Jump to content
Dogomania

Kopiowanie i sedziowie ZKwP


moskit

Recommended Posts

[quote name='iwona&CAR']Twoimi pobutkami napisalas byl TYLKO wyglad !!!!![/quote]
nie!nie TYLKO!Był,że tak powiem jednym z głównych powodów! :p

[quote] a co czuje to on tylko wie:-([/quote]
jeden z tych najszczęśliwszych Psów na świecie! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='moskit']Dawno nie bylo komplementu w tym watku ale cytowane zdanie, to juz chyba lizusoswo.:diabloti::diabloti::diabloti: Jest wiele dziedzin, o ktorych dobry czlowiek nie powinien miec pojecia.[/quote]

skoro ktos nie ma na jakis temat pojecia, to nie powinien sie w nim wypowiadac :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']MASZ SIE CZYM CHWALIC , nawet nie tylko ze obcielas [B]doroslemu szczeniakowi[/B] ogon to Twoimi pobutkami napisalas byl TYLKO wyglad !!!!!!

PIKNY jak na kaleke , a co czuje to on tylko wie:-([/quote]

dobre :diabloti: poprosimy choinke (dla niektorych paprotke) rowniez dla tej pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']skoro ktos nie ma na jakis temat pojecia, to nie powinien sie w nim wypowiadac :diabloti:[/quote]

Ty jak widzę masz pojęcie i pewnie dlatego masz trudnosć z podsykutowaniem na temat tego opisu o kopiowaniu i klejeniu. Za pierwszym razem był to powód ze link jest zły, a teraz pewnie zapomniałas już że wypadałoby coś napisać skoro sie tego linku tak domagałaś.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10512985&postcount=368[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mój ukochany Bonus miał we wtorek rano robioną rekonstrukcję więzadła krzyżowego w prawym kolanie. No i teraz praktycznie tej łapy nie używa :shake:
I dopiero teraz zauważyłam jak bardzo jest mu potrzebny ogon! Jak nim balansuje przy każdym ruchu żeby utrzymać równowagę!

Co nie oznacza, że przestaną mi się podobać niektóre rasy kopiowane i, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami przeciwników kopiowania :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ty jak widzę masz pojęcie i pewnie dlatego masz trudnosć z podsykutowaniem na temat tego opisu o kopiowaniu i klejeniu. Za pierwszym razem był to powód ze link jest zły, a teraz pewnie zapomniałas już że wypadałoby coś napisać skoro sie tego linku tak domagałaś.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10512985&postcount=368[/URL][/quote]
ja z toba nie bede dyskutowac dluzej na zaden temat dopoki nie odpowiesz na pytanie w jakim to kraju mozna wyprowadzac psy bez smyczy w centrum miasta. bo tak twierdzilas wczesniej. a poza tym nie tylko ja tu czekam na odp od ciebie. odpowiesz na pytanie moje i Lutomskak to pogadamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']dobre :diabloti: poprosimy choinke (dla niektorych paprotke) rowniez dla tej pani.[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Wniosek nieuprawniony. Oddala się.[/FONT][/COLOR]
[quote name='osobek']niceravik mozesz sobie dalej mnie prowokowac, ale nic w ten sposob nie osiagniesz. :evil_lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]To nie ja ciebie prowokuję. Szczerze, to nigdy nie miałam takich intencji. Sama się nakręcasz i lecisz do Moda ze skargą, taka gmina. Z drugiej strony „uderz w stół...”, prawda :razz:?[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]A że u nas choinki robią za paprotki? Trzymamy się konwencji :p.[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]Wypisz wymaluj z tego samego powodu, dla którego cyniczne, konformistyczne, urzędnicze figury interpretacyjne, zastępują logiczne, rzeczowe uzasadnienie, i to w oficjalnych wystąpieniach. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]I na to nie ma zgody :mad: .[/FONT][/COLOR]
[/FONT][/COLOR]
[quote name='niceravik'][COLOR=black][FONT=Verdana]Myślisz o tym?[/FONT][/COLOR]
[FONT=Arial][URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a"][COLOR=#800080]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bc098435c6bf6b8a[/COLOR][/URL] [/FONT]

