Jump to content
Dogomania

Happy End :) Gravis Zostaje U Ani :)


Ask@

Recommended Posts

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też się ciesze nie wyobrażam sobie jak bym mogła sie z nim rozstać po tak długim czasie . W przysłym tyg bedzie decyzja o operacji- -wyznaczony termin, dziekuje kochane ciotki za chec pomocy, przyda się bardzo tym bardziej, że ostatnio zostawilam 700zł na moj dogowóz(tez nie mial kiedy sie popsuc)

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

[quote name='Ask@']To super :multi:
Tylko gdzie jakaś foto relacja co???:mad:[/quote]

om atko,my wczoraj byłysmy tak zmeczone ,ze może lepiej że z wczoraj nie ma fotorelacji,hehe

ale..no walsne v&v; pochwal sie jak Gravicho jest wielki teraz:loveu:
bo to dosłownie nie ten sam pies!
ma też niezłą metodę forsowania swojej woli "na smutasa";)

Link to comment
Share on other sites

Wielki, odrazu wielki :P przytył ładnie a teraz trza utrzymać wagę żeby juz w gore nie szła, żeby stawów nie obciążać za bardzo.

A co do woli - wychodzi z niego prawdziwy molos :) smutne oczka i 5 razy na miejsce on idzie i wrca i znowu miejsce on idzie i zaraz wraca ale, ze ja przeszkolona przez moje dogi nie poddaje sie i wkoncu zostaje na miejscu :P uparciuch z niego.Nie odpuszczam mu żeby sie nie rozluźnił chlopak za bardzo. :evil_lol:

A zapomniałam - znacie cos dobrego na sierc znaczy zeby tak mocno nie wypadała?? Dostaje na sierc oliwe z oliwek i olewo, ale zieki temu ma blyszczaca a strasznie linieje

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

mi Agama od sharpków doradziła olej z wiesiołka,kupujesie kasułki w aptece i po jednej rano i wieczorem do posiłku (znaczy zawartosć kapsułki)
na siersc działa swietnie!

Link to comment
Share on other sites

Rury cielęce sś to tchawice dużo chrząstki w tym jest. Ja kupuje u mneina rynku tam gdzie można dostać mięso i wyroby prosto od rzeźnika czy kim ten gośc jest.
Mojej bardzo smakuja choć już zaczeła wybrzydzać, a warzywka to tylko przyjmuje z mielonym mięskiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...