Jump to content
Dogomania

Chacko


pajunia

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Nareszcie .... przed [SIZE=3]Chacko i Timonek[/SIZE] ostrzegałam supergogę ....i inne dziewczyny , mając pewne nieudokumentowane podejrzenia ....dzięki Pajuniu że tutaj to napisałaś , bo wiem że były osobe broniące owe ,,obrończynie ,,:angryy:... poza tym obie szukały TYLKO atrakcyjnych psów ...widać więcej kasy zgarniały :angryy:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]Osobiście miałam z nimi starcie na wątku naszego Qdłaczka na którego też miały oko i strasznie się obraziły że kategorycznie zostały odprawione [/COLOR][/FONT][/B]
[/quote]
Chciała też usilnie zabrać z Orzechowców naszego młodego trójłapka:angryy: Co Chacko ? na trójłapki też masz zamówienia ?
Strasznie się niecierpliwiła, gdy chciałyśmy sprawdzić dokąd psiak trafi. Od razu nastawiła się wrogo twierdząc, że [B]ma chore dzieci i psa, którymi musi się zajmować[/B], a poświęca się dla naszej schroniskowej bidy i przez to traci wiele czasu i nerwów:lmaa::lmaa:
Jak to napisałam na Atosikowym wątku... [COLOR=red][B]KOBIETO, NIE ZASŁUGUJESZ NA SWÓJ NICK !!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']Schronisko w Gorzowie wielkopolskim oddaje psy do Niemiec,gdyz wspolpracuje z org.
Znam schronisko w poznanskim(na cale szczescie juz tego nie robi)ze sprzedawalo psy w internecie za 500zl.Byly to rasowe zwierzeta.[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]proceder sprzedaży psów kochana odbywa sie powiedzmy w 60% schronisk.... dlaczego dziesiątki schronisk NIE ZGADZA SIE NA WOLONTARIAT??
np. moje lokalne schronisko? nie dlatego że świetnie sobie radzą, ale dlatego że dzieją sie tam cuda niewidy i nikt NIE MOŻE im patrzeć na ręce..., a handel psami w typie rasy jest na porządku dziennym :mad:

i przykre jest to że jak zgłębimy temat to okazuje sie że znikąd pomocy- prozwierzęce organizacje wielokrotnie wspierają ten proceder... jak wyżej wspomniany TOZ ... :shake::mad:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Chacko- czytajac wypowiedzi pewnych osob mam wrazenie ,ze jestem na corridzie,na ktorej sztylety wbija sie w cialo bezbronnego byczka,ktory umiera z wykrwawienia.na trybunie siedza i klaszcza ciagle te same osoby.Milosniczki i wielbicielki torreadotra .
uwazam ,ze tego typu imprezy powinny byc na dogomani zabronione ,z powodu znecania sie nad" zwierzeciem"
W tym przypadku krwawacy byczek nie ma mozliwosci obrony ,gdyz juz jest juz przesadzony przez torrero i widownie jego los.

A mielismy kilka miesiecy prawdziwy dogomanijny paradis.

Link to comment
Share on other sites

jest jeszcze jeden watek co do Chacko na watku jej psa juz za TM. w wypadku Chacko czytajac watki, ktore podala tam Pajunia i jeszcze inne zrodla wychodzi.....ze jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie....To w wiekszosci prywatne potyczki i w ogole obciach o tym pisac. Pokrzywdzeni niech pisza, a ja nie powinnam, ale nie moge sie powstrzymac.

Link to comment
Share on other sites

sensacja goni sensacje :roll:

Załóżcie osobny wątek na swoje dyskusje, bo ten wątek zrobił się potwornie nie czytelny, a osobiście z niego na codzień korzystam :roll: i jesli ktoś będzie chciał znaleźć konketną informacje to może mu się to nie udać....