[COLOR=black][FONT=Verdana]To może zamknąć usta wyłącznie laikom, bo do nich wyłącznie jest kierowane.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Patronuje temu Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który seryjnie tworzy kuriozalne przepisy i projekty, licząc zapewne na to, że ma do czynienia tylko z laikami, ale i cyt. Jeremiego Mordasewicza:"z idiotami".[/FONT][/COLOR]
Oto kolejny dowód z dnia dzisiejszego:
[COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,67530,2820955.html"][COLOR=#800080]http://serwisy.gazeta.pl/tokfm/0,67530,2820955.html[/COLOR][/URL] [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana][FONT=Verdana][B]Szukajcie takiego nagłówka[/B][/FONT][B][B][I][FONT=Verdana][SIZE=3], [/SIZE][COLOR=windowtext][FONT=Arial][SIZE=3]EKG (17.07.2008[/SIZE][/FONT][/COLOR] )[/FONT][/I][/B],[/B] [B]suwak proszę przesunąć prawie na koniec programu, na 28:40 min. !![/B][/FONT][/COLOR]
[B][I][FONT=Verdana][COLOR=windowtext][FONT=Arial]EKG (17.07.2008 )[/FONT][/COLOR][/FONT][/I][/B]
[I][FONT=Verdana]Gośćmi Tadeusza Mosza byli prof. Elżbieta Mączyńska PTE, Jeremi Mordasewicz PKPP Lewiatan i Jakub Borowski Invest Bank.[/FONT][/I]
[FONT=Verdana]Jeremi mówi tak:[/FONT]
[B][I][FONT=Verdana]„dostałem do zaopiniowania[/FONT][/I][/B][B][I][COLOR=black][FONT=Verdana] projekt ustawy dot. zmian systemu ubezpieczeń emerytalnych i rentowych rolników KRUS. Minister zakłada, że rolnik ROCZNIE zarabia na jednym hektarze ziemi 100-200 zł, podczas kiedy sama dotacja z Unii Europejskiej wynosi ok. 500 zł.[/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Wg projektu MINISTRA ROLNICTWA rolnik posiadający 300 ha ziemi /trzysta hektarów!/, płaciłby miesięcznie składkę emerytalno-rentową 360 zł.[/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Verdana]Dla porównania rzemieślnik: szewc, krawiec, fryzjer płacą dwa razy tyle!”[/FONT][/COLOR][/I][/B]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Ten Minister zlecił opracowanie projektu zmian KRUS, nadzorował jego opracowanie, konsultował z rolnikami, przyjął projekt, zapłacił za niego, zaaprobował i podpisał kierując do konsultacji. To pismo, na które się powołujecie, wklejone przez Sylvie_76 też pochodzi z tego samego MINISTERSTWA.[/FONT][/COLOR]

osobek, ty możesz wybierać sobie IDOLI jakich tylko chcesz. Minister, Dyrektor Departamentu? Proszę bardzo. Twój wybór.
[COLOR=black][FONT=Verdana]Pytanie: tylko kto pójdzie za tobą?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Ja na pewno nie![/FONT][/COLOR][/quote]
:tree1:
Paprotka dla urzędnika.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonusowa']Mój ukochany Bonus miał we wtorek rano robioną rekonstrukcję więzadła krzyżowego w prawym kolanie. No i teraz praktycznie tej łapy nie używa :shake:
I dopiero teraz [B]zauważyłam jak bardzo jest mu potrzebny ogon! Jak nim balansuje przy każdym ruchu żeby utrzymać równowagę!
[/B]
[B] Co nie oznacza, że przestaną mi się podobać niektóre rasy kopiowane[/B] i, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami przeciwników kopiowania :evil_lol:[/quote]
Bonusowa:lol::lol:nie ukrywam ze mnie tez sie podobaja niektore rasy kopiowane, co nie oznacza ze nie zgadzam sie z prawie wszystkimi wypowiedziami przeciwnikow kopiowania:lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='osobek']ja z toba nie bede dyskutowac dluzej na zaden temat dopoki nie odpowiesz na pytanie w jakim to kraju mozna wyprowadzac psy bez smyczy w centrum miasta. bo tak twierdzilas wczesniej. a poza tym nie tylko ja tu czekam na odp od ciebie. odpowiesz na pytanie moje i Lutomskak to pogadamy.[/quote]

Tak to jest jak się nie rozumie słowa pisanego.
To jeszcze raz. Proponuje przeczytać powoli i ze zrozumieniem


[quote name='LALUNA'][SIZE=3][COLOR=seagreen][B]2/ proponuje skorzystać z działu "Prawo" i wybrać odpowiedniejszy temat[/B][/COLOR] [/SIZE][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonusowa']Mój ukochany Bonus miał we wtorek rano robioną rekonstrukcję więzadła krzyżowego w prawym kolanie. No i teraz praktycznie tej łapy nie używa :shake:
I dopiero teraz zauważyłam jak bardzo jest mu potrzebny ogon! Jak nim balansuje przy każdym ruchu żeby utrzymać równowagę!

