Jump to content
Dogomania

A moze zalozymy sobie OFF-a? cz.II


Burchardt

Recommended Posts

[B]Zobaczcie do czego są zdolni ludzie . To informacja z allegro.[/B]

Witam Państwa na mojej aukcji, która ma charakter informacyjny. Prosiła bym o wzelką pomoc w odnaleźeniu mojej ukochanej suni. Psa skradziono mi z posesji we Wrocławiu przy ulicy Starościńskiej, dnia 26.10.2007 roku około godziny 16. Gość podjechał samochodem marki VW Jetta, model mniej więcej sprzed 10 lat. Zaczoł wołać psa, sunia przecisneła się pod bramką, złapał ją i odjechał. Jak wszyscy miłośnicy tej rasy wiedzą są to psy towarzyskie i garną się do wszystkich, bez względu na to czy kogoś znają czy też widzą go pierwszy raz na oczy, niestety to ją zgubiło. Psinka ma teraz 5 miesięcy, waży około 1200 gram, wabi się Mika, ale domownicy wołali na nią zawsze "Pipka". Jest umaszczenia stalowo złotego, wybarwiony miała w zasadzie tylko pyszczek, na tułowiu była czarna z odrostem barwy stalowej przy skórze. Jeśli mój pies został ukradziony na chandel to pewnie pojawi się wcześniej czy później w jakiejś gazecie lub w internecie. Jeśli gdzieś natkneli by się Państwo na Yorka pasującego do mojego opisu, a nie byli by Państwo pewni jego pochodzenia to proszę o kontakt ze mną lub z najbliźszą jednostką policji. Mój telefon 502408939 Dziękuje za poświęcenie chwili czasu na przeczytanie tekstu powyżej i pozdrawiam wszystkich milośników tej rasy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mery']Zgadzam się z Wami. To pokropne.
Widać psa trzeba skrajnie pilonować i tyle !!!
Może to przestroga dla nas.

A swoją drogą: jak można do suczki mówić "Pipka" ? :razz:[/quote]


ja się odniose do tekstu o Pipce, wiesz moja się nazywa Pipi i też czasem zmiękczam te imię i wychodzi różnie ale nie uważam siebie za głupią;) że ją zawołam Pipiczka itp.każdy z nas woła swojego psa, tak jak mu wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Burchardt'][B]Zobaczcie do czego są zdolni ludzie . To informacja z allegro.[/B]

Witam Państwa na mojej aukcji, która ma charakter informacyjny. Prosiła bym o wzelką pomoc w odnaleźeniu mojej ukochanej suni. Psa skradziono mi z posesji we Wrocławiu przy ulicy Starościńskiej, dnia 26.10.2007 roku około godziny 16. Gość podjechał samochodem marki VW Jetta, model mniej więcej sprzed 10 lat. Zaczoł wołać psa, sunia przecisneła się pod bramką, złapał ją i odjechał. Jak wszyscy miłośnicy tej rasy wiedzą są to psy towarzyskie i garną się do wszystkich, bez względu na to czy kogoś znają czy też widzą go pierwszy raz na oczy, niestety to ją zgubiło. Psinka ma teraz 5 miesięcy, waży około 1200 gram, wabi się Mika, ale domownicy wołali na nią zawsze "Pipka". Jest umaszczenia stalowo złotego, wybarwiony miała w zasadzie tylko pyszczek, na tułowiu była czarna z odrostem barwy stalowej przy skórze. Jeśli mój pies został ukradziony na chandel to pewnie pojawi się wcześniej czy później w jakiejś gazecie lub w internecie. Jeśli gdzieś natkneli by się Państwo na Yorka pasującego do mojego opisu, a nie byli by Państwo pewni jego pochodzenia to proszę o kontakt ze mną lub z najbliźszą jednostką policji. Mój telefon 502408939 Dziękuje za poświęcenie chwili czasu na przeczytanie tekstu powyżej i pozdrawiam wszystkich milośników tej rasy.[/quote]

szkoda ze numerow nie spisalas :mad: wtedy to bym sama do takiego :mad: palanta podjechala i tez go wywiozla jak on psa :shake:

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka i sunia muszą bardzo cierpiec, dla mnie byłby to koniec świata....dziwne tylko,że ta Pani tak wszystko dokładnie opisała,a pieska ukraść pozowliła i nie zapamiętała numerów....może stres:shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

A może ta pani nie widziała tego auta, może nawet nie było jej w domu- może ktoś z sąsiadów to zauważył :niewiem:
Tak czy tak- bardzo smutne zdarzenie :sadCyber:
Czego to podli ludzie nie zrobią dla pieniędzy :shake::shake::shake:
Ja szczerze mówić boję się z moja sunią wychodzić gdy robi się ciemno:oops:

Dla nas to nasze pociechy, kochane pupilki ale dla niektórych to łatwy łup, łatwe pieniądze :placz::flop:

Link to comment
Share on other sites

ostatnio w okolicy Poraja ukradli 2 suczki,od dwóch róznych osób,własnie takim sposobem,podjeżdżają pod posesję i korzystają z obecności psa na podwórku,jedna Pani szła do domu zanieść zakupy z auta do domu a facet podszedł do auta i wyjął psa...po czym z piskiem odjechał..masakra..chyba trzeba je sobie przykłuć kajdankami do nadgarstka..:p

Link to comment
Share on other sites

Aż trudno w takie coś uwierzyć!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:....Skoro zawsze pojawiają się w "odpowiednim" momencie to znaczy,że obserwują dany dom!!! Ci ludzie to nie mają sumienia. Teraz to ludzie, którzy sprzedają starsze yorki, tzn. nie szczenięta to są podejrzani:mad::mad::angryy:

Link to comment
Share on other sites

W Zabrzu na mojej ulicy wczoraj szła sobie 8-letnia dziewczynka z yorkiem swoim pieskiem koło 2 lat(znałam ich z widzenia) było koło 12 w południe, po chwili dwóch facetów wyszrpało dziewczynce smycz z Kacperkiem(tak się nazywał york) psa na ręce i w nogi, dziewczynka nic zrobić nie zdołała:shake:
To już jest przesada dziecku psa z rąk ukraśc

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co każdy do tego podchodzi inaczej, ja mam świadomość tego, że yorki są na "chodzie" i nie pozwalam mojemu dziecku samej wychodzić z nią na spacery.Cóż to nie przesada takie są realia.Dla złodzieja to spora gotówka szła po ulicy więc z okazji skorzystał.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda dziecka bo pewnie w szoku a i piesek będzie tęsknił,mnie często zaczepiają ludzie, którzy złom zbierają i odwiedzają śmietniki z zapytaniem ile te psy kosztują,więc wniosek nasuwa się sam,zainteresowanie spore i to w osobach, którzy grosza przy sobie nie mają.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Madzia, cóż za drastyczne cięcię - zamknięcie [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR]

[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/80A.gif[/IMG]

Aż dziwnie się poczułam, pamiętam czasy jak na offie było gwarno i miło... przepisy kulinarne, żarty i opowieści, wszystkie tematy się przeplatały i każdy wieczór był świetną rozrywką, w wyśmienitym, zgranym i kulturalnym gronie.

[COLOR=paleturquoise]oj buu[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Ja rowniez mam taka nadzieje.:multi:[/quote]

:thumbs:

Jakie tu dziś reformy zachodzą, oj oj

[COLOR=paleturquoise]Ciekawe czy reformy letnie są tak samo fajne jak zimowe barchany? hihihi[/COLOR]

Świat się zmienia :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...