Jump to content
Dogomania

Happy End :) Gravis Zostaje U Ani :)


Ask@

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wszystkie piechy Ani są wspaniałe i cudne!!!!
Jednak cały czas pamiętajmy o tym,że GRAVISEK potrzebuje zarówno naszego zachwytu, przypominania o sobie , nowego domu i wszelkiej pomocy!!!!!!
To jest jego wątek i w jego imieniu przypominamy o nim, pomimo tego,że nadzwyczaj dobrze układają się dotychczasowe relacje Ani psów z Graviskiem.Ania wzięła na siebie bardzo duży i ryzykowny obowiązek, bo tak nakazało jej olbrzymie serducho:loveu:!!!, ale my nadal pamiętajmy,że przyda się jej pomoc, czyli- każdy choćby najmniejszy grosik i wszelkie inne formy pomocy.....
Pozdrawiamy-Ela z Szonem i Amandą

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

no własnie,musze się z nim i reszta Rodziny spotkać!!
vena&vivi -idziemy w srode rano na spacer??
ja bede z moja wychudzona psinką u veta o 9 rano w toruniu;)

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

[quote name='vena&vivi']Hmm dlaczego nie, zobaczymy jak Twoja sunia reagujee na duuuuze psy :)[/quote]

ja wiem jak reguje, zdystansem reaguje,z dystansem;)

Link to comment
Share on other sites

Ania+Milva+Ulver - zwróc uwage na aukcje allegro, bo na jakimś wątku KWL pisał, ze teraz nie mozna już dawac aukcji bez licytowania..

Wiec jakby ktoś zalicytował to musisz dac psa za ta kwote..
Ale moze lepiej spytaj KWL..bo mogłam cos pokręcić..

Aha, dyskusja była na wątku nero - kaukaza..

Link to comment
Share on other sites

No niestety dobrych wieści nie przynosze, dzis Gravis znowu zaczol kulec tak jak wet mowil to sie moze powtorzyc i wtedy trza znowu czyscic i stalo się. Niestety to zmniejsza szanse na jego adopcje i powaznie z Przemkiem się zastanawiamy czy nie zostanie u nas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']No niestety dobrych wieści nie przynosze, dzis Gravis znowu zaczol kulec tak jak wet mowil to sie moze powtorzyc i wtedy trza znowu czyscic i stalo się. Niestety to zmniejsza szanse na jego adopcje i powaznie z Przemkiem się zastanawiamy czy nie zostanie u nas.[/quote]

czyscic co? bo chyba cos nie doczytalam:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...