Co nie oznacza, że przestaną mi się podobać niektóre rasy kopiowane i, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami przeciwników kopiowania :evil_lol:[/quote]
Bonusowa to jaki wniosek wyciagnac z Twojej wypowiedzi ?
musza sie przekonac takim kosztem ?, szkoda :-(
Zycze Bonusowi szybkiego powrotu do zdrowia:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonusowa']Mój ukochany Bonus miał we wtorek rano robioną rekonstrukcję więzadła krzyżowego w prawym kolanie. No i teraz praktycznie tej łapy nie używa :shake:
[B]I dopiero teraz zauważyłam jak bardzo jest mu potrzebny ogon! Jak nim balansuje przy każdym ruchu żeby utrzymać równowagę![/B]

Co nie oznacza, że przestaną mi się podobać niektóre rasy kopiowane i, że zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami przeciwników kopiowania :evil_lol:[/quote]

:buzi: :loveu: :multi:

Mam nadzieję, że TuathaDea to czyta.

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj bywa tak że każdy widzi to co chce zobaczyć.Bonusowa widzi balansowanie ogonem a Iwona & Car cierpienie swego psa bo mu zły hodowca srocił ogon a ja widzę że mój pies z kopiowanym ogonem tryska enerią a szczęście bije z niego aż po oczach :lol:

Link to comment
Share on other sites

Żeby było w temacie, moja suczka w klasie szczeniąt, która tak ciężko przeżyła oberżnięcie ogona od swojej pierwszej wystawy podnosi go do góry bez względu na warunki panujące wokół. Ba! Nawet na dworcu i w pociągu w wieku 8-miu tygodni również...
Myślicie, że to następstwo obcięcia ogona? :(

Co mam zrobić, żeby przestała, przecież jest taka nieszczęśliwa - chyba zmarnowałem jej życie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Zazwyczaj bywa tak że każdy widzi to co chce zobaczyć.Bonusowa widzi balansowanie ogonem a Iwona & Car cierpienie swego psa bo mu zły hodowca srocił ogon a ja widzę że mój pies z kopiowanym ogonem tryska enerią a szczęście bije z niego aż po oczach :lol:[/quote]
Co ja widze ? na kazdym kroku brak ogona u mojego psa , niemal w kazdej sytuacji.
Duzo plywal ze wzgledu na swoje stawy i dokladnie widzialam jak brakuje mu ogona jako steru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O czym napisalam juz kilka lat temu na Czarnych Terierach i oczywiscie zostalam wysmiana .:shake:
Ktos sie odezwal ze jego pies ogona nie ma a plywa jak kaczka .
Pamietam odpowiedzialam -z ogonem by plywal jak ryba , ot co .
I mi nie wmawiac tylko czytac moje posty prosze P.Okonska :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']Co ja widze ? na kazdym kroku brak ogona u mojego psa , niemal w kazdej sytuacji.
Duzo plywal ze wzgledu na swoje stawy i dokladnie widzialam jak brakuje mu ogona jako steru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O czym napisalam juz kilka lat temu na Czarnych Terierach i oczywiscie zostalam wysmiana .:shake:
Ktos sie odezwal ze jego pies ogona nie ma a plywa jak kaczka .
Pamietam odpowiedzialam -z ogonem by plywal jak ryba , ot co .
I mi nie wmawiac tylko czytac moje posty prosze P.Okonska :p[/QUOTE]
Posiadanie ogona sprawiłoby, że jego cały organizm inaczej by się zachowywał i nie pływał jak kaczka. Masz rację!

Ogon jest ściśle połączony z mózgiem i jak mózg nie czuje jego obecności to przestaje pracować i są zachwiane podstawowe funkcje życiowe.


btw. Mój pies z ogonem pływał jak kaczka... ale... wystarczyło wejśc do wody i podeprzeć mu tyłek. Zapamiętał, aczkolwiek w dalszym ciągu muszę go zawsze mieć na smyczy, bo nie umie zakręcać...
Te bez ogona nie miały tego problemu...

