Jump to content
Dogomania

Śliczne szczeniaczki- szczęśliwe w domkach


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oj podobac sie podobaja :( ale co z tego, ze to ja pisze....one potrzenuja domkow a nie achów i ochów nad uroda....choc to spory atut :)

A co do "moich" kociakow to sa juz w DT, kocia mama tez (jak skonczy karmic bedzie wysterylizowana) no i bedziemy im szukac domeczkow - zeby tylko byly zdrowe :)

zaloze im jutro osobny watek, wiec dziekuje za goscinnosc tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

psiak im sie bardzo spodobał, i chcieli by go przygarnąć bez względu na to co zniego wyrośnie... jeśli psiak jest nadal do adopcji to oni są chętni, tylko jak już predzej pisałam nie ma transportu.... Zmysł daj mi znać czy psiaka moga zabrac to zaczniemy szukac na Dogo transportu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grunge13']psiak im sie bardzo spodobał, i chcieli by go przygarnąć bez względu na to co zniego wyrośnie... jeśli psiak jest nadal do adopcji to oni są chętni, tylko jak już predzej pisałam nie ma transportu.... Zmysł daj mi znać czy psiaka moga zabrac to zaczniemy szukac na Dogo transportu...[/quote]
a to sprawdzony domek?

Link to comment
Share on other sites

tak ja znam tych ludzi to są sąsiedzi mojej teściowej, wiec później na pewno co jakiś czas beda relacje jak tam sie psiakowi żyje myślę że zdjęcia tez beda, powiem tak psa bede miała cały czas na oku, jeśli kiedyś(odpukać) by mu sie źle działo psa zabieram do siebie, ale w to wątpie bo znam tych ludzi on na pewno bedzi miał tam dobrze.... kiedyś miałam u siebie dwa szczeniaki z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74069[/URL]
psy cały czas widuje wyrosły na piekne psy podobne do labka.... wiec dom jest pewny jesli chcesz to biore szczeniaka i organizuje transport... to juz zalerzy od Ciebie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grunge13']tak ja znam tych ludzi to są sąsiedzi mojej teściowej, wiec później na pewno co jakiś czas beda relacje jak tam sie psiakowi żyje myślę że zdjęcia tez beda, powiem tak psa bede miała cały czas na oku, jeśli kiedyś(odpukać) by mu sie źle działo psa zabieram do siebie, ale w to wątpie bo znam tych ludzi on na pewno bedzi miał tam dobrze.... kiedyś miałam u siebie dwa szczeniaki z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74069[/URL]
psy cały czas widuje wyrosły na piekne psy podobne do labka.... wiec dom jest pewny jesli chcesz to biore szczeniaka i organizuje transport... to juz zalerzy od Ciebie..[/quote]
dobra, trzyma Cię za słowo;) I dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']Na razie "kroi" się tymczas dla jednej suni i domek dla Boryska. A co z pozostałymi ślicznościami?[/quote]

Dobre i to, ale do dalej? :shake: Zaczęły sie wakacje, raczej wysypu bezdomniaków można sie spodziewać. O domki coraz ciężej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...