Jump to content
Dogomania

Strona adopcyjna CC


furciaczek

Recommended Posts

  • Replies 368
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja od Tary. Dzięki za wstawienie ;).

Słuchajcie, tak sobie myślę, że oni coś mi źle podali... Wydaje mi się, że ona to już troszkę dłużej w schronisku siedzi. Muszę to w poniedziałek sprawdzic. Wtedy się jej kwarantanna niebawem kończy i może ją zabrac praktycznie każdy... Kurczę no. Trzeba działac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bakteria']Ja od Tary. Dzięki za wstawienie ;).

Słuchajcie, tak sobie myślę, że oni coś mi źle podali... Wydaje mi się, że ona to już troszkę dłużej w schronisku siedzi. Muszę to w poniedziałek sprawdzic. Wtedy się jej kwarantanna niebawem kończy i może ją zabrac praktycznie każdy... Kurczę no. Trzeba działac.[/quote]

Moge prosic o dane kontaktowe??

[quote name='GameBoy']wiesz cos o niej wiecej? o jej zachowaniu? kto ja oddal i dlaczego?

Fur artykul widzialam rano bo bylam na dogo - adopcji to nam nie ulatwi :shake:[/quote]

Nie wiem czy doczytalas ale to chyba jakas pseudohodowla byla:angryy: robili sobie mixy bordogow z cctami:shake: Mozna to wykorzystac do dzialu o pseudohodowlach...
Mama do mnie zadzwonila... i kazala uwazac na Fur bo takie same zagryzly wlascicielke:shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli faktycznie została odwiązana od drzewa to nie wiem nic. Psów z kwarantanny nie wyprowadzamy. Do obcych nieufna, nie szuka kontaktu, odstrasza. Po "zapoznaniu się" żarełkiem zaczęła machac do mnie ogonem, przyjaźnie, ale nadal specjalnie nie szukała kontaktu, powąchała dłoń i kontynuuowała odstraszanie ... :cool3:

Furiaczku, w poniedziałek. Muszę sprawdzic dokładnie te informacje, które mam- o tym kiedy i skąd trafiła, bo chyba podali mi przez pomyłkę błędne.

Link to comment
Share on other sites

w związku z tym, że mój telefon coraz częściej odmawia współpracy :mad: wysyłam na PW numer do innej wolontariuszki, która wie o co chodzi.

[B]Tara już po sterylizacji, gotowa do wydania.[/B] Jednak, jak myślałam, trafiła wcześniej, bo by jej przed końcem kwarantanny nie wycięli. Także i bardzo możliwe, że nie została odwiązana od drzewa, ale [U]jej historia na pewno nie jest mniej dramatyczna[/U]- sam fakt oddania, starej, zadbanej suczki o czymś swiadczy...

[B]Bardzo proszę w imieniu Tary o pomoc. Naprawdę nie ma kogoś, kto by ją chociaż na tymczas wziął ?[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W przeciagu tygodnia beda dosc spore zmiany na stronie, siedze i pracuje nad tekstami do kilku dzialow.
Planuje zrobic male kompedium wiedzy na temat adopcji cc, o postepowaniu z takim psem itd
O pseudohodowlach, dlaczego sa zle i dlaczego warto kupowac psy z odpowiedniego zrodla i co nam grozi kupujac psa z pseudo.
I pare innych rzeczy;)

GB podeslij mi umowe adopcyjna ktorej wzor moge wkleic na strone.

Mam rowniez info z nowego domu Berci, beda zdiecia...sucz jest szczesliwa:loveu:

Niestey w sprawie Tary nie dostalam nawet 1 pytania:-(
Wlasnie zauwazylam ze nie zatwierdzilo mi kontaktu na stronie... wieczorkiem naprawie.
Wysylam rowniez maila w tej sprawie do znajomych hodowcow... moze oni znaja kogos lub im serce zadgrnie na jej widok...

Gb zgubilam watek na ktorym jest SABA... sa jakies nowe info na jej temat??

W Wolominie jest pies CC, niestety kometa nie odpisuje mi na PW, pewnie jest zajeta, jak sie czegos dowiem dam znac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']ja dzis znalazlam w gazecie ogloszenia o sprzedarzy suczek cc 5 miesiecznych i rocznych za 50 zl:-opewnie jakas pseudohodowla:shake:[/quote]

Gb ja chcialam link do tego 3 letniego do adopcji a nie tych suczek na sprzedaz...

Zastanawiam sie czy ten 3 latek idzie do adopcji ze wzgledu na akcje w Grudziadzu czy tez z innych powodow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...