Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak Mru, tylko jak dlugo bedzie w hoteliku. miesiac, dwa, pol roku? po prostu obawiam sie nie podolac temu. Czy na pewno sa takie deklaracje? Jesli ja ją wydam lub Rybcia, musze miec mozliwosc przyjęcia suni jesli cos nie wypali. a tej nie mam. Na razie nie moge takze finansowac nawet najtanszego hoteliku.

w tym tygodniu, jesli bede na siłach, odwiedze ja w schronisku i porozmawiam (jesli bedzie) z pania kierowniczka. moze da sie cos wynegocjowac.moze jakis osobny boks, cokolwiek.

Prosimy o DT/DS


ps. podesle Weroni ten link. moze maja miejsce w ich hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']
gdyby ktos z " zawnatrz" zdecydowal przyjac malenka do siebie dzwoncie lub piszcie

gg: 8820431

785 132 983[/quote]
Kontakt do mnie jest podany w pierwszym poście.

[quote name='Charly']
ps. podesle Weroni ten link. moze maja miejsce w ich hoteliku.[/quote]

Weronia przyjmuje od nas już dwa psy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nie wiem, może ja bym mogła wziąć ją na tymczas.

Mieszkam w Krasnymstawie, woj.lubelskie.
DT u mnie byłby bezpłatny, z tymże dziewczynka byłaby w domu, bo na zewnątrz mam już ślepego Maciusia (wzięty z dogomanii, który jest niezwykle agresywny do innych psów z wyjątkiem Stokrotki, rudej suczki z którą mieszka na dworze).

Mała ślepulka byłaby w domu z Gackiem, małym czarnym psiakiem, niezwykle z kolei zakochanym w innych psiakach.

Jeśli dziewczynina nie jest wysterylizowana, dorzuciłabym na jej sterylkę, ale musielibyśmy się na to złożyć. To byłaby koniecnzość, bo Gacek nie jest kastratem i nie będzie, bo jest ciągle w domu.

Ja bym ją miała w DT, ale Wy musiałybyście dbać o jej promocję, bo ja jestem w tym beznadziejna.

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye::crazyeye:. Alez oczywiscie bedziemy dbac o promocje. Jak najbardziej!!!!

To wspaniale wiesci. Byly tutaj juz deklaracje pomocy finansowej, wiec mysle ze nie bedzie problemu z tej strony.

wiec w takim razie bedziemy szukac transportu do Ciebie.

Wielkie wielkie dzieki:multi:

Rybciu zmien prosze tytul ze szukamy transportu dla malej


ps. byłam kiedys jako mała dziewczynka w Krasnymstawie u znajomych rodzicow na urlopie. Piękne miejsce

Bardzo prosze osoby, majace mozliwosc o deklaracje pomocy finansowej DT. Mala oprocz kastracji bedzie musiala "zobaczyc" lekarza okuliste. dziekuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rodzice Maciusia :)']
Ja bym ją miała w DT, ale Wy musiałybyście dbać o jej promocję, bo ja jestem w tym beznadziejna.[/quote]
Ja od razu deklaruję, że mogę jej porobić ogłoszenia - na pewno allegro, a jak mi się uda wygospodarowac trochę czasu, to pozakładam w końcu konta na innych ogłoszeniowych i tam też jej ogloszenia porobię

Link to comment
Share on other sites

Rybcia. Pociag odpada. w jedna strone 12 godzin:shake:

z Warszawy pociagiem natomiat to "tylko" 4 godziny. wiec moze to jakos polaczyc

tak czy siak potrzeba dobrych kilka stow na ten transport.niestety.

ale to jest (jesli dobrze pamietam) gdzies kolo Zamoscia. Moze ktos z Warszawy akurat tam jedzie w sprawie tego nieszczesnego schroniska tam...? sprawdze to

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, 5 lipca będziemy w Warszawie. Podobnie też około 17 lipca też tam będziemy. Także trzeba by malutką dowieźć tyklo do Wawy, gdyby to było gdzieś w tych dwóch terminach. My mamy też ciągle od roku nie oddany Maji transporter po Maciuchu więc malutka podróżowałaby w cywilizowanych warunkach.

