Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']przeciez paczka w DHL do 30 kilo kosztuje 32 zlote
wysylalam ostatnio maly telewizorek i tyle placilam

chyba, ze jakas specjalna usluga do tego[/quote]

Nie, normalna. Wczoraj dzwoniłam do DHL, powiedzieli, że są zawaleni i nie przyjmują przesyłek od osób prywatnych, ale ubłagałam ich. Może dlatego tyle policzyli. Sama nie wiem. Zawsze było taniej. No cóż, teraz już za późno. Tylko spłukana jestem.

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę Zuzię.

Domek z Anglii jakoś zamilkł, gdy zadałam szereg pytań odnoście warunków, umowy i sterylki.

Czy Zuzia ma jakieś ogłoszenia, czy coś robić? No i na kogo podawać namiary. Bo bez sensu, aby ja odbierała telefony i opowiadała ludziom, że nie wiem, jak się zachowuje pies, bo nie jest u mnie.

Link to comment
Share on other sites

poprzednie ogloszenia tez nie byly na Age tylko na osobe, ktora dowodzila adopcja

zapytam ja jutro jak Zuzka sie zachowuje
poki co wiem tyle , ze
- piszczy jak zostaje sama
- sioo i koo na podworku
- je suche i mokre
- srednio chodzi na smyczy
- nic nie niszczy w domu
- toleruje w domu kota
- szczeka na psy na spacerze
- jest ogolnie szczekliwa
- nieufna ale nieagresywna
- dosc szybko zaczyna sie lasic i przymilac
- ladnie jezdzi samochodem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']poprzednie ogloszenia tez nie byly na Age tylko na osobe, ktora dowodzila adopcja[/quote]

Ja mogę porobić ogłoszenia, ale chciałabym mieć jak najwięcej informacji o Zuzi. Jak się zachowuje? Co lubi? I takie tam.... sama najlepiej wiesz. Nie chcę bowiem, aby z powodu kiepskiego przepływu informacji było tak, jak z dalenką. Ja opowiadam ludziom to co się dowiedziałam, a potem okazuje się, że pies warczy na obcych.

Jak możesz, zróbcie jej też kilka zdjęć. Szczególnie z człowiekiem, żeby była widoczna jej wielkość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GrubbaRybba']Ja mogę porobić ogłoszenia, ale chciałabym mieć jak najwięcej informacji o Zuzi. Jak się zachowuje? Co lubi? I takie tam.... sama najlepiej wiesz. Nie chcę bowiem, aby z powodu kiepskiego przepływu informacji było tak, jak z dalenką. Ja opowiadam ludziom to co się dowiedziałam, a potem okazuje się, że pies warczy na obcych.

Jak możesz, zróbcie jej też kilka zdjęć. Szczególnie z człowiekiem, żeby była widoczna jej wielkość.[/quote]

napisalam ci wyzej co wiem, o fotki postaram sie w weekend
Zuzka u nich ani razu na nikogo nie warknela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...