Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']wiadomo, nie chodzi o to,zeby kogo straszyc ale chyba lepiej mile sie zaskoczyc jak bedzie ok bedac jednak przygotowanym na najgorsze[/quote]

No jasne,jestem Ci wdzieczna że szczerze piszesz czego moge się spodziewac,tylko opatrznie się wyrazilam.

Domek puki co nie odezwal się,moze jutro ale transport przygotowujemy na wszelki wypadek,bo czas ucieka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Cieczka trwa około 21 dni, więc, jeśli Zuzia dostała ją 5.06. powinna się skończyć 26.06.
[/quote]

Powiem tak-Zuza ma teraz najgorsze dni cieczki-czyli najbardziej atrakcyjne dla psow. Nie jest wesolo-jechanie z suka nawet w transporterku i samce to moze byc hororr!:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']bo jeden to kastrat[/quote]

:roll: moj kastrat jak mial suke z cieczką pod nosem, dostal takiej samej palmy jak niekastrat. Wez pod uwage to,ze dwa samce i suka w cieczce to bedzie konkurencja i psy zaczna sie miedzy soba "żrec".:shake::shake::shake:

Moze trzeba kupic dla suki srodki niwelujace zapach(spray), moze, moze cos pomoze. Wiem,ze sa tez tabletki, do podawania suce, aby zniwelowac zapch ale to chyba juz trzeba zacząc podawac-a skutecznosc nie wiem jaka jest.

Link to comment
Share on other sites

No to teraz to jestem w kropce,strasznie chciałabym Zuzi pomóc ale niewiem co robić,
Oby ten domek się odezwal bo jak nie to trzeba mysleć o innym sposobie przewiezienia Zuzi,razem nie da rady jak widac i albo Zuzie zawiozłabym w innym czasie albo trzeba by jechac na 2 auta a to dodatkowe koszta i to spore.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']No to teraz to jestem w kropce,strasznie chciałabym Zuzi pomóc ale niewiem co robić,
Oby ten domek się odezwal bo jak nie to trzeba mysleć o innym sposobie przewiezienia Zuzi,razem nie da rady jak widac i albo Zuzie zawiozłabym w innym czasie albo trzeba by jechac na 2 auta a to dodatkowe koszta i to spore.[/quote]
Zacytuje swój post który napisałam pod wypowiedzią Arki bo mam wrazenie że został niezauważony.
Oczywiscie nie wycofuję się z transportu ale razem w tej sytuacji ich nie przewiozę,podałam wyzej 2 możliwosci,wy zdecydujcie.
Dodam że to bylby dodatkowy koszt 140zł na drugi samochód,który wiózłby ją ze S ł

Link to comment
Share on other sites

Ok.dopisywałam do tamtego postu ale jeszcze raz bo uciekł mi internet i przerwało.
Szukam jakby było najtaniej i tak gdybym ja wiozła osobno w inny dzień to wychodzi za 1500km.300zł.
Gdyby teraz to miało być tylko za wasze odcinki trasy czyli 160zl ale na 2 auta to też jest 300zl.Licze i tak ponizej kosztów a dołożyć nie mogę bo sama zawożę psiaka na wlasny koszt do W-wy,

Dopisze ze jestem juz po rozmowie telef.wszystko ustalone,Zuzia jedzie ze mną jutro,jednak wolałabym ja zabrać nie dzis wieczorem lecz jutro z rana bo 2 moje psy i Zuzia w jednym mieszkaniu w bloku to mogłaby byc cięzka noc a wyspac się trzeba przed taką daleką podróżą.To chyba nie bedzie problem jak przyjade po nia powiedzmy o 7-8 rano,podacie ulice to dojade na miejsce,nie bedzie potrzeby wyjeżdzac mi naprzeciw.
Ale kciuki za domek w Szczecinie jeszcze trzymam.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Danka1234, tak ja mówiłam przez telefon, z nieba nam spadłaś Kochana. :loveu:[/COLOR][/SIZE][/B]:loveu::loveu:

[B]Dalenka, napisz, jak psy reagują na Zuzię.[/B] Czasem przy pierwszej cieczce nie ma owulacji i psy w ogóle nie reagują. To ważne, opisz co robią psy, gdy wychodzisz z Zuzią.

Ciotki, czyli do soboty musimy mieć 300 zł - transport, 250 - dt i karma ok 100 zł. [B]RAZEM: 650 zł
[/B]
[B]GameBoy, podaj proszę numer konta, abyśmy mogły wpłacać kasę.[/B] Bo czasu jest bardzo mało. Te pieniądze musimy mieć jutro! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

DZIEWCZYNY :)
NO JA JUZ MIALM NAJGORSZE MYSLI OK
KONTENER BEDZIE DOSTRACZONY DZIS OKOLO GODZINY 20 DO DALENKI MAM DODATKOWA KASE DLA WAS NA DOM TYMCZASOWY JESZCE NIE WIEM ILE ALE NIE MNIJE NIZ 50 Zł TO PEWNE !!!
to do jutra
to prawda pierwsza cieczka serio jest tak jakby jej nie bylo
sama milam suczke to pamietam
takze danko nie martw sie dasz rade :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D&J']dziewczyny a co z tym domkiem pod Szczecinem? Może jednak na ostatnią chwilę bo na ostatnią chwilę, ale by się udało co? Odezwała się Pani?[/quote]

Nie, nie odezwała się. Mam do niej tylko maila. Napisałam już kilka maili, ale nie dostałam ani jednej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

ja kupię karmę (5kg puriny) na jakiś czas starczy, nie potrafie dokładnie oszacować na ile bo nigdy tylko suchą nie karmiłam
zuzia wg mnie już skończyła cieczkę, pierwsza cieczka jest najczęściej krótsza, nie ma już wydzieliny i narządy rozrodcze wróciły do swoich rozmiarów więc tylko kalendarzowo można mówić o cieczce zuzi
wczoraj byłam z psami na działce, spotkaliśmy po drodze dwa psy, zuzia chciała się bawić (pierwszy spotkany pies sąsiadów kastrat 4letni nie chciał i poszedł w swoją strone) a drugi spotkany pies nie kastrat pokazał zęby jak dziewczyny do niego podeszły i odbiegł, też poszedł w swoją stronę po wstępnym powąchaniu i nie leciał za nami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Nie, nie odezwała się. Mam do niej tylko maila. Napisałam już kilka maili, ale nie dostałam ani jednej odpowiedzi.[/quote]

A ja będę optymistką, może jeszcze nie przeczytała tych maili. Kurcze fajnie by było jakby Zuzi nawet na tą ostatnią chwilę udało się jednak znaleźć domek stały.

Link to comment
Share on other sites

Widzę dziewczyny że działacie jak błyskawice!! wszystko zorganizowane:lol:
myslę że Pani spod szczecina niestety odpada co:shake:. gdyby była naprawdę zdeterminowana to by już dawno się odezwała!!
podajcie pls jeszcze konto na ktore trzeba pieniążki wpłacać!!
pamiętam że dalenka oferowała 300 zł na transport, także te koszty mamy chyba już z głowy, tak??

Link to comment
Share on other sites

ja się staram o to żeby móc wyjechać do ciebie na przedmieścia (w sensie o samochód się staram w tych godzinach), będę wiedziała wieczorem, ale na chwilę obecną jest to tak na 90%
wyślij mi swój nr na pw, to wieczorem się dogadamy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...