Jeśli chodzi o sterylkę to może się ona odbyć tutaj, nasza Stocia była jakieś 2 miesiące temu sterylizowana, wszystko pozytywnie.

Natomiast jeśli chodzi o okulistę, wolałabym żeby ktoś przed przyjazdem małej to z nią załatwił, bo mi cięzko sie nawet do Lublina wyrwać, bo mamy remont całego domu i siedzę non stop w domku.

Link to comment
Share on other sites

no wiec tak. moglabym zawiesc sunie w takim razie do warszawy i pojsc z nia tam do okulisty do Dr. Garncarza. Wizyta ok. 100 zl, dla psa ze schroniska pewnie znizka na 70 plus nie wiadomoc co jeszcze lekarz przepisze. kropelki itp. Oczywiscie moze byc tez tak, ze to choroba, o ktorej pisala Arka. Tak czy tak potrzebny bedzie i wet i okulista.

Ciotki nie mam na to pieniedzy. Zaraz napisze ile kosztuje transport do Warszawy i z powrotem. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Pomijajac to potrzebuje wtedy kogos kto w Warszawie moze odebrac mnie z dworca i podwiesc do Dr. Garncarza. Rodzice Macka:);) czy moglibyscie z nami (tzn. mną i sunią) do Garncarza podjechac wtedy?
Tam autobusem jest b. zly dojazd i musialabym przez jakies wertepy z ta sunia dralowac. Zreszta nawet nie wiem bardzo jak, bo ostatnio mnie odebrano na wschodniej.

pociag w dwie strony 170 zl + 15 na psa+ Dr. Garncarz ok. 100 + sterylka ? + wet ? = ok. 500 zl (?)

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia jak to by można zgrać, bo my wyjeżdżamy wieczorem do Wawy w piątek, będziemy na 22, albo nawet rano w sobotę wyjedziemy.

Mój mąż od razu jedzie od rana na zawody, gdzie będzie do około 16, 17.

Chyba że w niedzielę, czy Garncarz wtedy przyjmuje? W niedzielę jesteśmy wolni, rano załatwilibyśmy sprawę i odjechalibyśmy do Kstawu po południu.

Link to comment
Share on other sites

Charly, spróbuj się najpierw umówić do dr Garncarza, bo nie wiadomo czy się uda na najbliższy piątek. Natomiast jesli chodzi o dojazd do Garncarza i przechowanie małej w Warszawie to może ja będę mogła wam pomóc - samochód i warunki mam, tylko z prowadzeniem psa na smyczy jest gorzej.

Link to comment
Share on other sites

o matko, jakie wieści!

dorzuce kasę - podajcie jakies konto :)
za godzinę jeszcze tu wpadnę i dokładniej przeczytam coście tam powypisywali ;) może bede mogla jeszcze jakos pomoc

(ale nie mam samochodu niestety)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Charly, spróbuj się najpierw umówić do dr Garncarza, bo nie wiadomo czy się uda na najbliższy piątek. Natomiast jesli chodzi o dojazd do Garncarza i przechowanie małej w Warszawie to może ja będę mogła wam pomóc - samochód i warunki mam, tylko z prowadzeniem psa na smyczy jest gorzej.[/quote]


ja wlasnie zapomnialam zapytac sie R. Maciusia na kiedy w takim wypadku. 5 czy 17 lipca. zadzwonie w poniedzialek do Garncarza i sprobuje zalatwic termin.

Mru- dziekuje za chec pomocy. to trzeba bedzie jakos podzielic. bo ja potrzebuje na przejazd i dr. garncarza. a reszta do R. Maciusia. Moze napisz ile jestes w stanie zaoferowac, zebysmy wiedzialy wstepnie.
Ktos z Gdanska jeszcze jezdzil za friko do Warszawy. I kurcze zapomnialam kto to byl. sprawdze to na mapie dogo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...