Jump to content
Dogomania

Dwa CANE CORSO-oddane od właśc.-Tora i Faron juz w nowych domach! :)


modliszka84

Recommended Posts

  • Replies 367
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czołem szanowne Facetki :)
dojechaliśmy /jakieś 250 km od schronu/ poza małym pawiem i kupką bez problemów - faron to czyścioch jak już zabrudził bagażnik to się przesiadł do przodu - podobno nie lubi facetów - no to ja mam szczście bo zachowuje się jak 50kg przytulak , nie mniej jestem pod ogromnym wrażeniem jak szybko akceptuje teren który jest jego i jak go broni .
wcześniej marzyłem o berneńskim psie pasterskim - po kilku godzinach znajomości pozbyłem się złudzeń - cane corso to niesamowicie inteligentna i wrażliwa rasa , a w każdym razie egzeplarz marki faron.
Albo schron wypala takie znamię psom albo faron jest wyjątkowy - nie mniej współczuję poprzedniemu właścicielowi straty.
zobaczymy jak bedzie dalej ale takiego psa jeszcze nie mialem okazji spotkać i być jego właścicielem .
Wiele cech i zachowań podanych dla tej rasy ta psina tak wyraziście akcentuje że byłbym w stanie uwierzyć że to jakiś twór marketingowców a nie żywe myślące zwierzę .

Link to comment
Share on other sites

[B][I][COLOR="RoyalBlue"]O matko! Ale się cieszę! :multi: :laola:

Jako właścicielka cc zapewniam Cię, że jest to WYJĄTKOWA rasa. Ja moją Fiestę mam od niecałych 2 miesięcy, ale zdążyłyśmy się tak ze sobą związać, że szok. Tobie też tego życzę. Wymiziaj Faronka :loveu:[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Super wieści :lol:
CC to cudowna rasa i na pewno nie raz Cię jescze zaskoczy ;)
Prosimy o obszerną foto relacje oraz częste pisanie jak ma się cudny chłopak :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Witam Panie,
chyba ze jeste tez jakis korsofacet bo po nickach nie zauwazylem,

no mamy sie na dzien dzisiejszy tak :?
hmm nie wiem jak wstawic zdjecia jak nic nie wymysle na tym forum to podesle na i nny serwer i dam adres kolezankom.
w skrócie:
- chodzimy sami po polach bez smyczy /przecież trzeba troche pobiegać i pogonić nornice/
- jest cieplo więc się kąpiemy - faron lubi nurkować chowa cały łeb pod wodą
- wszystkim mówimy że to ja najpierw wyciągam ręke na powitanie bo innaczej faron uważa to za atak na swojego nowego pana i dosyc zywiolowo reaguje .
- na spacerze miedzy ludzmi zachowuje sie bardzo poprawnie - ignoruje przechodzacych, biegajace dzieci
na terenie który uznaje za swój pokazuje cała swoja władze /jak ktos bedzie chcial przyjechac dzwonic to go uprzedze ze znajomi przyjechali/

mialem juz kilka psów w życiu ale faron to bardzo mądre psisko z traumą schroniska - zaakceptował mnie tak szybko ze nie mogę mu odmówić milosci jaką okazuje dając przynajmniej tyle samo od siebie- nie mniej kłócimy się odrobine kto jest alfa.


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Saluto,
nie radzę sobie z wklejeniem zdjęć na dogomanii ale zawsze jest jakieś wyjście awaryjne :

zapraszam do oglądanie - galeria na razie skromna bo i czasu mieliśmy mało :)

[URL]http://www.aukcjoner.net/gallery/000446862-.html#I1[/URL]

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...