Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów, 7-8.02.2009


Atik

Recommended Posts

  • Replies 755
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To będzie nasza pierwsza wystawa ! Ale chyba mamy coś pecha: najpierw mieliśmy jechać na tą wystawe do kielc, wszystko zapłacone, dzień wcześniej mama zapodziała gdzieś wszystkie papiery psa ( płacz i zgrzytanie zębów, bo odnalazły się kilka dni po wystawie :angryy: ). A teraz jedziemy do Rzeszowa i co? wczoraj moja flatka zaczeła coś brudzić, zaczyna sie jej pierwsza cieczka???? :placz::placz: to nie moze byc prawda :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszamy wszystkich chętnych do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pupilkiem, bedzie profesionalny fotograf :cool2:[/B]

[B]Serwis Fotograficzny wystawy ![/B]
[FONT=Arial]Podczas trwania II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Rzeszowie w dniach 7-8 lutego 2009 roku firma fotograficzna Foto Lab z Mielca zapewni możliwość wykonania profesjonalnych pamiątkowych zdjęć w zaaranżowanym studio oraz ich natychmiastowego wydruku. Zaoferuje nowy, ciekawy sposób zaprezentowania zdjęć w formie fotoksiążek, których jest krajowym producentem. [SIZE=2]Na stoisku pokażemy przykładowe fotoalbumy, które mogą stanowić wspaniałą pamiątkę naszego psa; jego historię, wyczyny, ciekawe zdjęcia, teksty, sentencje itp.[/SIZE] [/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Więcej na[/SIZE][/FONT] [URL="http://www.digitalalbum.pl"]Fotoksi��ki i fotoalbumy �lubne na ka�d� okazj�[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bicker2000']
[B]Zapraszamy wszystkich chetnych do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pupilkiem, bedzie profesionalny fotograf :cool2:[/B]

[B]Serwis Fotograficzny wystawy.[/B]
[font=Arial][size=2]Podczas trwania II Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Rzeszowie w dniach 7-8 lutego 2009 roku firma fotograficzna Foto Lab z Mielca zapewni możliwość wykonania profesjonalnych pamiątkowych zdjęć w zaaranżowanym studio oraz ich natychmiastowego wydruku. Zaoferuje nowy, ciekawy sposób zaprezentowania zdjęć w formie fotoksiążek, których jest krajowym producentem. [FONT=Arial][SIZE=2]Na stoisku pokażemy przykładowe fotoalbumy, które mogą stanowić wspaniałą pamiątkę naszego psa; jego historię, wyczyny, ciekawe zdjęcia, teksty, sentencje itp.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Więcej na[/SIZE][/FONT] [url=http://www.digitalalbum.pl]Fotoksi[/quote]


ohoho zapowiada sie ciekawie :multi:


pogoda piękna słonko świeci , oby tak jutro było:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bicker2000'][B]Zapraszamy wszystkich chętnych do zrobienia sobie zdjęcia ze swoim pupilkiem, bedzie profesionalny fotograf :cool2:[/B]
[/quote]

super pomysł :multi:
to macie już pierwszą klientkę ;)
na halówkach zdjęciucha ze "zwykłych" aparatów kiepsko wychodzą, a potem nie ma się czym pochwalić :eviltong:

będę w niedzielę - do miłego zobaczenia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

A w Rzeszowie, u mnie w zaciszu balkonu ... + 35 stopni :) Pogoda zapowiada się super.
Przypominam jeszcze osobom, które nie będą miały wielkich klatek i "tobołów", że po drugiej stronie rzeki Wisłok, na przeciw hali jest Urząd Skarbowy z parkingiem ;) (kwestia przejścia mostem), kawałek wcześniej, bliżej centrum, ul. Słowackiego, wzdłuż niej miejsca parkingowe i do hali niedaleko, jak również mały parking przy Filharmonii, wjazd od ul. Słowackiego.

