Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Patka Ty powinnaś publikować swoje zdjęcia. To mnie powaliło - cudne jest:

img_walery5.12.jpg

Aga syberyjczyki ponoć lubią po wysokościach łazić, a Dymek zaczyna doskakiwać tam gdzie jeszcze nie tak dawno nie mógł. Poza tym mam wrażenie że on sie dopomina piętrowego drapaka :roll: , muszę zacząć kasę zbierać, bo dwie lewe ręce same nie zrobią :( .

Ta paszcza rozdziawiona na emblemaciku super!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dymek rosnie jak na ... mięsku :D walerego powstrzymujemy by nie rósł w na boczki :D

pozdrawiamy Patka&Lilit

nowy walery i jego partnerka Luna oraz Lilit

http://walery5.pupile.com

http://www.pupile.com/pup/images/img_walery5.12.jpg

Patka jak Ty to zrobiłaś???????????

jaka zgoda w tym psio-kocim stadle :niewiem: :P :P :P

wyślił zdjęcie na konkurs do PP !!!

Link to comment
Share on other sites

Aga 1215 Z Lilit i walerym jest róznie albo sie kochają a ja szybko staram się to uchwycić albo ganiaja po domu w zapbawach często mało delikatnych i to o dziwo Lilit biedaczka przychodzi pokazać że walery ją ugryzł :lol:

Jakos tak mi sie trafiło Lilit to pies bez agresji do ludzi do pozytywnie nastawionych zwierząt (z wszystkim kotami sie chce przyjażnic z lepszym lub gorszym skutkiem u wiekszości naszych znajomych sa koty w domu) a Walery no cóz Walery to odrębny rozdział naszej domowej historii...

Ale widzę ze zdjęc że Dymek coraz bliżej, jeszcze bliżej Poświaty :D

ani sie obejrzycie, a będzie siaedział jej na głowie czasem dosłownie :D

Walery spi Lilit na jej wlasnościowym miejscu :D

pozdrawiam patka

Link to comment
Share on other sites

a Co to za konkurs PP?

ja nie w temacie krancowo ale jak tak chwalicie to może powinnam zgłosić potworki :D

Koniecznie, te zdjęcia Walerego z Lilit (wszystkie trzy) są śliczne!!!

A Dymek czasami przebywa baaardzo blisko Poświaty :lol: , wtedy gdy ta ogonem merda, on jej obgryza koniuszek :roll: :D .

Link to comment
Share on other sites

Następny odcinek serialu "Dymek", kliknij na miniaturę :P :

thm_dymek.67.JPG myjemy ząbki z Gabrysią;

thm_dymek.74.JPG u dzieci w pokoju trzeba wejśc tak wysoko, żeby wszystko było widać :D ;

thm_dymek.75.JPG :o oooo - Konrad już śpi???

thm_dymek.70.JPG :hmmmm: jakby tam wejść???

thm_dymek.71.JPG na półce nowa masKOTKA :P ;

thm_dymek.68.JPG w następną delegację ja też pojadę :angel: ;

thm_dymek.73.JPG wietrzenie na balkonie, uffale wysoko i wieje :lol: ;

thm_dymek.72.JPG dostałem nową zabawkę, fajna nie :P .

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie zwabiło :-? . Poświata nie przejawia zbytniej chęci do zabawy wogóle, więc nawet harce Dymka jej nie wzruszają :roll: . Ale to może lepiej, jakoś nie wyobrażam sobie Poświatki skaczącej razem z kotem po półkach :lol: :roll: . :P

To Dymek w pudle skacze po półkach :o :wink:

Acha, półki były w pozycji horyzontalnej :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

