Jump to content
Dogomania

Dwie amerykanki Gabcia i Inarcia + moja wesoła twórczość przyrodnicza :))


bety

Recommended Posts

[quote name='Paulina94']To może teraz jakieś zdjęcia psiaków :wink: ?[/QUOTE]

[quote name='unikatowydiament']witamy się:)

co tam u Was słychać?[/QUOTE]

Wiem wiem zaniedbałam galerię :oops: i odwiedziny na dogomanii :oops: - wpadam tylko żeby przypilnować porządku w tematach AA, uzupełnić wystawy - na resztę brakuje mi czasu i sił, niestety.

Zdjęć mam dużo takich starszych i całkiem świeżych - część w aparacie reszta gdzieś na komputerze, tylko że jakoś same nie chcą się przejrzeć, przerobić i wstawić na forum :evil_lol:.

Jeśli mi się uda to jutro wrzucę chociaż Inari z soboty.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Inari - sobota godzina 5 rano, wycieczka na działkę.
(wybaczcie jakość zdjęć ale słońce dopiero wschodziło i miejscami było jeszcze ciemno)

[img]http://www.akitybaza.freshsite.pl/FOTO/inari2.jpg[/img]

[img]http://www.akitybaza.freshsite.pl/FOTO/inari3.jpg[/img]

[img]http://www.akitybaza.freshsite.pl/FOTO/inari4.jpg[/img]

Tyle na dziś.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Czekamy na więcej :)[/QUOTE]

Ja też ;) - postaram się jeszcze coś wrzucić.

[quote name='unikatowydiament']Inari:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:[/QUOTE]

:)

[quote name='phase']Nareszcie fotki bohaterki wątku :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

bety - czym focisz?[/QUOTE]

Sony alfa 450 (czasem alfa 100 - ale ta jest uszkodzona i trzeba cierpliwości do robienia tym aparatem zdjęć) + "zabytkowe" ;) obiektywy od Minolty.

Pzdr

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Cześć dziewczyny :)

 

Zdjęć zaległych to mam całą masę - począwszy od zeszłorocznej zimy :evil_lol: - jutro coś postaram się wrzucić (może będę miała luźniejszy dzień). Sorki, że nie zaglądam do Waszych galerii, ale najzwyczajniej w świecie się nie wyrabiam. :lookarou:

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny :)

 

Zdjęć zaległych to mam całą masę - począwszy od zeszłorocznej zimy :evil_lol: - jutro coś postaram się wrzucić (może będę miała luźniejszy dzień). Sorki, że nie zaglądam do Waszych galerii, ale najzwyczajniej w świecie się nie wyrabiam. :lookarou:

 

Pzdr

buhahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:  dawaj wszystko. :grins: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Noooooooo bardzo to śmieszne :megagrin:  :megagrin:  :megagrin:

 

Dobra wrzucam zeszłoroczną zimę na próbę [po raz pierwszy używam photobucketa] - powiedzcie czy widać zdjęcia.

 

290_zpsdaa8133e.jpg 

 

289_zps0afe9ea8.jpg

 

Jeśli widać to powrzucam więcej fotek. :)

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

zdjęcia fantastyczne :loveu:

a tak co u Was słychać?

 

A wszystko po staremu, jak zwykle mało czasu. Inari miesiąc temu skończyła 10 lat, a zachowuje się jak szczeniak - rozumku to jej z wiekiem nie przybyło. :stupid:  :megagrin:  We wrześniu byłam u siebie na wsi, Alex  (znajda owczarkowata) jakoś taki duży się zrobił od mojej ostatniej wizyty. Zdjęcia z wypadu też jest trochę - ale kiedy do nich się dokopię??? Po drodze mam jeszcze zdjęcia z ZOO i inne ptactwo i robactwo  :roll:  oraz oczywiście Inari. 

 

a ja nie widze. :(

 

A teraz widzisz, zmieniłam na album publicznie widoczny (był prywatny - może to dlatego)?

 

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...