Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

Właśnie czytam sobie "Elzę z afrykańskiego buszu" i doszłam do wniosku, że moja Inari ma przynajmniej dwie cechy wspólne z Elzą - lubi rozwalać się na łóżkach i nie cierpi jak jej się robi zdjęcia. :) W niedzielę z siostrą zabrałyśmy ją na fotograficzny spacer, no i zero współpracy ze strony Inari. Jak tylko zobaczyła aparat to udawała że jest zajęta węszeniem, ogon spuszczała, odwracała się, a jak tylko aparat schowałam to wtedy radosna na całego. Co za złośliwe stworzenie. ;)

 

Pzdr

U mnie jest dokładnie to samo... Amy jak tylko widzi aparat, to od razu głowa w dół i nie zachęcisz niczym żeby spojrzała...

Link to comment
Share on other sites

Wiosennie się zrobiło. :) Dzięki za podpisy ptaków - zawsze jakaś nauka z tego, nie tylko podziwianie ładnych zdjęć. Tylko linki mi coś nie działają... ale co tam, nie będę się nową dogo przejmować.

A mój Zibi odwrotnie - zawsze się bardzo interesuje aparatem i leci do mnie wpatrzony w obiektyw. Najlepiej jakby jeszcze mógł go obwąchać. Mam pełno zdjęć jego nosa w obiektywie. :) Też nie nazwałabym tego współpracą...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie jest dokładnie to samo... Amy jak tylko widzi aparat, to od razu głowa w dół i nie zachęcisz niczym żeby spojrzała...

 

:)

 

Wiosennie się zrobiło. :) Dzięki za podpisy ptaków - zawsze jakaś nauka z tego, nie tylko podziwianie ładnych zdjęć. Tylko linki mi coś nie działają... ale co tam, nie będę się nową dogo przejmować.

A mój Zibi odwrotnie - zawsze się bardzo interesuje aparatem i leci do mnie wpatrzony w obiektyw. Najlepiej jakby jeszcze mógł go obwąchać. Mam pełno zdjęć jego nosa w obiektywie. :) Też nie nazwałabym tego współpracą...

 

Te zdjęcia spod linków są na poprzedniej stronie - kolejno jak w postach podpisane. 

 

Fajnie masz z Zibim - nie to co ja z Inari :) Przynajmniej u Ciebie nie ucieka od aparatu. 

 

Oscar tak samo zdjęć nie lubi, zawsze głowę mi a bok odwraca, zlosliwiec mały

 

:)

 

 

Ponieważ u mnie za oknem wiosna to ja przypominam, że jeszcze mamy luty - więc powinno być zimno i śnieżnie. W związku z tym dzisiaj fotki "mroźne".

 

Zamrożone krople wody

 

438_zps3c2acb04.jpg

 

439_zpse2949f8e.jpg

 

440_zps7c2f7182.jpg

 

441_zps0b96bdd2.jpg

 

443_zpsd173f91e.jpg

 

cdn

Link to comment
Share on other sites

Krople i wzorki mrozu śliczne. Chociaż jakoś lepiej na mnie działa ocieplanie atmosfery. :) Już chcę ciepła - kwiatków, listków i słoneczka.
Te białe kwiatki z żółtym środkiem były u babci na działce, ale nie wiem jak się nazywają. Bardzo je lubiłam.
Pojedynczy kwiat serduszki śliczny. Kształt obłędny ma. :)

Link to comment
Share on other sites

Normalnie, na poważnie, jestem fanką Twoich zdjęć :)

Cieplutko tu u Ciebie. Uwielbiam zdjęcia ptaków. Dzisiaj było u nas tak ślicznie na dworze, wzięłam aparat a tu żadnych ptaków ni ma.... Ostatnio ponad 10 gili(ów?) było przed moim blokiem na drzewie a dziś pustka totalna...

Link to comment
Share on other sites

Świetne zdjęcia! :)

 

Dzięki. :)

 

Krople i wzorki mrozu śliczne. Chociaż jakoś lepiej na mnie działa ocieplanie atmosfery. :) Już chcę ciepła - kwiatków, listków i słoneczka.
Te białe kwiatki z żółtym środkiem były u babci na działce, ale nie wiem jak się nazywają. Bardzo je lubiłam.
Pojedynczy kwiat serduszki śliczny. Kształt obłędny ma. :)

 

Z mroźnymi fotkami jeszcze nie koniec ;) ale będę je przeplatać z jakimiś cieplejszymi żeby nikt nie zamarzł przed ekranem ;)

Te kwiatki (jeśli chodzi Ci o te z prawego boku) to jakaś odmiana miniaturowych tulipanów, też je lubię fajnie wyglądają w większym skupieniu. Takie duże serduszka miałam jeszcze różowe, ale jednej zimy nie przetrzymały - pozostała mi ta biała i małe serduszka różowe.

