Jump to content
Dogomania

"Organizacja" na rzecz buldożków francuzkich- co o tym myślicie?


demi

Recommended Posts

[B]Od długiego czasu jestem zakochana w buldożkach francuskich:loveu:[/B]

Działam juz w TOZ we Wrocławiu, roboty nie powiem, jest masa. Tyle biedaków, wiecznie niekończące sie interwencje itp.

Ale od jakiegoś czasu zastanawiałam się, czy nie załozyc "jakiejś organizacji" na rzecz buldożków. Na szczęscie nie ma tyle biedulek francuskich...:roll:
Może bym podołała problemowi?
BO nie wyobrażam sobie jakiegoś małego BF, który gdzieś tam marznie...

[B]Do końca jeszcze nie wiem jak ta działalność miała by przebiegać, co prawda mam jakąś koncepcję, ale chciałam zapytać sie was o zdanie- bo zawsze mogłam na was liczyć;)

Proszę o wypowiedz :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem tu od niedawna, chociaż z niektórymi znamy się z innych forów buldoga i nie tylko....Ja chętnie przyłączę się do takiej fundacji- tym bardziej że istnieją organizacje zajmujące się konkretnymi rasami...np. boxery w potrzebie, fundacja ast itp. a bulwom pomaga się dotąd jakoś nieformalnie....chętnie pomogę i przystąpię, sama mam bulwę i jeszcze dwa inne psy :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co, do tej org dla bulciaczków tak sobie myślę, że narazie można by to podłączyc pod toz, z tym, że bedzie to kompetnie osobny dział...
Narazie myślę, ze mogło by to starczyć:roll:
Tylko wiem też jak większość reaguje na słowo TOZ:roll:
wiec sama juz nie wiem... co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

albo założyć stowarzyszenie, troszę po prawnikach się pobiega i juz;)
bedziemy przynajmniej niezależni i wszystko w razie kontroli i prowadzenia dokumentów będzie jak na dłoni widoczne...

no powiedzcie cos:roll:

Link to comment
Share on other sites

Pomysł bardzo dobry- popatrzcie, są już przecież takie organizacje jak: "Nadzieja Dobermana", "Szansa- na pomoc goldenom" i "Rottka", więc to działa. Szczególnie ze skupienie na konkretnej rasie ułatwia stworzenie systemu pomocy, bo są i ludzie znający dana rasę i łatwiej pomóc, doradzić, dobrać domek i chętni na adopcje maja ułatwione zadanie.

Link to comment
Share on other sites

Ale przeciez mozecie działać na początek na zasadzie wolontariatu. Zakładacie strone www, szukacie dla nich domków, sprawdzacie je, podpisujecie umowy, kastrujecie, szukacie pomocy, sponsorów, itd...zanim zalegalizujecie rozwincie sie, zdobądzcie znajomosci.
My nie jestesmy stowarzyszenie, fundacja, zamierzamy to zalegalizowac, ale na razie działamy wolno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...