Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

[quote name='GameBoy']Do poniedzialku musze poczekac na Rybe bo ona przez weekend bez netu a ja nie mam kasy na karcie zeby dzwonic. Wydaje mi sie jednak, ze w poniedzialek pojde ja zapisac na zabieg w "mojej" klinice...[/quote]

Cioteczko, tym razem wyjątkowo mam net, bo jestem u rodziców. Ta wetka z Kosiarzy będzie dopiero w poniedziałek w Polsce (urlop) i dopiero wtedy będę mogła się czegoś dowiedzieć. Myślę jednak, że cena będzie ok 250 zł, może 200, ale to już byłoby wyjątkowo tanio. Wiem też, że klinika nie jest w stanie przetrzymać Zuzi po zabiegu, bo ma sporo kotek po sterylkach i nie ma już miejsca.
Więc może poczekajmy do poniedziałku. Ja zadzwonię na Kosiarzy i jak będzie sporo taniej, tam pojedzie Zuzia, a jeśli nie, umówisz sterylkę u swojego weta.

PS - Ogromnie się cieszę, że Zuzinka tak ładnie sie zachowywała i że domek jest już prawie jej. :loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GameBoy']Dorota powiedz mi czy moglabys odebrac Zuzke w dzien z Kabat?
ona bedzie jutro ciachana ale w poniedzialek musze z nia isc na kontrole, wtedy suka zostalaby u mnie juz i moglabys ja odebrac odemnie

Ryba jak i kiedy chcesz podpisac umowe z Dorota?[/quote]

GameBoy, tak naprawdę jest mi wszystko jedno, czy ty podpiszesz tę umowę, czy ja. Jeśli chcesz, mogę to zrobić ja.

Rozumiem, że wy chcecie umówić się na poniedziałek, po kontroli Zuzi. Ja mogę też wtedy podjechać, o ile nie będzie to w ciągu dnia, tylko wieczorem. Ja pracuję do 17:30. Potem dojazd do domu i spacer z psem i ok 19:30 jestem już wolna i mogę jechać. Czyli byłabym na przykład na 20:00 na kabatach. Czy tak mogłoby być?

Jeśli chodzi o inne dni, to wszystkie, oprócz wtorku mam wolne. Tzn wolne mam wieczory.

Niestety wyjście w ciągu dnia odpada.

Link to comment
Share on other sites

Aga ja tez pracuje ale ktos musi isc z Zuzka na sterylke i pozniej na kontrole w godzinach kiedy jest chirurg, wiec nie odemnie jest to zalezne
bede musiala wziac dwa razy wolne.....
zobaczymy co powie Dorota na odbior Zuzki, jakie godziny jej pasuja
ja wolalabym dzien bo i tak musze isc z nia do lekarza, nie chce mi sie pozniej krecic po Wawie kilka razy w tej samej sprawie
najwyzej sama umowisz sie z Dorota w kwestii umowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']Aga ja tez pracuje ale ktos musi isc z Zuzka na sterylke i pozniej na kontrole w godzinach kiedy jest chirurg, wiec nie odemnie jest to zalezne
bede musiala wziac dwa razy wolne.....
zobaczymy co powie Dorota na odbior Zuzki, jakie godziny jej pasuja
ja wolalabym dzien bo i tak musze isc z nia do lekarza, nie chce mi sie pozniej krecic po Wawie kilka razy w tej samej sprawie
najwyzej sama umowisz sie z Dorota w kwestii umowy[/quote]

Wiem, że wszyscy pracują, tylko u mnie na wolne nie mam co liczyć. Wielu pracowników ostatnio nam ubyło, a ci, którzy zostali, mają prawdziwy hard core. Wolne trzeba zamawiać z miesięcznym wyprzedzeniem, bo inaczej lipa.

Jeśli Dorocie będzie pasowały godziny w ciągu dnia, umówię się z nią indywidualnie na podpisanie umowy. Jeśli wieczór, pojawię się u ciebie i umowę podpiszemy od razu.

Lub, jeśli chcesz, pospiesz umowę, a potem spiszemy sobie między nami porozumienie, że to ja byłam adoptującym, a ty podpisałaś jakby w 'zastępstwie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...