Jump to content
Dogomania

Bono, DOG ARGENTYŃSKI pojechał do ds w Niemczech.


maciaszek

Recommended Posts

  • Replies 900
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']A co z kastracją? Bo już się nieco pogubiłam...
I jak jego skórne sprawy?[/quote]
Białasek nie był jeszcze kastrowany. dzis jadę na koso, porozmawiam z panią wet, czy problemy ze skórą się nie odnowiły. jesli nie, to umówię mu zabieg.

Link to comment
Share on other sites

No wiec zadzwonila do mnie p Ewa z informacja iz dostala suke 8 miesieczna DA w prezencie i niestety nie moze wziasc naszego kochanego Dozia:angryy:
Nie ukrywam ze sie wscieklam ale wytlumaczenie iz trzy psy i dziecko to niestety troche zaduzo uspokoilo mnie troche ale tylko troche.
Nie ukrywala tez tego iz ma problem poniewaz sunia amstafka ze schroniska jest zazdrosna i obie maja kagance na pycholach aby sie nie gryzly.
Jest mi przykro ze Dozio nie bedzie mial nowego domku ale trudno moze znajdzie sie jakis inny dobry czlowiek ktory go pokocha.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='rufusowa']biedny chłopak juz tyle czeka :shake:[/QUOTE]No, już strasznie długo...:placz: I nic. Na allegro wciąż tysiące wyświetleń, ciągle jacyś obserwujący są ( w tej chwili np. 4 osoby) i NIC :shake:.

[quote name='rufusowa']moze dałoby sie zrobić jakies lepsze fotki? :cool3: mysle ze to połowa sukcesu..[/quote][B]Tosiu[/B], jest szansa na jakieś fotki? Np. ze spaceru jakiegoś, w zieleni (jeśli jeszcze macie w Łodzi jakowąś :evil_lol:), całej sylwetki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...