Jump to content
Dogomania

Chacko


pajunia

Recommended Posts

xxx52 rozumiem, że to ma być kolejny wątek przeciwko pajuni? i robienie z chacko biednej ofiary corridy? To logika rodem z PIS. Może napisz do modów, żeby zmienili nazwę z czarne kwiatki na "okropna pajunia i biedna chacko,?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']to juz Pajunia wytlumaczyla na watku Chacko za TM...bo wlasnie xxxx52 razem z Niufek i Chacko wspolnie kreca interes:knuje::ices_bla::shocked!:
[/quote]
:cool1: A ja je wspieram:razz: "A najciemniej jest pod latarnią"

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Charly-pajunia boi sie konkurencji,i pragnie znowu zablysnac gdyz ostatnio gwiazda nam zbladla
__________________
xxxx52 [/QUOTE]

Ty masz pojecie, co mi zbladlo, a co nie.:crazyeye::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Po prostu nic tutaj nie pisze wiecej, tylko robie. Oj ciekawosc pierwszy stopien do piekla, :diabloti: a i tak sie nic nie dowiesz, chocbys na glowie stanela.

Konkurencji????:crazyeye: Przy czym?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']aż się człowiekowi odechciewa... :roll: Pajunia nadaje na jednych, a oni na nią i koło się zamyka :roll:

dokladnie tak. watek na forum niemieckim (linki podala Pajunia, ale ciekawie jest pare stron wczesniej), zostal zamkniety przez ich moda wlasnie z powodow "potyczek" miedzy Pajunią a Chacko. Obciach na calego nie tylko tu ale i po drugiej stronie Odry.

Link to comment
Share on other sites

[quote=Charly;10351957 watek na forum niemieckim (linki podala Pajunia, ale ciekawie jest pare stron wczesniej), zostal zamkniety przez ich moda wlasnie z powodow "potyczek" miedzy Pajunią a Chacko. Obciach na calego nie tylko tu ale i po drugiej stronie Odry.[/quote]

tak?:crazyeye: No i wszystko jasne......

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]watek na forum niemieckim (linki podala Pajunia, ale ciekawie jest pare stron wczesniej), zostal zamkniety przez ich moda wlasnie z powodow "potyczek" miedzy Pajunią a Chacko. Obciach na calego nie tylko tu ale i po drugiej stronie Odry.
[/QUOTE]

[B]Charly, dlaczego [/B][B]swiadomie i celowo wprowadzasz w blad nie znajacych niemieckiego?[/B] :shake::shake:
Przeciez ten stary topic o ktorym piszesz, dotyczy tych 500 kg zjedzonej przez myszy karmy i zostal zamkniety 05.05.2008 a nie teraz.

[url]http://www.dogzunited.de/forum.php?thread=1669&page=19[/url]


A ja Chacko wlozylam na Czarne kwiatki ze wzgledu na ten topik, o smierci Chacka - dobka.:

[url]http://www.dogzunited.de/forum.php?thread=2386&page=76[/url]

( zaczyna sie od 5 postu z gory), w ktorym ja nawet slowa nie napisalam, a tylko i wylacznie niemieccy foris z tamtego forum, dobrze znajacy i potepiajacy Chacko.

Jaki ci cel przyswieca, aby swiadomie wprowadzac dogomaniakow w blad?:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neczka']że tak wtrącę...[B]xxxx52[/B], czyli to, że zabiera ona psy do Niemiec i tam nimi handluje, to nic poważnego ?[/quote]
Moze wczytaj sie troszke powazniej w dogomanie. Pajunia, zalozycielka tego watku robi w tym kierunku znacznie wiecej (dopiero niedawno poszedl kolejny "transport" a placze, ze ciagly brak kasy...ech...) i sprzedaje psy za uwiez mi znacznie wieksze kwoty. Czy to nie hipokryzja :razz: az w oczy gryzie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia'][B]Charly, dlaczego [/B][B]swiadomie i celowo wprowadzasz w blad nie znajacych niemieckiego?[/B] :shake::shake:
Przeciez ten stary topic o ktorym piszesz, dotyczy tych 500 kg zjedzonej przez myszy karmy i zostal zamkniety 05.05.2008 a nie teraz.

[URL]http://www.dogzunited.de/forum.php?thread=1669&page=19[/URL]


A ja Chacko wlozylam na Czarne kwiatki ze wzgledu na ten topik, o smierci Chacka - dobka.:

[URL]http://www.dogzunited.de/forum.php?thread=2386&page=76[/URL]

( zaczyna sie od 5 postu z gory), w ktorym ja nawet slowa nie napisalam, a tylko i wylacznie niemieccy foris z tamtego forum, dobrze znajacy i potepiajacy Chacko.