Link to comment
Share on other sites

iwop-ja rowniez kocham zwierzeta ,sama mam struszki ,jedna juz trzy razy ozywialam,nie chodzi na spacery,ale gdybym musiala wyjechac z b.chorym dzieckiem,albo musialabym wyjechac do ciezko chorej babci czy mamy zmuszonabym byla pozostawic zaprzyjaznionej osobie pieska,zeby go nie meczyc i transportowac.Prawdopodobnie gdyby moja suczka byla w krytycznam stanie podjelabym ta sama decyzje,co Chacko,chroniac ja przed cierpieniem.Nie zostawilabym chorego dziecka ,zeby przyjechac i uspic pieska.Nie zostawialbym ciala pieska u wet tylko przekazalbym do krematorium.
Z postu Chacko wyczytalam ,ze cale zycie dbala o tego dobermana,ze termin wyjazdu z dzieckiem byl dawno zaplanowany,ze chodzila kilka razy w tygodniu do wet.Uwazam ,ze udziela mu pomocy wet podczas choroby,jak rowniez dbala o niego podczas jego zycia.
Mozna by pietnowac osobe w przypadku,gdyby kupila nowego pieska ,a jednoczesnie uspilaby chorego,ale tego nie uczynila w nadzieji ,ze doberman wyzdrowieje.
Prawde mowiac ,gdybym zmuszona byla oddac pieska do uspienia to osobiscie bym tego nie czynila,nie moglabym oddac mojego czlonka rodziny w rece wet celem uspienia .Napewno powierzylabym mezowi ,gdyz 9 lat temu oddalam mojego 18 pieska do uspienia i 2 tygodnie bylam b.ciezkim stanie .Musial codziennie przyjezdzac do mnie lekarz.
Nie stawiam szybko czlowieka pod mur,gdyz sa rozne sytuacje zyciowe,i rozne decyzje.Dla mnie najwzniejsze ,ze dziewczyna kocha dzieci,zwierzeta,ze jest szczera (to ja gubi)
Nie ma ludzi idealnych, bezblednych ,a szczegolnie nie moga linczowac dogomanianke osoby ,ktore same bledy popelnija i nie sa zadnym wzorcem tylko tak mysla!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']że tak wtrącę...[B]xxxx52[/B], czyli to, że zabiera ona psy do Niemiec i tam nimi handluje, to nic poważnego ?[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red]
to ze zawraca głowe ze zabierze sunię ze schronu w Katowicach ...a potem wydaje się jej już po wyciągnięciu na tymczas ze to NIE TA ...i nie zabiera jej ...(sunia do dziś chyba czeka na DT) to też nic takiego :cool1:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][COLOR=red]to ze zawraca głowe ze zabierze sunię ze schronu w Katowicach ...a potem wydaje się jej już po wyciągnięciu na tymczas ze to NIE TA ...i nie zabiera jej ...(sunia do dziś chyba czeka na DT) to też nic takiego :cool1:[/COLOR][/FONT][/quote]

:razz: to moze lepiej ze zostala w Polsce niz miala by jechac nie wiadomo gdzie-[B]co z oczu to juz dobrze[/B]?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:razz: to moze lepiej ze zostala w Polsce niz miala by jechac nie wiadomo gdzie-[B]co z oczu to juz dobrze[/B]?[/quote]
[FONT=Arial]
teraz wiem już że dobrze że nie pojechała sunia ...
właśnie po tym incydencie i po spotkaniu z siostrami na naszym Qdłaczku oraz dzięki pewnemu ostrzeżeniu na PW zaczęłysmy sie przyglądać jak to wszystko działa ...dlatego też decyzja o wyjeździe Pumy od Supergogi do ostatniej chwili była zawieszona ...ostatecznie Puma została ...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Mozna by pietnowac osobe w przypadku,gdyby kupila nowego pieska ,a jednoczesnie uspilaby chorego,ale tego nie uczynila w nadzieji ,ze doberman wyzdrowieje.
[/quote]
Nie zgadzam sie z Tobą:
1. jak ma sie tak chore dziecko to nie kupuje sie nastepnego psa. Ten pies tez moze zachorowac i co wtedy?
2. nie zostawilabym swojego psa, z obcą mu osobą, wiedzac, ze w kazdej chwil moze odejsc. To jest dla kazdego psa STRESEM-rozłaka z opiekunem- a przy nowotworze STRES to DOBICIE psa.
Wolalabym aby pies odszedl przy mnie spokojnie, poddalbym psa eutanazji, niz ma umierac u kogos obcego. A co to xxxxx52 za dziwna milosc do zwierząt??

I chyba xxxx52 sama nie wierzysz w to co piszesz. Jak pies z diagnoza nowotwor moze wyzdrowiec, cud ????!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']ARKA-czy to mozna przewidziec kiedy smierc nadejdzie?[/quote]

W wypadku nowotworu, fundujac psu stres i wiedzac w JAKIM JUZ jest stanie-TAK!!!!
I nie czeka sie na AGONIE, tylko trzeba pozwolic psu GODNIE bez niepotrzebnego cierpienia, bolu odejsc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka'][B]xxxx52, [/B]dlaczego Ty za wszelką cenę próbujesz tłumaczyć Chacko ?[/quote]

to juz Pajunia wytlumaczyla na watku Chacko za TM...bo wlasnie xxxx52 razem z Niufek i Chacko wspolnie kreca interes:knuje::ices_bla::shocked!:

pewnie na zawszonych krzyczkowych lub na tych glodzonych z zamku w kamiencu hihi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']to juz Pajunia wytlumaczyla na watku Chacko za TM...bo wlasnie xxxx52 razem z Niufek i Chacko wspolnie kreca interes:knuje::ices_bla::shocked!:[/quote]

aż się człowiekowi odechciewa... :roll: Pajunia nadaje na jednych, a oni na nią i koło się zamyka :roll: Myslę, że warto by było poszukac bardziej wiarygodnych informatorów ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...