Jump to content
Dogomania

Happy End :) Gravis Zostaje U Ani :)


Ask@

Recommended Posts

[quote name='AniaB']to moze Iga by z Nim popertraktowała w takim razie, co?:evil_lol: Skoro sypiali razem.. To zobowiazuje przecież..:diabloti:[/quote]

Iga sama w strachu bo popoludniu idzie na szczepienia
swoja droga zeby spac z nieszczepiona ....eh faceci
mlodsza - wiadomo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 240
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest malva

kurczę, dalej stoję na stanowisku że najlepiej Graviego poznac osobiscie,
ma chłopak taki urok że wszystkie CAO i inne sie przy nim chowają...

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

tak czy siak trzymam kciuki za psiaka:loveu:

się ostatni z kims podsmiewałam,ze jakby nie był taki idealny to szybciej by dom znalazł;)
moja sunia co jest od niedzieli ze mna choc rasowa to tez nikt bidaka nie chciał ( no potem okazało sie ze ma nadmiar skory ,bidula)
ja Gravisa nie moglam wzas ze wzgledu na ogorodzenie ktore nie jest przystosowane do duzego psa oraz ze wzgledu na mojego tate ,ktory bo go za bardzo rozpuscił..
inaczej juz ten pies byłby ze mna, tyle wam powiem,.Amen.

Link to comment
Share on other sites

niestety dom u mnie odpada, TZ nie chce az tak starego psa a ja nie chce go na sile przekonywac, bo pewnie jakbym sie uparla wyszloby na moje, ale wiecej moze byc z tego szkody niz pozytku
Grav jest caly siwy i jemu sie wydaje, ze nad grobem stoi

przykro mi szukamy domu dalej

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

no jasne, w pełni rozumiem sytuację,nic na siłę
ps. Gravis posiwiał tylko na pysiu po tym jak błakał sie po parku..ze stresu..
ale nie pisze tego po to by przekonywac GB tylko tak dla informacji..

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

no to dalej czekamy/szukamy/trzymamy kciuki
ja byłam u mojej kolezanki w ub tygodniu na wizycie przedadopcyjnej (tylko ze ona o tym nie wiedziała,hehe), tzn chciałam ja sprawdzic pod katem Gravisa i ewentualnie jej go przedstawic ,ale okazalo sie ze ona w miedzyczasie ( troche sie nie widzialysmy) zmienila dom na mieszkanie niewielkie,a i tak juz ma troche zwierzakow

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze ostatnio sie tak malo udzielam ale niestety czas to nie guma :) Dziekuje za wlate pieniazkow, jak znajde chwilke na priv podziekuje ale musze wziasc wyciag z banku :) Gravisek oglaszany jest jeszcze gdzies na poprzednich stronach sa linki. Gameboy rozumiem Twoja decyzje oraz Twojego TZ - ja tez zawsze biore pod uwage zdanie Przemka. Mimo wszystko dziekuje za dobre checi :0

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze ostatnio sie tak malo udzielam ale niestety czas to nie guma :) Dziekuje za wlate pieniazkow, jak znajde chwilke na priv podziekuje ale musze wziasc wyciag z banku :) Gravisek oglaszany jest jeszcze gdzies na poprzednich stronach sa linki. Gameboy rozumiem Twoja decyzje oraz Twojego TZ - ja tez zawsze biore pod uwage zdanie Przemka. Mimo wszystko dziekuje za dobre checi :0

Link to comment
Share on other sites

Może dać Gravisa do Gazety Wyborczej?Napisałam ponownie apel o pomoc do dc-maniaków na molosach, ale tam -też niestety cisza w temacie Graviska, a do tego jeszcze dwa ogłoszenia o psach w schronisku w Łodzi i Gdańsku..

Link to comment
Share on other sites

oj to szkoda..
ale gravisek znów nie taki stary, nooo..:evil_lol::loveu: 4 latka to w sile wieku.. Moja leksa ma 8,5 roku (MN) i w ogóle nie jest siwa, a np. Brendunia (*) - tez MN - miała 5 lat i bródkę bardzo posiwiałą..

Ja lubie staruszki bardzo.. Z reguły nie siurają juz w domu i nie wiruja jak z ADHD.. :evil_lol::evil_lol: Polegują tylko i tyle..:loveu::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

dokładnie zależy kto ma jaki temperament :D
młode,tryskające eneregią szczeniaki to nie dla mnie;)
moja pochrapująca obok sunia (lat 4) po prostu mnie zzachwyca:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vena&vivi']No tak tylko naszego Graviska oceniaja od 5 do 8 lat :) ale mi on tak jak szczeniak :P Nie mozemy nie mowic bo on ma slady na nadze a jak sie to powtorzy to co, znowu go ktos wyrzuci - on tago nie zniesie - sa ludzie ktorzy go pokochaja wierze w to :)[/quote]

no wlasnie taki wiek ja podalam TZ
moj TZ juz widzial jak prawie 2 lata temu zegnalam sie z moja suka DA
ale jak sie przeprowadze bedzie mi mogl nakichac
powiedzial, ze po przeprowadzce moge miec 6 psow - teraz mam jednego a on 3 koty

Link to comment
Share on other sites

no tak - to juz inaczej wyglada.. Bo ja wyczytałam ze on jets oceniany na 4-5..
8 lat to dla molosa faktycznie sporo..
Nie wiem jak u DC, ale u mastino to właściwie już bardzo podeszły wiek..
A ja w sobote odwiedzam ddb 12 letniego:lol: (z ksiązeczką oryginalną):evil_lol:.. Pan naprawde bardzo żwawy.. Pomyślałybyście..?

Link to comment
Share on other sites

no troche taki dziadek:lol:, pilnował pasażu, teraz jest w DT..
Pies jest rodowodowy - moze w sumie reklamowac swoja hodowle:lol:

A Graviska rozwazałabym naprawde serio, gdyby nie było tych planów z ddb..
Myśle ze nawet 7 letni gravis jednak łatwiej znajdzie dom niż 12 letni ddb..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...