Jump to content
Dogomania

Bonzo może skończyć w schronisku jeśli ktoś go nie przygarnie.


n_aga76

Recommended Posts

[FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]:Help_2:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]Psiak potrz[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=4][COLOR=Red][B]ebuje prawdziwego domu i kogoś kto będzie go Kochał. Najlepszy domek z ogródkiem. Ma na imię Bonzo i przebywa w częstochowskim schronisku. Jest łagodnym pieskiem, ale bardzo płochliwym i przerażonym. Nie jest agresywny. Szczegóły na [URL="http://www.foranimals.czest.pl"]www.foranimals.czest.pl[/URL] lub [URL]http://allegro.pl/item372781192__bonzo_czeka_na_prawdziwy_dom_zobacz_.html[/URL]
[/B][B]oraz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], gg 9144447[/B]:placz:[B]:Dog_run:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bonzo bardzo boi się ludzi, boi się jesli podchodzi się DO NIEGO , ludzi, którzy po prostu przechodzą obok i nie zwracają na niego uwagi nie robią na nim jakiegoś większego wrazenia. Bardzo jestem ciekawa CO ten pies w zycu przeszedł - co sprawiło, ze tak bardzo się boi? gdzie wczesniej mieszkał ?

dodam tylko, ze nawet jesli czuje się zagrożony, popiskuje i wciska się w kąt - nie atakuje.

Myślę, ze bedzie z niego świetny pies - jest taki spokojny, stateczny... tylko trzeba mu dać szansę , żeby nauczył się ufac ludziom. W stosunku do innych psów nieagresywny, chętnie się bawi.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, tak sobie myślę żeby zmienić temat na bardziej przykuwający uwagę, bo na razie do Bonzusia mało kto zagląda :(
jeszcze tak się zastanawiam... czy byłaby szansa zrobić mu zdjęcia poza boksem, gdzieś na spacerze? wiem, że w częstochowskim schronisku obecnie nie za wiele można... ale może jednak by się udało, ładne zdjęcia zwiększyłyby jego szanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nata od jadzi']dziewczyny, tak sobie myślę żeby zmienić temat na bardziej przykuwający uwagę, bo na razie do Bonzusia mało kto zagląda :(
jeszcze tak się zastanawiam... czy byłaby szansa zrobić mu zdjęcia poza boksem, gdzieś na spacerze? wiem, że w częstochowskim schronisku obecnie nie za wiele można... ale może jednak by się udało, ładne zdjęcia zwiększyłyby jego szanse[/quote]


do tych zdjeć na spacerze chyba długa droga jeszcze... po pierwsze to chyba ma jescze kwarantannę , po drugie... on za nic nie wyjdzie z boksu na smyczy a pozniej trzeba by go było tam wciągać ...

trzeba poczekać na tymczas. Ja mu robiłam te fotki na kanapie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...