Jump to content
Dogomania

OBRZUCONY KAMIENIAMI! Lord..ZBIERAMY NA KARMĘ I LECZENIE!! SZUKAMY DOMKU


tifet

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tifet']kciuki zawsze będą:p dbaj o maluszka:loveu:


a co do mnie to osoby Ci się pomyliły ja jestem wredny babiszon... i to bardzo wredny...[/QUOTE]

dbam dbam, przez jego całe życie jak o "jajko" a teraz to jeszcze troskliwiej.. jak już pisałam znajomi coraz dziwniej patrzą:evil_lol:

a co do wredności to każdy jest wredny na swój sposob :diabloti: Ale serduch dla duuuuzych psiaków masz wielkie:cool3:


Jakby Lordzia zostawić na noc z otwartą lodówką to znalazłby sobie wiecej takich róznych deserków.

a przytył nam coś chłopak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']dbam dbam, przez jego całe życie jak o "jajko" a teraz to jeszcze troskliwiej.. jak już pisałam znajomi coraz dziwniej patrzą:evil_lol:

a co do wredności to każdy jest wredny na swój sposob :diabloti: Ale serduch dla duuuuzych psiaków masz wielkie:cool3:


Jakby Lordzia zostawić na noc z otwartą lodówką to znalazłby sobie wiecej takich róznych deserków.


a przytył nam coś chłopak?[/quote]


Ale jakie drogocenne te Twoje Jajko;) a znajomi to zazdrośni że nikt o nich tak nie dba...

a ja nie tylko do dużych... i nie tylko psiaków...
do ludzi to już o wiele gorzej z tym serduchem...
a co do lodówki to ostatnio się modlił do ogórków kiszonych i musztardy francuskiej :lol:
wiesz co na moje oko to coś przytył... powiedzmy że jak miał wszystkie zebra widoczne to teraz jakby dwa mu się już schowały pod ciałkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']ile nieszczesc w jednym psie...
:-([/quote]

niestety nieszczęścia chodzą parami tak już to w życiu jest... ale najważniejsze walczyć i się nie poddawać...

ps. na wątki dziewczynek nie zapomnij dać znać co z małą:roll: jak coś łap pod pachę i biegnij z malizną do rodzinki jej siostrzyczki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co ja też do ludzi nigdy nie miałam tyle miłości i cierpliwości co do zwierząt. Zawsze tak miałam już jako małe dziecko wyrażałam swoje zdanie na ten temat.

Tylko teraz potrafie powiedziec,że "mam wiecej milosci dla zwierząt" jak mała byłam to mówiłam tak: Wole żeby umarl człowiek niż pies.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']A wiecie co ja też do ludzi nigdy nie miałam tyle miłości i cierpliwości co do zwierząt. Zawsze tak miałam już jako małe dziecko wyrażałam swoje zdanie na ten temat.

Tylko teraz potrafie powiedziec,że "mam wiecej milosci dla zwierząt" jak mała byłam to mówiłam tak: Wole żeby umarl człowiek niż pies.:roll:[/quote]

ja wszystkich uświadamiałam nawet w szkole wychowywałam nauczycieli aby zrozumieli że zwierzaki po stokroć ważniejsze od nich... a oni zbędni na tym świecie... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja pamiętam, że zawsze zwierzęta do domu rodzicom sprowadzałam zwierzaki i mówiłam, że wcale nie wowałam same szły, że nawet uciekać próbowałam a one itak szły:diabloti::diabloti: i wtedy rodziom rece opadły i wiedzieli ze zawsze bede miala zwierzyniec no i mam 4 psy i 4 koty:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']ja wszystkich uświadamiałam nawet w szkole wychowywałam nauczycieli aby zrozumieli że zwierzaki po stokroć ważniejsze od nich... a oni zbędni na tym świecie... :diabloti:[/QUOTE]

to ja mialam lepsza sytuacje bo jako mala dziewczynka poklocilam sie , tak ostro z ksiedzem, jak zaczal wygadywac, że to ludzie sa najwazniejsci, maja dusze, sa nad zwierzetami:mad: takie właśnie wychowanie uczy ludzi od małego wyzszości na zwierzetami i tego okrucienstwa bo to tylko zwierze:-(



