Jump to content
Dogomania

Benek i Hachi.


Pestka

Recommended Posts

  • Replies 5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chein']Może jakieś nowe zdjęcia? :cool3:[/QUOTE]
Haczyka nie mam, bo nie mam przez ostatni czas aparatu, bo wyjechał na wakacje :eviltong:


Mam za to takiego oto nowego obywatela tej galerii ;)

[IMG]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/kIMG_1677.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Onomato-Peja']Hachi fajniejszy. :D Jak mini azjata wygląda. :)[/QUOTE]
Haha :lol: Oba są super, ale oba TOTALNIE inne, jedyny fakt który ich łączy to to, że oboje są pokręceni :evil_lol:
[quote name='Chein']Gratuluję nowego czterołapa! :)
Jak jeszcze border tu zawitał, to ja stąd już w ogólnie nie będę wychodzić :evil_lol:[/QUOTE]
Dziękuje ;)
Zapraszamy do częstego odwiedzania, a jakże!

Młody jest super, dopiero się poznajemy, ale wszystko jest na dobrej drodze.

[img]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/foty/kIMG_1656kopia.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']A ile on ma miesięcy i jak się nazywa? Napisz coś o nim :cool3:[/QUOTE]
Ma rok ;) Zwie się OCEAN SMILES Ko-To-Ra, czyli po domowemu - Teo ;) Jest bardzo kontaktowy, towarzyski i wkurzający :diabloti: Ogółem - jest bardzo fajny.
[quote name='Endher']Wow, Kinga, gratulacje! :) Fajnie Ci się ekipa rozrasta, czekam na jakiś filmik :evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki, a filmik mam zamiar zrobić, jak tylko aparat powróci do moich rąk.
[quote name='madziulik_13']Wow szalejesz :cool3: Swoją drogą czemu bordziak w takim wieku? A i widzę, że rodzinka nasza :)[/QUOTE]
[quote name='Zuzia&Snoopy']wow, gratki!



też jestem ciekawa[/QUOTE]
Nie wydaje mi się, żeby to był jakiś masakryczny wiek. Ja wiem, że większość osób woli szczeniaczki prowadzić od zera po swojemu, ja ogólnie jak chciałam szczeniaka to już coś podrośniętego, np w wieku 4 miesięcy, bo wtedy wydaje mi się fajnie stopniowo ogarnięty (ta, a potem przychodzi wiek dojrzewania :evil_lol:). No Haczyka miałam od małego i robię z nim co chcę i jak chcę, tak jak ja uważam. Teo ma rok, ma swoje zwyczaje, ale jest tez fajnie odchowany, nie leje w domu, ma zrobione przywołanie etc i ja nad tym nie muszę juz siedzieć ;)
Dzięki za gratki :cool3:
[quote name='Ptysiak']Ooooo nowy domownik :)
Śliczny :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Kaaasia']Fajniutki ten nowy domownik :lol:[/QUOTE]
[quote name='dagaa111']szybko ci się rodzinka powiększa, gratuluję nowego domownika :)[/QUOTE]
[quote name='patusiove']JEZU! Co to za cudo Hachi?! Kocham już tego psiaaaka <33
cudeńko![/QUOTE]
Dzięki!
[quote name='Kashdog']Łoł, nie tego to się nie spodziewałam !
Napisz coś więcej :D[/QUOTE]
Napisze jak tylko znajdę chwilkę - może późnym wieczorem postaram sie bardziej przybliżyć Wam osobę Teodora :eviltong:

[IMG]http://i819.photobucket.com/albums/zz113/tollerka/foty/kIMG_1654.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...