Tak zmuszamy ale sznurki usunęłam podczas obróbki zdjęcia :D :D :D

A tak serio często "łapią" fajne-ciekawe pozycje, ale ciężko je złapać na gorącym uczynku z aparatem. albo jak podchodzę nagle pozują i juz nie jest tak fajnie :D

czatuje na nastepne urocze fotki a zima sprzyja w kupie cieplej

Pozdrawiam Patka i stadko mieszane :D

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie fotki z kotkami są cudowne :angel: Już niedługo, czyli w styczniu będę miała kocurka persa :angel: Jak na razie jest czarną puchatą kuleczką z białymi brwiami. Jest śliczny... Tylko mam pewne obawy, czy moje pieski się przyzwyczają. Mam dwa piechy (labik Toffi i AST Joker). Toffik już miał wiele razy kontakt z kotkami, ale Jok...jak na razie to gania za nimi na podwórku. Wszyscy się śmieją, że kupię zabawkę na 5 minut dla ASTa. Jednak jestem dobrej myśli i niedługo będę mogła się pochwalić fotkami jak to pieski kochają kocurka :D

Link to comment
Share on other sites

Ufffff.......długo mnie nie było ale wszystko przeczytałam.

Beata - dajesz Dymkowi drożdże?

Aga - mój Tomek też kastrat a straszna powsinoga. Nie jesteś sama.

TANANA - w końcu ktoś udowodnił, że husky (malamut? - sorka) może żyć obok kota. Do tej pory słyszałam coś innego.

Patka - ile waży Twój kot i ile sunia ma w kłębie?

Link to comment
Share on other sites

Za dwa tygodnie Święta.

Mam dylemat :hmmmm: czy ubierać choinkę, czy sobie darować.

OBAWIAM SIĘ, ŻE BĘDZIE WYGLĄDAŁA TAK

A z drugiej strony dzieciaki nie chcą słyszeć, że choinki nie będzie :cry: .

Jak Wy rozwiązujecie ten problem???

p.s.Monik@ myslisz, że z Dymcia wyrosnie tygrys :o ? Bo ja mu drożdży nie daję :-? .

Link to comment
Share on other sites

Beata my mielismy choinkę od poczatku przedłużającego się "epizodu Kociego" :) wszystkie bombki szklane były u góry drzewka, a na dole postawiliśmy na "nature"-rustkalnie cukierki, gwiazki z lukru, orzeszki i takie tam, co by sobie Kocięta krzywdy nie zrobiły. po 2 tygodniach dół choinki był "goły", ale koty szczęśliwe i my równiez, bo drzewka nie przewróciły i bombek tez nie pobiły (rymowanka mi wyszła :D ) tak nawiasem boskie zdjęcie przed i po

:D

Monik@ niedość że mojego AST musze mierzyć i warzyć (topik na bullowatych)to teraz Sybiraka :D

poczekaj pomęczę się dla Ciebie wazy to łatwe ok 8 kg (ale one sa masywnie zbudowane+kilogram siersci :))

w kłebie 28-30cm tak sie wierci że nie moge byc pewna :)

pozdrawiam Patka

Link to comment
Share on other sites

Beata - pytam, bo on rośnie jak wściekły. Co do choinki - w tamtym roku (koty miały ok. 3 mies.) obeszło się bez wypadku. Po prostu choinka stała na regale i jakoś jej darowały. W tym roku :cry: chyba powieszę bombki od teściowej - plastikowe. Są niezwykłej wprost urody, ale co zrobić? :cry: Kot swoje prawa ma.

Patka - pytam bo mój Dżery (większy) waży ciut ponad 6 kg. Puma jest wielkości dorosłej bokserki (56 cm w kłębie) - urosła jak gupia. I u mnie różnica między kotami a Puśką jest ogromna. I mimo że uważałam Dżerego za dużego kota - Twój sprawia wrażenie kolosa. Wiem, wiem - kłaki!!!!!!!

Bo suńka jest chyba "standardowej" wielkości?

....................

P.S. Tomek się wczoraj znowu dorwał do cysiów Pumy (mąż wychodząc zostawił je razem :evil: ). Dwa sutki jej obrzmiały i aż podeszły krwią. Kuśwa, nie wiem co robić. Nic go nie odstrasza! 0X A Puma mimo bólu - pozwala "dziecku" na to.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...