Jaki ci cel przyswieca, aby swiadomie wprowadzac dogomaniakow w blad?:crazyeye::crazyeye:[/quote]


zaraz padne chyba:) Pajuniu nie napisalam, ze ten watek zostal zamkniety teraz. Tamten watek nie dotyczyl tylko tej karmy. Klocisz sie Ty Chacko i strony;) na tamtym watku o wszystkie te zarzuty, ktore byly Tobie postawione juz na dogo. I to tak powaznie. Przeciez Ty jej sądem grozisz/grozilas. Tak, nie chodzi tam o smierc psa. Ale przeciez nie zakladasz tych watkow tutaj zupelnie neutralnie z czystej uczciwosci....zeby ostrzec przed ta okropna bezduszna handlara Chacko. Jaki cel Tobie przyswieca?Zeby dowiesc o tym jaka Chacko nieuczciwa jest? Cos takiego...

A moim celem bylo przyblizenie szanownym dogomaniakom jakie Tobie cele przyswiecaly w zakladaniu 1, 2? watkow na temat Chacko..

Pajuniu Chacko nie zrobila sobie dobrej reklamy na dogo-raz z powodu karmy, dwa z powodu checi adopcji pieskow, ktore z najrozniejszych powodow nie zostaly jednak zfinalizowane no i teraz z powodu jej dobka. Chacko to był pies skrzywiony psychicznie i Chacko poswiecala mu cale lata czasu, energi i pieniedzy, zeby wyszedl na prosta. Po diagnozie takze bardzo o niego dbala.
Potem wyjechala na urlop z dziecmi. Jedno z nich jest chore. Moze Ty postapilabys inaczej. Moze mozna było wczesniej dac pieskowi odejsc. Moze moze moze. Ale nie zawsze mozna podjac odpowiednia decyzje. Nie zawsze.Jej dziecko ma epilepsje. To napisala, a ile rzeczy sie nie pisze. Ile prywatnych tragedi sie odgrywa- tego nie wie nikt. Maila, ktorego dostalas Ty opisuje ją jako bezduszna osobe itd itd. A tak nie jest.

Ale juz najmniej moge zrozumiec, ze Ty tak szybko i mocno najezdzasz na kogokolwiek. Sama najlepiej wiesz jak szybko mozna zdyskretydowac kogos. W zyciu roznie bywa. Widzisz ja do dzis mam w piwnicy broszurke jak zarobic na zycie skrecajac dlugopisy w domu itp, za ktora wraz z rachunkiem telefonicznym (jak kopnieta w mozg) slono zaplacilam swego czasu..... Nie potrafie takze zrozumiec jak ktos, komu na dogo oraz na niemieckich forach ( czy mam cytowac i tlumaczyc te posty o ktorych mowię, bo moze nawet o nich nie wiesz?) stawia sie tyle zarzutow oraz jak ktos kto w Glownej Niemieckiej Centrali Ochrony Konsumentow za swoja dzialalnosc gospodarcza stoi na czarnej liscie, moze miec tak mala wyrozumialosc wzgledem zyciowych podkniec itd itd... Myslalam zawsze, ze tak sie to zdarzylo. Rozne sa sytuacje zyciowe, finansowe problemy itd. Ale teraz sobie mysle, ze te sytuacje jednak sami na siebie sciagamy.

Wspomnie jeszcze, ze pisalas na niemieckim forum, ze ta nasza dogomania to jest be i sie juz dawno z niej wyleczylas......Jest be rzeczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Nie potrafie takze zrozumiec jak ktos, komu na dogo oraz na niemieckich forach ( [B]czy mam cytowac i tlumaczyc te posty o ktorych mowię, bo moze nawet o nich nie wiesz?)[/B] stawia sie tyle zarzutow[/QUOTE]

Bardzo o to prosze!!!!!!!!!!!


[QUOTE]na tamtym watku o wszystkie te zarzuty, ktore byly Tobie postawione juz na dogo.[/QUOTE]

A kto mi te zarzuty postawil? Tylko i wylacznie Chacko, ktora nie znajac mnie w ogole, skopiowala pare rzeczy z dogo i w tamtym forum sie chciala wykazac, nie wiedzac, ze wlasnie tam sporo fories, to moi osobisci znajomi, ktorzy w realu znaja moja dzialalnosc. To wlasnie Chacko wypisywala do kompletnie jej nie znanych osob, ( nie wiedzac, ze to moi znajomi) szkalujace mnie maile. Te wszystkie maile do mnie trafily i z tego powodu oddalam sprawe na policje.