Uczulam wystawców, którzy płacili po 31 stycznia za psy kwotę 100 zł za psa, 80 za drugiego - przygotujcie się na dopłaty zgodnie z informacją, że po 31 stycznia i w dniu wystawy 180 zł za każdego zgłoszonego psa.

Przypominam jeszcze o windach na hali, prosimy z nich korzystać wystawców z klatkami.

No i wzdłuż Wisłoka mnóstwo miejsca do wyprowadzania psów - w Rzeszowie sprzątamy po swoich pupilach, SM czuwa ;), podejrzewam, że przy okazji wystawy będzie tego bardziej pilnowała. Na każdym ringu będą woreczki na psie koopy, w razie upss proście gospodarzy ringowych o woreczki.


Do zobaczenia jutro!

Link to comment
Share on other sites

[B]agnethka[/B], a wycofywałas ta sukę w terminie? Jak nie to nie masz nadpłaty. Po prostu pech, ja swojej nie pokazałam w Poznaniu i Kielcach bo tez była atrakcyjna, za psa zgłoszonego a niedoprowadzonego do oceny też trzeba zapłacić. Znam ten ból.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atik'][B]agnethka[/B], a wycofywałas ta sukę w terminie? Jak nie to nie masz nadpłaty. Po prostu pech, ja swojej nie pokazałam w Poznaniu i Kielcach bo tez była atrakcyjna, za psa zgłoszonego a niedoprowadzonego do oceny też trzeba zapłacić. Znam ten ból.[/quote]

ja wiem, ja to w przenośni napisałam ;)

cieczkę ma od wczoraj...cóż ryzyko posiadania suki, nie zawsze da się to przewidzieć niestety... pojedzie na następną wystawe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktorziolo']Szukam transportu dla jednej osoby bez psa na sobotę. Jestem z Janowa Lubelskiego więc osoby jadące z okolic Lublina lub przez Lublin jadą również przez Janów.
Z góry dziękuję i czekam na informacje :)

Ps. Oczywiście do paliwa się dokładam.[/quote]


Hej a na jaki dzień jedziesz i z jakim psem? Może byśmy Cię zabrały. Jesli pies nie jest kłopotliwy i mały to może koleżanka się zgodzi aby Cię zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Ceny biletów też sa na stronie ZKwP?[/quote]Tak,
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=#333333][B][U]" C E N Y B I L E T Ó W:
[/U][/B]Dzieci w wieku do lat 6 – bezpłatnie. [/COLOR]
[COLOR=#333333][B]Bilety jednodniowe:
[/B]* Ulgowy – 5,00 zł
Normalny - 10,00 zł
[/COLOR]* ulgowy dla dzieci w wieku 7-13 lat.
[COLOR=#333333]Katalog wystawowy 2 MWPR 7-8.02.2009 - 15,00 zł "[/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR]


Buuu...przy samym wejściu 25zł zostawię...:placz:

Do zobaczenia jutro! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Tak,
[COLOR=#000000][FONT=Verdana][COLOR=#000000][COLOR=#333333][B][U]" C E N Y B I L E T Ó W:[/U][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=#000000]
[FONT=Verdana][COLOR=#000000]Dzieci w wieku do lat 6 – bezpłatnie. [/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#333333][B]Bilety jednodniowe:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#333333]* Ulgowy – 5,00 zł[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#333333]Normalny - 10,00 zł[/COLOR][/FONT]
[FONT=Verdana]* ulgowy dla dzieci w wieku 7-13 lat.[/FONT]
[FONT=Verdana][COLOR=#333333]Katalog wystawowy 2 MWPR 7-8.02.2009 - 15,00 zł "[/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR]


Buuu...przy samym wejściu 25zł zostawię...:placz:

Do zobaczenia jutro! :)[/quote]

O shit.... w tym roky juz na ulgowy się nie załapie =/
a mój brat nie idzie na bezpłatnym :evil_lol:
A ja 35 :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...