Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tydzień nie byłam a tu tyle wiesci!:-o:-o

Tofcia super

[url]http://images48.fotosik.pl/74/28570f2c8326a75e.jpg[/url]

Zima BYŁA piekna:eviltong::lol::p, a o maluszkach już wiem, ciekawe jak stado zareagowało?:roll:
Trzymam kciuki za domki!
Gratulacje dla zdolnej Larki i jej Pańci!:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5]Kobietki...[/SIZE]




[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][COLOR=red]…,•’``’•,•’``’•, [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=red]…’•,`’•,*,•’`,•’[/COLOR] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=red]…....`’•,,•’[/COLOR] [/COLOR][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red],•’``’•,•’``’•,.[/COLOR]Każdego ranka [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red]’•,`’•,*,•’`,•’[/COLOR].wstajesz o świcie, [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red].....`’•,,•’ ..[/COLOR] by dzionek nowy [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red],•’``’•,•’``’•,.[/COLOR]wypełnić należycie. [/FONT]
[FONT=Tahoma]’[COLOR=red]•,`’•,*,•’`,•’[/COLOR] [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red].....`’•,,•’......[/COLOR]Uśmiechaj się [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red],•’``’•,•’``’•,...[/COLOR] do tych, [/FONT]
[FONT=Tahoma]’[COLOR=red]•,`’•,*,•’`,•’[/COLOR].. którzy się śmieją, [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red].....`’•,,•......[/COLOR]’.. a dla tych co [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red]…...…,•’``’•,•’``’•,.[/COLOR] płaczą - [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red]…...…’•,`’•,*,•’`,•..[/COLOR] bądź dobrą [/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=red].............`’•,,•’[/COLOR]`... nadzieją[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=red][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][SIZE=3]RADOSNEGO[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=#3b3b3b]
[/COLOR][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]DZIONKA.......…[COLOR=red],•’``’•,•’``’•,[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=#3b3b3b]
[FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][SIZE=3][FONT=Tahoma]Z PROMYKAMI...…’[COLOR=red]•,`’•,*,•’`,•’ [/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/COLOR][/FONT][/COLOR][SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=red][COLOR=#3b3b3b][FONT=Arial]♥[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Tahoma][COLOR=#3b3b3b][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=3] SŁONKA...ŻYCZĘ I [COLOR=red].’•,,•’ [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Tahoma]................................POZDRAWIAM CIEPLUTKO[/FONT][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Nie chce mi się pisać dwa razy tego samego więc...


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11928819-post15.html"]PIERWSZA RELACJA[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11929452-post17.html"]DRUGA RELACJA[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11930209-post19.html"]TRZECIA RELACJA[/URL]


a teraz dobranoc, jutro czeka mnie pracowity dzionek :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

No, tak. Pierwsza rzadko kiedy jest spokojna. Maluchy przezywały podróż, owy dom, wrażenia. Myślę, że jak sobie wyjda na dwór i pobiegają poznają Was lepiej - to i nocki będą łatwiejsze do przezycia.

[B]Poświata[/B] - czego potrzebujesz dla Tymczasowek?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, tak. Pierwsza rzadko kiedy jest spokojna. Maluchy przezywały podróż, owy dom, wrażenia. Myślę, że jak sobie wyjda na dwór i pobiegają poznają Was lepiej - to i nocki będą łatwiejsze do przezycia.[/quote]Pogoda do pobiegania to dziś fatalna, jak na złość :angryy:. Pada, nawet nasze niechętnie rano wyszły na siusiu :roll:.

[quote name='Asiaczek']
[B]Poświata [/B]- czego potrzebujesz dla Tymczasowek?
Pzdr.[/quote]

Asiu kochana chyba najbardziej żarełka :hmmmm:, zamówiłam Boscha Juniora i trochę Animondowych tacek z mięskiem, czekam na dostawę. One mają niesamowity apetyt, a ja im żałować przecież nie będę. Kojec wyściełam im pieluchami dla dorosłych, zostało mi jeszcze trochę po Wigorku, ale i tak musimy zaraz dokupić.
Zbieram się żeby zrobić jakiś bazarek, nadziergałam trochę chust i poncz z myślą o "moich" maluchach i tamtych biednych maluszkach :-(. Co uzbieram to się z nimi podzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Pogoda do pobiegania to dziś fatalna, jak na złość :angryy:. Pada, nawet nasze niechętnie rano wyszły na siusiu :roll:.

Asiu kochana chyba najbardziej żarełka :hmmmm:, zamówiłam Boscha Juniora i trochę Animondowych tacek z mięskiem, czekam na dostawę. One mają niesamowity apetyt, a ja im żałować przecież nie będę. Kojec wyściełam im pieluchami dla dorosłych, zostało mi jeszcze trochę po Wigorku, ale i tak musimy zaraz dokupić.
Zbieram się żeby zrobić jakiś bazarek, nadziergałam trochę chust i poncz z myślą o "moich" maluchach i tamtych biednych maluszkach :-(. Co uzbieram to się z nimi podzielę.[/quote]
Cieszę się, że qupy są OK. To bardzo dobrze. Bo wyobraź sobie, gdyby miały biegunkę, tfu, tfu, tfu...

Poświata, ja mam trochę podkładów higienicznych, zostały mi po moich maluchach. Jak chcesz to dam Ci je. A co do karmy - to ja nie podejmę się kupna karmy i zawiezienia jej Tobie, bo nie mam takiej możliwości. Ale może bym w sobote lub niedzielę podjechała do Was i wtedy obgadałabym moja propozycję.
Daj znac, czy będzie to możliwe.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Cieszę się, że qupy są OK. To bardzo dobrze. Bo wyobraź sobie, gdyby miały biegunkę, tfu, tfu, tfu...

Poświata, ja mam trochę podkładów higienicznych, zostały mi po moich maluchach. Jak chcesz to dam Ci je. A co do karmy - to ja nie podejmę się kupna karmy i zawiezienia jej Tobie, bo nie mam takiej możliwości. Ale [B]może bym w sobote lub niedzielę podjechała do Was i[/B] wtedy obgadałabym moja propozycję.
Daj znac, czy będzie to możliwe.

Pzdr.[/quote]

Asiu kochana, jak najbardziej możliwe :-D, w związku z tym że są maluszki nigdzie się nie ruszam, tam gdzie dam radę do załatwienia codziennych spraw wyślę dzieciaki. Z przyjemnością będziemy Cię gościć :multi:!!!

Cholercia, żałuję że nie mam w ogrodzie kojca, bo maluchy zdecydowanie lepiej czują się na dworzu niż w domu. Trochę boją się jeszcze wychodzić, ale jak już wyjdą to do domu nie można ich zapędzić :roll::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to super! A który dzień bardziej Ci pasuje? Bo mnie jest obojętne... I ja bym chyba była jakoś tak o 10.00. Wiem, to trochę wcześnie... Pasuje?

Pzdr.[/quote]Pasuje Asiu i tak wstaję przed 7 wysikać moje psiury. Może w niedzielę :hmmmm:, bo w sobotę będę musiała jakoś zakupy porobić - jedno dziecko zostanie z maluchami, drugie pojedzie ze mną siaty nosić :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wszystkim za miłe słowa :calus:, a tymczasem zaległe foty


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11938460-post33.html"]PIERWSZA ODSŁONA[/URL]


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/11938585-post34.html"]DRUGA ODSŁONA[/URL]


[url=http://www.dogomania.pl/forum/11938718-post35.html]TRZECIA ODSŁONA[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...