[QUOTE]Maila, ktorego dostalas Ty opisuje ją jako bezduszna osobe itd itd. [/QUOTE]

Nie tylko ja dostalam tego maila, ale setki innych obroncow zwierzat w Niemczech.

I Charly, jak czytam, nauka nie poszla w las, na dogo nauczylas sie wspaniale techniki manipulowania innych.
Co maja mnie np obchodzic twoje dlugopisy, i jak ty je skrecasz.? Skrecaj je sobie ile chcesz i jak chcesz. Niech ci na zdrowie wychodzi.

I dziwne, ze jak nie masz argumentow, ( ty lub inni), to zawsze wchodzicie na moja firme. I to od poczatku istnienia dogo. Zaczyna to byc nudne. Wciaz powtarzanie tego samego i tych samych, rzekomych zarzutow. Niby taka oszukancza, a jakos od 16 lat dziala, i zaden prokurator ani sad sie nia nie zainteresowal.
I gdyby nie ta firma, to nie byloby przytuliska i zadnej mozliwosci utrzymania tam ponad 100 psow. Wlasnie z tej firmy utrzymuje to wszystko.
I przeciez sie juz na ten temat swego czasu na PW pytalas? I czy mam jakies doplaty na moje przytulisko? I ci odpowiedzialam, ze koszta sa z moej kieszeni pokrywane , wlasnie z zysku tej " oszukanczej " firmy, wiec nie udawaj, ze to nowosc dla ciebie, gdyz juz na ten temat dosc czesto sie wypowiadalas.


Ibanez napisal

[QUOTE](dopiero niedawno poszedl kolejny "transport" [/QUOTE]

jej, skad wiesz? No, ze tez ja nic o tym nie wiem. A wlasnie niedawno tam bylam z wszystkimi moimi prywatymi psiakami i nic nie zauwazylam.
Hm, cuda sie dzieja w naszym przytulisku.

Link to comment
Share on other sites

Wiem dokładnie ze tak bylo. Wiem ze to wyszlo od Chacko. I absolutnie tego nie pochwalam z jaka zawzietoscia Chacko Ciebie "scigala", zreszta tez z nia o tym rozmawialam wtedy. Tylko podejrzewam, ze bez tego wszystkiego byc moze nie byloby tego teraz tutaj. Moze wzielabys jej szczegolna rodzinna sytuacje pod uwage i nie pisala tych rzeczy. A moze po prostu o nich nie wiesz. I tak to przewaznie jest. Ze malo sie wie.

Link to comment
Share on other sites

napisala pajunia :
"I gdyby nie ta firma, to nie byloby przytuliska i zadnej mozliwosci utrzymania tam ponad 100 psow. Wlasnie z tej firmy utrzymuje to wszystko."
Ha ha ha...:lol: no umre...to juz bzdura kompletna. Wiele razy kiedy prosilem, zeby zostawila czesc pieniedzy na potrzeby rancza, rozbudowy kojcow ogrodzenia itp mowila, ze nie moze , przynajmniej jeszcze nie teraz bo jej firma podupada i placila z pieniedzy zarobionych na psach swoim pracownikom majac nadzieje, ze jakos ja jednak podniesie. Jak mozesz tak klamac tych biednych i chwilami( wybaczcie mi ) naiwnych niestety ludzi korzystajac z ich dobrego serca i checi wiary w twoje intencje? Nie ma kary na ciebie a na twoje sumienie nie ma co liczyc. Musiala bys najpierw je miec . Smutne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']]

I dziwne, ze jak nie masz argumentow, ( ty lub inni), to zawsze wchodzicie na moja firme. I to od poczatku istnienia dogo. Zaczyna to byc nudne. Wciaz powtarzanie tego samego i tych samych, rzekomych zarzutow. Niby taka oszukancza, a jakos od 16 lat dziala, i zaden prokurator ani sad sie nia nie zainteresowal.
I gdyby nie ta firma, to nie byloby przytuliska i zadnej mozliwosci utrzymania tam ponad 100 psow. Wlasnie z tej firmy utrzymuje to wszystko.
I przeciez sie juz na ten temat swego czasu na PW pytalas? I czy mam jakies doplaty na moje przytulisko? I ci odpowiedzialam, ze koszta sa z moej kieszeni pokrywane , wlasnie z zysku tej " oszukanczej " firmy, wiec nie udawaj, ze to nowosc dla ciebie, gdyz juz na ten temat dosc czesto sie wypowiadalas.


