Jump to content
Dogomania

Śliczne szczeniaczki- szczęśliwe w domkach


Zmysł

Recommended Posts

  • Replies 661
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='t_kasiek']moja Klara umie otworzyc drzwi nawet jak sa na klamke zamkniete - skacze na klamke i otwiera.....a w domu nie ma nikogo po 8-10 godzin wiec nie moge ich tak zostawic na tyle czasu :([/quote]

A nie masz zamka w drzwiach? Od zewnątrz takie łazienkowe zamki genialnie się nożem zamyka. Przetestowałam ;)
Większość ludzi pracuje - maluchom zostawiam wodę w miskach, suchą karmę, kuwetę i posłanko oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Co to się dzieje....
Może tutaj się poradzę, zjawił się u mnie jakiś kot. Wychudzone to strasznie i ludzi się boi. Na razie zostawiłam mu jedzenie, co dalej z nim robić? Zostawić tak?
Z kotami niewielkie doświadczenie mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Argat']Co to się dzieje....
Może tutaj się poradzę, zjawił się u mnie jakiś kot. Wychudzone to strasznie i ludzi się boi. Na razie zostawiłam mu jedzenie, co dalej z nim robić? Zostawić tak?
Z kotami niewielkie doświadczenie mam...[/quote]

Wujek Zmysł mnie zaraz wyrzuci z wątku :diabloti:
Jakby udało Ci się złapać, to najlepiej ciachnąć, przetrzymać po ciachnęciu (w zależności od metody kilka dni, zwykle w klatce, dużym transporterze, tak aby nie oswajać). Bo jeśli to kotka i ma dobrą miejscówkę i żarcie, to zaraz będzie sporo kotów :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tweety zaporoponowała hotelik w Warszawie, ale trzeba by bylo zorganizowac transport....kto mi pomoze !!!!! ja nigdy nie robilam takich rzeczy - nie wiem gdzie pisac do kogo sie zwrocic :(

nie wiem czy juz wklejalam link do watku na miau

[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3198730#3198730[/URL]

Link to comment
Share on other sites

stały domek... dom jednorodzinny z bardzo dużym wybiegiem 1 ha.jest to starsze małżeństwo niedawno odszedł ich 15 letni ON... pies bedzie miał bardzo dużo miłości ci państwo beda go tarktowac prawie jak "dziecko"...poprzedni pies miał olbrzymi kojec lecz praktycznie spał w domu w przedpokoju miał tam swoje legowisko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grunge13']stały domek... dom jednorodzinny z bardzo dużym wybiegiem 1 ha.jest to starsze małżeństwo niedawno odszedł ich 15 letni ON... pies bedzie miał bardzo dużo miłości ci państwo beda go tarktowac prawie jak "dziecko"...poprzedni pies miał olbrzymi kojec lecz praktycznie spał w domu w przedpokoju miał tam swoje legowisko...[/quote]

A co będzie jeśli się okaże że Borys wcale nie wyrośnie na Onka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grunge13']stały domek... dom jednorodzinny z bardzo dużym wybiegiem 1 ha.jest to starsze małżeństwo niedawno odszedł ich 15 letni ON... pies bedzie miał bardzo dużo miłości ci państwo beda go tarktowac prawie jak "dziecko"...poprzedni pies miał olbrzymi kojec lecz praktycznie spał w domu w przedpokoju miał tam swoje legowisko...[/quote]
Moim zdaniem Borys będzie "jedynie onkowaty". Ojciec też nie jest klasycznym onkiem, a matka to już w ogóle inna bajka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...