Jump to content
Dogomania

Klubowa Wyżłów + Krajowa Psów Myśliwskich 24.08.2008 Piotrków Trybunalski


sylrwia

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE] Ja chyba się wybiorę. Zobaczymy, co tym razem pan sedzia wymysli...[/QUOTE]
Widzę, że mamy podobne podejście :) Lubię tak na sobie eksperymentować.

[QUOTE]Pod warunkiem, że sędzia patrzy na biegające psy, a nie stoi tyłem i rozmawia o bóg wie czym z 5 innymi osobami. :roll:
Nie pamiętam już do kogo, ale stał tyłem do dziewczyny która ustawiła psa do opisu. Wyobraź sobie, że trzymasz psa, który pada z upału, a na wysokości oczu masz tyłek sędziego, który beztrosko sobie dyskutuje. :angryy:
Niech sobie mierzy, niech każe biegać, ale trochę szacunku do wystawcy. [/QUOTE]

Nooo tu masz racje, kompletny brak szacunku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']Widzę, że mamy podobne podejście :) Lubię tak na sobie eksperymentować.



Nooo tu masz racje, kompletny brak szacunku...[/quote]

No my tez piszemy sie na te eksperymenty:)
I podobnie jak Ty Hani mamy zamiar pokazać nasz najmłodszy przychówek:)
Będzie zatem miło i wesoło bo szczeniorki zawsze rozładowuja atmosfere:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinnia']My sie chyba też wybierzemy i zaryzukujemy:)(jak zmierzy to bedzie żle a jak nie to ok) a biegać to bedzie tylko jak mu sie odwidzi to bedzie biegł jak to ma w zwyczaju po ukosie;p[/quote]

Kinnia, cieszę się, że wreszcie się zdecydowałaś!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj Kinia nie narzekaj z tym mierzeniem, co my mamy powiedzieć ?:evil_lol:

Dziewczyny co wy na to żeby zrobić rozetki dla gordonich zwycięzców klas?
Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale bardzo mi się spodobał ten pomysł i chętnie spróbuje. Tylko trzeba by takie z napisem, że to klubówka.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny co wy na to żeby zrobić rozetki dla gordonich zwycięzców klas?
Ja jeszcze nigdy nie robiłam ale bardzo mi się spodobał ten pomysł i chętnie spróbuje. Tylko trzeba by takie z napisem, że to klubówka.[/quote]

Też o tym myślałam Aniu...już nawet dzwoniłam do nich do związku, żeby dopytać się co i jak i po zamknięciu zgłoszeń trzeba będzie do nich jeszcze raz zatelefonować i pani nam powie,do których klas są zgłoszone czarnuchy;)

Link to comment
Share on other sites

No to super! :) Koszty rozetek są niewielkie, a jak nam się na trzy rozłoży to już zupełnie tego się nie poczuje :)

Z doświadczenia wiem ,że te nasze wyżłowe Klubówki są bardzo marnie zaopatrzone w nagrody, będzie fajna pamiątka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaladan']No to super! :) Koszty rozetek są niewielkie, a jak nam się na trzy rozłoży to już zupełnie tego się nie poczuje :)

Z doświadczenia wiem ,że te nasze wyżłowe Klubówki są bardzo marnie zaopatrzone w nagrody, będzie fajna pamiątka :)[/quote]

Też jestem tego samego zdania, zdecydowanie bardziej podobają mi się rozetki niż medale....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...