to Ty ja nadal masz???? Myslałam, ze to tylka taka pomylka zyciowa. Wiadomo ze funkcjonuje. Na lukach prawnych. Chyba nie musze Tobie tego tlumaczyc. Siedzisz w Niemczech to wiesz.
Jest to dla mnie nowosc, ze nadal ja masz. nie mam tych pw niestety. nie pamietam takiej tresci. zreszta to niewazne. az mi sie w glowie zakrecilo i nie chce raczej wiecej wiedziec. Moze nie czytalam dokladnie.
A teraz wlasnie czytalam zalozony przez ciebie watek o Braniewie i widze, ze KAZDY jest wazny na dogo i nawet nie chce juz wiecej wiedziec kto co i jak. Nie chce sie bardziej zrazic niz teraz w tym momencie. Rzeczywiscie Twoja firma to zaden argument, ale dziwne, ze akurat Ty zarzucasz innym brak uczciwosci i bezdusznosc i dajesz na czarne kwiatki. Nie interesuje mnie adwokatura w sprawie Chacko. Robi wiele dobrego tak jak i Ty. moze nie zawsze jest w stanie zfinalizowac swoje zamiary, ale sporo zrobila. Dalej moze wiele zrobic, wiec nie psuj tego. Wiesz dobrze przeciez jak to jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ibanez']napisala pajunia :
"I gdyby nie ta firma, to nie byloby przytuliska i zadnej mozliwosci utrzymania tam ponad 100 psow. Wlasnie z tej firmy utrzymuje to wszystko."
Ha ha ha...:lol: no umre...to juz bzdura kompletna. Wiele razy kiedy prosilem, zeby zostawila czesc pieniedzy na potrzeby rancza, rozbudowy kojcow ogrodzenia itp mowila, ze nie moze , przynajmniej jeszcze nie teraz bo jej firma podupada i placila z pieniedzy zarobionych na psach swoim pracownikom majac nadzieje, ze jakos ja jednak podniesie. Jak mozesz tak klamac tych biednych i chwilami( wybaczcie mi ) naiwnych niestety ludzi korzystajac z ich dobrego serca i checi wiary w twoje intencje? Nie ma kary na ciebie a na twoje sumienie nie ma co liczyc. Musiala bys najpierw je miec . Smutne...[/QUOTE]


Oj ty zalosno, zadufana, i zdezorientowana w swoich klamstwach istoto. Zapomniales, ze u nas kojcow nie ma i nie bylo, ( z wyjatkiem jednego- starego)a ogrodzenie, gdy przyszedles juz bylo. [B]A moja firma zawsze dobrze prosperowala[/B], i w dalszym ciagu prosperuje. Tak, ze nie ludz sie, ze uda ci sie mnie sprowokowac do udowadniania ci, ze jest inaczej. :diabloti: To moga udowodnic inni, ktorzy cos rzeczywiscie wiedza na ten temat, a nie ty, ktory zywego pojecia nie masz.

Tylko jedno jest interesujace, gdy ty tam jeszcze byles, to wg. ciebie nie starczalo kasy na 15-20 psow , gdyz wiecej nigdy nie zgadzales sie przyjac, a teraz nagle jest ponad 100 psow i pieniedzy wystarcza, co prawda z trudem, ale wszystkie psiaki sa poszczepione, leczone itd.
Bardzo to dziwne.
Do tej pory nie wytlumaczyles, dlaczego dane ci na ubezpieczenie pieniedze nie wplacicles do ubezpieczalni i dlaczego przed odejsciem zdewastowales samochod, maszyny i zostawiles brud, smrod i stosy obrzyganych i obsranych klamotow? Swiadectwo twojego postepowania, to......przyklad ubostwa rowniez duchowego.:placz:


[QUOTE]Ha ha ha... no umre...[/QUOTE]
Jej, nie rob mi proznych nadzieji.