Nie uważam oczywiście, że te z ogonem nie umieją pływać, a te bez potrafią. Taki był po prostu przypadek i ogon nie ma tu znaczenia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwona&CAR']
Duzo plywal ze wzgledu na swoje stawy i dokladnie widzialam jak brakuje mu ogona jako steru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O czym napisalam juz kilka lat temu na Czarnych Terierach i oczywiscie zostalam wysmiana .:shake:
[/quote]

Wcale się nie dziwię:lol:Mnie to też bawi:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska'][B]Zazwyczaj bywa tak że każdy widzi to co chce zobaczyć.[/B]Bonusowa widzi balansowanie ogonem a Iwona & Car cierpienie swego psa bo mu zły hodowca srocił ogon a ja widzę że mój pies z kopiowanym ogonem tryska enerią a szczęście bije z niego aż po oczach :lol:[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]Z pierwszym zdaniem w zasadzie się zgadzam. To żadne odkrycie! Typowy przykład relatywizmu moralnego. Dlatego do zobiektywizowania opisu rzeczywistości używa się szeroko pojętej nauki, norm społecznych, moralnych, prawnych itd. To, jak ty sama odbierasz rzeczywistość jest na tyle subiektywne, że poza maglem nie przydaje się jako istotny, rzeczowy argument w publicznej dyskusji. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:tree1: proszę bardzo.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Posiadanie ogona sprawiłoby, że jego cały organizm inaczej by się zachowywał i nie pływał jak kaczka. Masz rację!

Ogon jest ściśle połączony z mózgiem i jak mózg nie czuje jego obecności to przestaje pracować i są zachwiane podstawowe funkcje życiowe.


btw. Mój pies z ogonem pływał jak kaczka... ale... wystarczyło wejśc do wody i podeprzeć mu tyłek. Zapamiętał, aczkolwiek w dalszym ciągu muszę go zawsze mieć na smyczy, bo nie umie zakręcać...
Te bez ogona nie miały tego problemu...

Nie uważam oczywiście, że te z ogonem nie umieją pływać, a te bez potrafią. Taki był po prostu przypadek i ogon nie ma tu znaczenia...[/quote]

Czytajac Ciebie dostalam oczoplasu :roll:
Powiem Ci jedno ze swoje dzieci wychowalam i nie mam zamiaru uczyc cudze dzieci a tymbardziej przekonywac :p
Zrobie ostatni raz wyjatek i nic innego tylko sie powtorze :

[URL="http://www.youtube.com/watch?v=SON6019cbl4"][COLOR=#800080][U]http://www.youtube.com/watch?v=SON6019cbl4[/U][/COLOR][/URL]

Jak nie widzisz to na to nic nie poradze.

A tu tylko przekopiuje wypowiedzi :p

"Retrievery płynąc używają ogonów jako [B]steru"[/B]
[B]"OGON u[/B] pływającego nowofundlanda pełni rolę [B]steru"[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niceravik']
[COLOR=black][FONT=Verdana] To, jak ty sama odbierasz rzeczywistość jest na tyle subiektywne, że poza maglem nie przydaje się jako istotny, rzeczowy argument w publicznej dyskusji. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]:tree1: proszę bardzo.[/FONT][/COLOR][/quote]

Wybierz sie na urlop i odpocznij.A cóz ma znaczyć ten Bożonarodzeniowy symbol:lol:Acha to ma być niby ta paprotka:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Zrobie ostatni raz wyjatek i nic innego tylko sie powtorze :

[url]http://www.youtube.com/watch?v=SON6019cbl4[/url][/quote]
Od kiedy machający ogon nad wodą pełni rolę steru?

W statkach to montują pod wodą, wydawało mi się.
Chyba się jeszcze muszę dużo nauczyć.

p.s. Pokaż mi rasę, którą się kopiuje i korzysta z ogona jako steru. Ale jako steru, a nie wachlarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okonska']Zazwyczaj bywa tak że każdy widzi to co chce zobaczyć.Bonusowa widzi balansowanie ogonem a Iwona & Car cierpienie swego psa bo mu zły hodowca srocił ogon a ja widzę że [B]mój pies z kopiowanym ogonem tryska enerią a szczęście bije z niego aż po oczach[/B] :lol:[/quote]
O wlasnie:cool3::lol: [url]http://www.vandog.pl/pl/news.html[/url] :lol:widzisz Okonska takze znam taka suczke z kopiowanym ogonem;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...