Jump to content
Dogomania

Agusek z Mielca 21.9.2008 zamieszkal w nowym domu w Krakowie - ODSZEDL ZA TM [*]


Ulka18

Recommended Posts

[quote name='mela2']Murko.Ja też poproszę.
Orientujecie się, ile do tej pory kosztowało leczenie Aguska?[/quote]
Pani ania pokazala mi fakture za zabieg i leczenie poperacyjne -300 zl .ale wczesniej trzeba bylo zrobic krew i dotego dochodza koszxty leczenia Aguska .Pani Ania jednak nie liczy na pokrycie wczesniejszych kosztow bo jak sama mowi Agusek jest ich i to do nich nalezy , poprostu w sytuacji jakiej sie znalezli kazda wpalta za zabieg jest dla nich cenna.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 673
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Izzie, nie wiemy co u Aguska.
Panstwo Aguska byli na nas zli, ze niby ukrylismy, ze Agusek mial guza w brzuchu. Ale przeciez do operacji psiny sie dolozylismy solidarnie. Ja tez bralam suczke ze schroniska niby zdrowa, a 2 razy ja operowalam, i to nie byl tluszczak jak u Agunia, ale gruczolak nowotworowy.

Link to comment
Share on other sites

Moze Beatka cos napisze, jesli bedzie wiedziec o Agusku. Nam Agusek bardzo leżal na sercu, bo mial bardzo ciezkie życie, a mimo to byl kochanym, malym przylepkiem. Na lancuchu spedzil prawie wszystkie lata. Moze gdybysmy zrobili USG jamy brzusznej to wyszedlby ten guz, ale przeciez utrzymujemy psy ze skladek, robimy podstawowe badania, szczepienia, kastracje. Taki standardowy komplet.

Link to comment
Share on other sites

To nie była absolutnie Wasza wina. Przecież nie ma opcji, żeby każdemu psu komplet badań robić tym bardziej jak zachowuje się normalnie. Szkoda, że nic o nim nie wiadomo, chociaż na pewno Wam jest dużo ciężej. Mam tylko nadzieję, że operacja się udała...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Ulka18']Moze Beatka cos napisze, jesli bedzie wiedziec o Agusku. Nam Agusek bardzo leżal na sercu, bo mial bardzo ciezkie życie, a mimo to byl kochanym, malym przylepkiem. Na lancuchu spedzil prawie wszystkie lata. Moze gdybysmy zrobili USG jamy brzusznej to wyszedlby ten guz, ale przeciez utrzymujemy psy ze skladek, robimy podstawowe badania, szczepienia, kastracje. Taki standardowy komplet.[/QUOTE]

Dzisiaj na aukcji pod Dzokiem zjawili sie panstwo Aguska z darami dla harbutowic.Agusek bardzo im choruje 9Ma chora sledziona i prawie juz nie widzi) ale bardzo go kochaja bo jset przegrzecznym psem i lecza i beda go ratowac do konca. Powiedzile tez ze w kazdej chwili moge go odwiedzic

Link to comment
Share on other sites

Starsze, mlodsze, wiekszosci cos dolega, tak jak nam ludziom. Mojej Casablance tez cos wrocilo i obserwujemy na razie zmiane zachowania, trzeba bedzie jechac do weta na badania.

Mam nadzieje, ze znajde nr konta w archiwum banku. Jesli nie, bede prosic o podeslanie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...