a ludzi lubie, tylko od strony szkieletowej i nie koniecznie terazniejszych z racji tego że jestem antropologiem.
Ale u Lordzia biedaka niechce ogladac zeberek , tylko tłuszczyk wkoncu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']to ja mialam lepsza sytuacje bo jako mala dziewczynka poklocilam sie , tak ostro z ksiedzem, jak zaczal wygadywac, że to ludzie sa najwazniejsci, maja dusze, sa nad zwierzetami:mad: takie właśnie wychowanie uczy ludzi od małego wyzszości na zwierzetami i tego okrucienstwa bo to tylko zwierze:-(



a ludzi lubie, tylko od strony szkieletowej i nie koniecznie terazniejszych z racji tego że jestem antropologiem.
Ale u Lordzia biedaka niechce ogladac zeberek , tylko tłuszczyk wkoncu![/quote]

hehehe mnie też księża nie byli straszni i nie raz usłyszeli...
ech ja nie antropolog:shake: tylko charakteryzatorka i plastyk wystawiennik :diabloti:

[quote name='GPooLCLD']Krewetki:loveu:?

chowaj je przed Lordziem bo jeszcze pomyśli że to podwieczorek:evil_lol:[/quote]


widzę że cioteczka w temacie ;) a krewecie są teraz w nowym 100litrowym akwarium i jak biegają "na pierwszym planie" po piaseczku ala błękitna lagunka to Lordzio nie raz staje przy nich i wodzi za nimi wzrokiem... nawet kiedyś odwróciły się do niego i machały swoimi wachlarzami a on do nich ogonkiem :loveu: istna symbioza...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']



widzę że cioteczka w temacie ;) a krewecie są teraz w nowym 100litrowym akwarium i jak biegają "na pierwszym planie" po piaseczku ala błękitna lagunka to Lordzio nie raz staje przy nich i wodzi za nimi wzrokiem... nawet kiedyś odwróciły się do niego i machały swoimi wachlarzami a on do nich ogonkiem :loveu: istna symbioza...[/QUOTE]

lubię takie żyjątka:loveu:


Jak Lordzowi minąl dzień;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']hehe, cfaniak :p nie chciał opowiadać[/quote]

no pewnie... prawidłowo... wiedział że wypaplam na forum publicznym to nie chciał powiedzieć :diabloti:



wogóle wczoraj wieczorem byłam miło zaskoczona... dostałam awizo... gdy doczłapałam się na pocztę okazało się że Lordzio drugi raz dostał paczkę z Royal Canin z 4x100g Intestinalu.... :multi: po raz drugi brawo dla RC:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tifet']no pewnie... prawidłowo... wiedział że wypaplam na forum publicznym to nie chciał powiedzieć :diabloti:



wogóle wczoraj wieczorem byłam miło zaskoczona... dostałam awizo... gdy doczłapałam się na pocztę okazało się że Lordzio drugi raz dostał paczkę z Royal Canin z 4x100g Intestinalu.... :multi: po raz drugi brawo dla RC:cool3:[/QUOTE]


też mam miłe doświadczenie z RC:loveu: z obsługą klienta, dlatego podsunełam pomysł o napisaniu do nich! Na zdrowie dla Lordzia:multi: . A oni odpisali Ci coś na maila czy tylko wysyłają Lordziowi prezenty?

Link to comment
Share on other sites

zbieram dwa kartony... jeden dla Hammera i Lorda... drugi rzeczy przekazanych ponoć wyłącznie dla Lorda... a co do Twoich... to ze względu na odległość że nie będę mogła połączyć w jednej wysyłce przedmiotów to albo wystawię je na osobnym bazarku albo je w paczce wyślesz do mnie(adres jak coś dam na pw) i wtedy ludzie będą moghli łączyć kilka bazarków(zrobię je tematycznie)w jedne koszta wysyłki to będzie dla nich atrakcyjne...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...