Czekam, abys mi cos napisal, o tym wspomnianym przez ciebie, ostatnim transporcie. Podaj mi jakies fakty, abym sie tez dowiedziala.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A teraz wlasnie czytalam zalozony przez ciebie watek o Braniewie i widze, ze KAZDY jest wazny na dogo i nawet nie chce juz wiecej wiedziec kto co i jak[/QUOTE]

Nie dorastam Charly do twojej inteligencji, wiec wytlumacz prostej babie, o co w tej wypowiedzi chodzi, gdyz absolutnie nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Pajunia wez przestan. Nie ma tu zadnej skrytej ironi. Dobrze ze zalozylas ten watek o tym koszmarnym Braniewie i jestem w pozytywnym szoku, ze "smietanka" dogomaniacka tak dobrze tam wspołpracuje. Ja nie mam zamiaru nikogo szkalowac. Wiec i Ty zostaw juz Chacko, bo ona jest tez jest potrzebna. Wiem ze "zaczeła", ale juz wystarczy. Z mojej strony adieu. Zreszta pewnie sie spotkamy na watku Braniewa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pajunia']Oj ty zalosno, zadufana, i zdezorientowana w swoich klamstwach istoto. [/quote]

pajuniu, [B][U]jak MOGLAŚ[/U][/B] takiej osobie powierzyc pod opieke psy, przeszlo rok; niewinne, bezbronne istoty???[B]JAK MOGŁAŚ??!!Wiecej, NIGDY zlego slowa o nich nie napisalas[/B][B] wczesniej a wrecz przeciwnie![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[FONT=Arial][COLOR=red]to ze zawraca głowe ze zabierze sunię ze schronu w Katowicach ...a potem wydaje się jej już po wyciągnięciu na tymczas ze to NIE TA ...i nie zabiera jej ...(sunia do dziś chyba czeka na DT) to też nic takiego :cool1:[/COLOR][/FONT][/quote]


Tylko ze tamta sunia co zniknela miala byc dla jej siostry ,a nie dla niej .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arizona'][B]SUPER pajuniu że rozgryzłaś pseudo miłośniczkę z mojej strony ukłony :modla::modla::modla: dla ciebie[/B]. [COLOR=red]Szkoda że w naszym prawie nie ma kar dla takich babsztyli [/COLOR]jak:mad: chacko.[/quote]

[B]Wow [/B], tego nie skomentuje jednak:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']o ranyyyy-ona mi od początku śmierdziała na odległość!!!!!

interesowała sie naszymi dobermanami ale tylko młodymi(szczeniakami), spławiłam ją, pisząc że młode to i w Polsce znajdą dom.

A za to co zrobiła swojemu umierającemu psu to.....oby jej los oddał[/quote]


A jak ci powiem ,ze u mnie zameldowala sie rodzina i.........
Sa milosnikami Rottkow ,ich pies ma 13 lat ,jest schrowany i wiedza ze dlugo nie pozyje ,ale ..............Zawsze mieli Rottki i nie umia bez psa zyc ,wiedza ze ich pies niedlugo bedzie musial byc uspiony ,bo jest chory .Oni juz szukaja nastepnego Rottka .Co mam im powiedziec??Bo chca mlodego psa ,pewnie ze chcieliby szczeniaka ,ale wezma tez mlodego .Co mam im powiedziec?? Ze musza odczekac ,az psa uspia i dopiero po uplynieciu zaloby sie zglosic??No co im powiedziec ,ze sa szmatlawce bo za zycia ich psa szukaja juz nastepcy?? Ze sobie nie umia poradzic z przyszla utrata psa?? A ile ma trwac ta zaloba ,bo tez nie wiem .

Sa ludzie ,co potrzebuja miesiecy ,a nawet lat by znow wziasc nowego psa ,ale sa tez ludzie ,ktorym ten nowy pies pomaga duchowo by przetrwac czas rozterki i smutku po utracie ukochanego psiaka ,a to zalezy tylko od psychiki czlowieka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']o matko....co za znieczulica:-(:-(:-( biedny dobeczek - skazany na poniewierkę w ostatnich dniach życia:-(:-(

mnie się Chacko od początku nie podobała...ale przekonała do siebie masę dogomaniaczek:angryy: widać racje niem. organizacji, które jej nie chciały dać psa (szczeniaki zabrane chyba z Elbląga, które pojechały do organizacji p. Draabe) miały swoje podstawy.... ciekawa jestem ile szczeniaków zabrała - bo szukała po róznych wątkach schroniskowych maluchów[/quote]

Ach ,ona nie szla na ilosc ,szukala konkretnych szczeniakow w typie owczarka lub wilczaka .Nie martw sie ,wiele tych szczeniat nie bylo ,a i starczylo dla innych przy tej polskiej produkcji :razz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...