 

 

Normalnie, na poważnie, jestem fanką Twoich zdjęć :)

Cieplutko tu u Ciebie. Uwielbiam zdjęcia ptaków. Dzisiaj było u nas tak ślicznie na dworze, wzięłam aparat a tu żadnych ptaków ni ma.... Ostatnio ponad 10 gili(ów?) było przed moim blokiem na drzewie a dziś pustka totalna...

 

Ha ha - dzięki. :)

U nas też i wczoraj i dzisiaj ładnie, słonecznie ale bardzo mroźno. U mnie też pod okno przyeciały gile (tylko dwa), ale bardzo płochliwe. A na działce przy moim karmniku poluje krogulec, w sobotę siostra go widziała, a na ziemi było trochę wyrwanych piór (prawdopodobnie kwiczoła).

Ja zauważyłam pewną prawidłowość czym ładniejsza pogoda tym mniej ptaków. :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Ha ha - dzięki. :)

U nas też i wczoraj i dzisiaj ładnie, słonecznie ale bardzo mroźno. U mnie też pod okno przyeciały gile (tylko dwa), ale bardzo płochliwe. A na działce przy moim karmniku poluje krogulec, w sobotę siostra go widziała, a na ziemi było trochę wyrwanych piór (prawdopodobnie kwiczoła).

Ja zauważyłam pewną prawidłowość czym ładniejsza pogoda tym mniej ptaków. :)

 

Pzdr

Ależ nie ma za co ;)

Kurczę ależ Ci zazdroszczę takich widoczków, ubolewam, że nie mam działki. Dobrze, że chociaż co rok w lato na wieś wyjeżdżam.

Mi ostatnio tylko śnił się orzeł :D Namawiam cały czas mojego Marka by pojechał do Białowieży, ale czekam na wiosnę.

W sumie jakby się zastanowić to coś w tym faktycznie jest! Dzisiaj rano wyszłam z Żabą, jeszcze słonka nie było, pochmurno dosyć a widzę jak wróbelki sobie na drzewku siedzą, a wróciłam z egzaminu wyszłam i nic tylko kilka wron..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Heloł ;)

 

Prawdę rzecze przysłowie "w marcu jak w garncu" - jeszcze wczoraj pełnia wiosny

 

467_zpseeoqjd9g.jpg

 

 

468_zpsodrpd8rz.jpg

 

 

469_zpsf65twngj.jpg

 

(pustułki wróciły do gniazda - znowu będę miała co obserwować :) )

 

A dziś rano namiastka zimy :)

 

 

470_zpslggjlpz0.jpg

 

W piątek byłam na wystawie w Katowicach, no to trzy fotki psie żeby nie było nudno (eurasier, kishu, akita japońska)

 

471_zps79si9otv.jpg

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Śliczne przebiśniegi. :)

 

A u mnie na brzozie pod oknem wiją gniazdo sroki. Ciekawe co z tego wyniknie... Muszę chyba szybko okno myć.

 

U mnie na balkonie do budki szpaków zaglądają sikorki, znoszą jakieś "śmiecie" ale nie wiem czy coś z tego wyniknie.

 

Witamy się cieplutko:)

 

Dzień doberek.

 

Zrobiło się ciepło to coraz więcej czasu spędzam poza domem także dogo odwiedzam w przelocie :). W niedzielę byłam na wystawie psiej w Nowym Dworze Maz.. Wiatr był koszmarny, nieźle mnie wywiało ale za to jak sie dotleniłam (ha ha ha).

Trochę fotek z wypadu wystawowego, taki mały misz-masz. :)

 

474_zps5tgh2caw.jpg

 

475_zpso7h9vjfu.jpg

 

476_zpsjxw6xlvo.jpg

 

477_zpsdxe7qnsc.jpg

 

478_zpshbzkcef2.jpg

 

cdn

Link to comment
Share on other sites

A nic nawet nie mów o tym wietrze... Ja wczoraj gadać nie mogłam bo mi wiatr wiał do buzi i ledwo oddychałam wtedy :P

http://i1382.photobucket.com/albums/ah273/inarciunia/475_zpso7h9vjfu.jpgchyba już coraz częściej można zobaczyć na wystawach thai ridgeback? 

Zdecydowanie za mało zdjęć :P 

belgi  :wub: malinois jest cudowną rasą, zawsze mi te psy imponowały, coraz częściej marzy mi się ten pies, w duecie z pitkiem :) Zobaczymy co przyszłość pokaże..

Link to comment
Share on other sites

Też miałam wpaść do Nowego Dworu, nawet dzień wcześniej, bo tam przecież strasznie sznupiaście było ;) , ale obowiązki okropnej jędzy domowej przeważyły. Synalek zakuwał, a ja pilnowałam. :P Popieram poprzedniczki - zdjęć za mało! Prosimy o jeszcze.

 

Jak tam sikorki - wynikło coś z tego? U mnie sroczki siedzą. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...