzie bo się wystraszą, a jak wejdziemy to się i tak nie połapią:diabloti:

W sprawie szczotki to mam taka samą, tylko te kolce zakończone są kuleczkami, co by maluszka nie podrapać

Weszłam do Twojej galerii - cudna jest Twoja sunieczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blanol']może tak nie do końca powiem ile psów będzie bo się wystraszą, a jak wejdziemy to się i tak nie połapią:diabloti:
[/quote] :lol:


[quote name='blanol']W sprawie szczotki to mam taka samą, tylko te kolce zakończone są kuleczkami, co by maluszka nie podrapać[/quote] ooo... to chyba się jeszcze rozejrzę za taką szczotką z kuleczkami. :-)


[quote name='blanol']Weszłam do Twojej galerii - cudna jest Twoja sunieczka[/quote] Dziękuję :-)
Wiesz ... gdyby nie [B]Toller[/B] która mnie wyśledziła gdziesik na Dogomanii ;) to nie wiedziałabym że mam sunię podobną do Tollera i że wogóle taka cudowna rasa istnieje :-) Dzięki Małgosiu :-)
Ja cały czas nie mogę wyjść z szoku patrząc na to zdjęcie (toller z hodowli ... boszz.... Toller pomóż bo nie pamiętam :oops: )
[URL]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/DSC_8054.jpg[/URL]
.... i moja ruda
[IMG]http://i129.photobucket.com/albums/p218/Katerinas15/Dora/dora287.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Prawdopodobnie niestety przyjdę całkiem sama nawet bez Choco.
Dziewczyny jak długo trwały kolejne cieczki u Waszych suczek? Przeglądam wszystkie publikacje na ten temat, staram się sobie przypomnieć jak to było z nią i... już nic z tego nie wiem.

Roda czy masz gdzieć swoja inną Galerię oprócz tej w podpisie, pisałaś coś że mieszkasz koło Ursynowa ale z której strony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Katerinas twoja Dorcia żeczywiście jest bardzo podobna do Sockx! :o
Piękna jest ta twoja sucz, naprawde tollerkowa:loveu: Ukardne Ci ją po prostu :loveu:
Skąd ją masz?[/quote]
ooo... Wiza
:-)
Spadłaś mi z nieba ;)
Hodowla "The Dreamworker"
[URL]http://www.the-dreamworker.com/07/en/img_sockx.shtml[/URL]

Mam ja z przytuliska psiego. Tu masz skrót informacyjne.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=2405581&postcount=2181[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza'] Ukardne Ci ją po prostu :loveu:
[/quote] Nie Ty piewsza ;)
Wszyscy chcą mi ją zabrać :crazyeye: :lol: :lol:

[b]Czoko[/b]
Cieczka przeważnie trwa jakieś 3 tygodnie. Ja zawsze liczę pełne trzy, mimo że czasami moje sunie wcześniej kończyły plamienie. Ale dla bezpieczeństwa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']czy masz gdzieć swoja inną Galerię oprócz tej w podpisie, pisałaś coś że mieszkasz koło Ursynowa ale z której strony?[/quote]

Jak na razie jest to jedyna galeria jaką posiadam - ale już niedługo pewnie się to zmieni :cool3:

[quote=Czoko;]pisałaś coś że mieszkasz koło Ursynowa ale z której strony?[/quote]
A mieszkam na Kabatach :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas'][B]Czoko[/B]
Cieczka przeważnie trwa jakieś 3 tygodnie. Ja zawsze liczę pełne trzy, mimo że czasami moje sunie wcześniej kończyły plamienie. Ale dla bezpieczeństwa...[/quote]

Dziękuję bardzo - czyli poczekamy zobaczymy!

[quote name='roda']Jak na razie jest to jedyna galeria jaką posiadam - ale już niedługo pewnie się to zmieni :cool3:
A mieszkam na Kabatach :p[/quote]

Gdzieś wydawało mi się że coś pisałaś o szczeniaczku a widzę tylko Rodę!
No tak Kabaty są znacznie dalej, czyli jeździsz metro albo 505.

Widziałyście co sie stało wczoraj w Uciechowie?

Codziennie tam jestem i na PWP i na molosy.pl i Krakvecie, pilotuję też sprawę jamniczki i kolejnych kociąt - właśnie czekam czy bardzo daleka znajoma założy im allegro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...