Jump to content
Dogomania

Mały Tofik w zdrowotnych opałach ZNALAZł DOMEK!!! !!Łódź


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uzbierałysmy na Tofika w sumie 955 zł,to bardzo duzo,jestesmy bardzo wdzięczne ze takie liczne wsparcie. Razem leczenie wyniosło juz 360 zł.Koszty dalszego leczenia nie beda juz duże,podstawowe drogie leki zostały juz podane.

Gdyby ktos miał jeszcze ochote wystawic co na bazarek to zapraszam na ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102548&page=15[/URL]
Mamy mozliwosc umieszczenia suni w hotelu,koszt 40 euro na miesiąc i socjalizacja.

Link to comment
Share on other sites

:-( qrka, normalnie serce mi pęka :placz: a jak z jego apetytem? wyczytałam gdzieś jeszcze że są takie specjalne plastry (nie wiem dokładnie jak sie nazywają) ale ponoć są rewelacyjne! Nie wiem także czy byłyby dobre na to schorzenie......zawsze jednak można popytać.....
takie maleństwo a takie wielkie cierpienie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewiasta_21']Uzbierałysmy na Tofika w sumie 955 zł,to bardzo duzo,jestesmy bardzo wdzięczne ze takie liczne wsparcie. Razem leczenie wyniosło juz 360 zł.Koszty dalszego leczenia nie beda juz duże,podstawowe drogie leki zostały juz podane.

Gdyby ktos miał jeszcze ochote wystawic co na bazarek to zapraszam na ten wątek:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102548&page=15[/URL]
Mamy mozliwosc umieszczenia suni w hotelu,koszt 40 euro na miesiąc i socjalizacja.[/quote]


Niewiasta a doliczyłaś dla Tofisia jeszcze pieniądze z bazarku z książkami? u Inez de Villaro się dziś kończy

Link to comment
Share on other sites

Nie doliczałam zadnych bazarków,rozpiske zrobiłam na podstawie pieniązków które juz wpłynęły na konto,wiec bedzie ich jeszcze wiecej.
W takim razie mysle ze na Toficzka spokojnie wystarczy,oby tylko maluszek szybko wyzdrowiał i domek znalazł.

Talcott o jakiej "prenumeracie" mówisz?

Link to comment
Share on other sites

znalazlam w internecie pod haslem Lupus Eryth....
w dziale choroby skory psow-zdjecie i opis tej choroby ,ale wynika tylko jedno wspolne miano ,ze to jest choroba autoimmunologiczna,ale ta co widzialam na zdjeciu to objawia sie u psa tylko przebarwienien nosa z ciemnego na jasne i zeby ta chorobe stwierdzic nalezy wykonac stosujac narkoze -biopsje.

mozna naoisac i przeslac zdjcie ale niestety w j.niemieckim do wet specjalisty skory

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[url]www.hauttierarzt.de[/url]

Link to comment
Share on other sites

No to do dzieła Cioteczki !! Na pw poproszę dane - może te same co wcześniej?? z deklaracją zobowiązania do przelewu kwoty co miesiąc - tak będzie najlepiej!!! Zachęcam do takiego trybu niech każdy da jakiś grosik i uzbiera się dla Malucha!!!

Link to comment
Share on other sites

dobrze , ze tyle osob okazła serce :loveu: oby to pieskowi pomoglo.
Ale wszytskich ktorych interesują biedne szczeniaczki wklajam wątek innego, niestety nie da się uratowac lapki i dziewczyny muszą uzbierac 300zl na zabieg. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113472[/URL] - jak mozecie popodnoscie trochę i jego wątek

Link to comment
Share on other sites

jeżeli chodzi o Scrappego to może można coś jeszcze zrobić z tą łapką??? proszę Was bardzo - idźcie jeszcze do kogoś, znajdźcie jakiegoś specjalistę - może uda się łapkę uratować? napiszcie ile może kosztować taka wizyta (opłacę i trzeciego i czwartego specjalistę, jeżeli to może w czymś pomóc) i ile ewentualne leczenie??? Wyślijcie mi numer konta - ja deklaruję pomoc!!! :-(

a co do Tofika, to wygląda gorzej niż tydzień temu :( Czy to znaczy, że choroba postępuje? Jaki jest pomysł na jednoznaczne zdiagnozowanie co mu jest? co dolega? Może jakieś kompleksowe badania? Może jest jakaś naprawdę dobra lecznica - nawet poza miejscem gdzie przebywa Tofik???

Link to comment
Share on other sites

Tofik nie powinien trafic do hoteliku,
powinien byc zabrany do domu ,do osoby co bedzie dbala o pieska.
Z tymi hotelami to jest tak roznie.Zamkna ,dadza jesc i to wszystko.:angryy:
Czy diagnoza jest ustalona na 100%,moze skonsultowac sie z innym wet.,gdyz i oni nie sa omylni:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...