Jump to content
Dogomania

ZUZIA - po miesiącach tułaczki nareszcie w DS. Co za wspaniałe święta. :)


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie bede dzwonila po 22
nie pisz do mnie prosze kaska, to moje pierwsze imie ale nikt tam do mnie nie nie mowi, jestem Mii - to skrot od drugiego :evil_lol:

wiem tyle, ze Zuzka straszne na nie naszczekala i zwiala, na podworku byla obojetna a w domu jak weszly zachowala sie walsnie tak
nie wiem co ta dziewczynka na to

Link to comment
Share on other sites

wiem juz wszystko
obie sie wahaja obie z roznych powodow
mloda jest zawiedziona, ze Zuzka szczekala i nie podeszla sama na glaski, kolezanka znowu boi sie, że sunia nie bedzie chciala zostawac sama w domu i bedzie szczekala, drapala itd
w sobote sprobuja jeszcze raz, moze ja wezma na spacer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GameBoy']wiem juz wszystko
obie sie wahaja obie z roznych powodow
mloda jest zawiedziona, ze Zuzka szczekala i nie podeszla sama na glaski, kolezanka znowu boi sie, że sunia nie bedzie chciala zostawac sama w domu i bedzie szczekala, drapala itd
w sobote sprobuja jeszcze raz, moze ja wezma na spacer[/quote]


Jeśli Zuzia tak się zachowuje to ciezko będzie o domek bo to nie robi dobrego wrażenia:shake:. Czy na neutralnym terenie zachowuje się tak samo? Czy daje się przekupić tzn podcodzi do smakołyka?

Czy Zuzia jest uczona zostawania samej? Czy DT przygotowuje ją do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Jeśli Zuzia tak się zachowuje to ciezko będzie o domek bo to nie robi dobrego wrażenia:shake:. Czy na neutralnym terenie zachowuje się tak samo? Czy daje się przekupić tzn podcodzi do smakołyka?

Czy Zuzia jest uczona zostawania samej? Czy DT przygotowuje ją do adopcji?[/quote]

na neutralnym gruncie zachowuje sie tak samo, przekupic sie nie da
dwoch pytan nie rozumiem
Zuzia zostaje sama, staraja sie ja zostawiac na coraz dluzej, zachowuje sie caly czas tak samo czyli piszczy, szczeka i drapie w drzwi

co rozumiesz przez "przygotowywanie do adopcji"?

Link to comment
Share on other sites

[quote]co rozumiesz przez "przygotowywanie do adopcji"?[/quote]
Nauka podstawowych komend i zasad, przygotwanie do zycia w normalnej rodzinie, socjalizacja z psami, z dziećmi i ludźmi w ogóle. Bo kto chce psa z problemami? Trzeba wszelkie rozwiązywac już teraz.
[quote]Zuzia zostaje sama, staraja sie ja zostawiac na coraz dluzej, zachowuje sie caly czas tak samo czyli piszczy, szczeka i drapie w drzwi[/quote]
skoro tak się zachowuje to dlaczego wydłużają ten czas? W tym przypadku nalezaloby go raczej skrócić .
Jesli adopcja nie wypali to radziłabym porozawiać z tym DT, niech troche nad nią popracują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez']Nauka podstawowych komend i zasad, przygotwanie do zycia w normalnej rodzinie, socjalizacja z psami, z dziećmi i ludźmi w ogóle. Bo kto chce psa z problemami? Trzeba wszelkie rozwiązywac już teraz.

skoro tak się zachowuje to dlaczego wydłużają ten czas? W tym przypadku nalezaloby go raczej skrócić .
Jesli adopcja nie wypali to radziłabym porozawiać z tym DT, niech troche nad nią popracują.[/quote]

Aga mieszka sama, zabiera Zuzke do swojej rodziny, zeby obcowala z dziecmi, kotami, innymi ludzmi, pomieszkuje u nich zeby bylo wiecej ludzi, pisalam to na watku
ba! pojechala z nia na mazury, zabrala ja nad morze, wszystko w ramach socjalizacji
dlaczego wydluzaja ten czas - BO PRACUJA, to nie jest emerytka siedzaca w mieszkaniu non stop, to nie jest hotel
na poczatku zostawala z nia jej siostra, teraz musi zostawac sama, niszczy i piszczy
jezeli uwazacie, ze to za malo to umiescie ja w innym miejscu bo tam nikt z nia wiecej pracowac nie bedzie
to nie jest zlosliwosc tylko prawda, koncza sie wakacje, dziewczyna wraca na uczelnie i bedzie jeszcze bardziej zajeta
zwyczajnie i prozaicznie brak czasu na wiecej

Link to comment
Share on other sites

dostalam PW od dalenki, ze wyslala 300 zl na sterylizacje Zuzi
wobec powyzszego, jak pieniadze przyjda, pojde zapytac do lecznicy w ktorej mam znizke ile bedzie kosztowala sterylka
nie wiem czy te 300 zl wystarczy, zobaczymy
jezeli ktos chce ja wziac do innego weta, prosze dac znac tutaj

Link to comment
Share on other sites

Kurczę, marnie, że Zuzia taks się zachowywała.

No nic, może domek od Ocelot będzie zainteresowany. A swoją drogą, Ocelot, napisz coś o tym domku.

GameBoy, rozumiem, że z tym domkiem do ciebie lipa. Czy byli z Zuzią na tym spacerze w sobotę?

Jeśli się domek nie znajdzie, przypominam, że do [B]20 sierpnia musimy wpłacić pieniadze na DT[/B]. A nie mamy ich. [B]Brakuje 75 zł.[/B] Czy ktoś może się dorzucić?

Aha, GB, może kennel klatka by pomogła, na to wycie i niszczeniem? U mnie pomogła, choć nie do końca. Ale wycie się skończyło. Niszczenie w znacznym stopniu też, choć czasem jeszcze listwa przypodłogowa jest obgryzana.

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, na darmową sterylkę nie miałyśmy żadnych szans od początku. TOZ podobno na początku każdego roku ma jakieś talony, ale chyba nikt ich nigdy nie widział. Wiele razy się o nie starałam. Wiele razy starały się dziewczyny z dogo i nigdy żadnego nie dostałyśmy.

Wiem jednak, że Kasia Kuczewska rozmawiała z jakimś wetem bodajże z SGGW i że on zobowiązał się do zrobienia tańszej sterylki, ale już nie do końca pamiętam za ile i gdzie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...